Jump to content
L6viLeo

Ab Rocket

Recommended Posts

Telekast pidevalt reklaamitakse, aga mulle tundub, et tegu on rahva petmisega. Kui see asjandus kergendab istessetõusu, siis kuidas ta saab aidata kõhulihaseid treenida. Või teab keegi öelda, et see asi tõesti toimib w? Natuke loogikavastane tekst on selles reklaamis.

NB:ärge nyd arvake, et mina seda osta tahan :lol:

http://www.topshop.ee/index.asp?tn=product...5&pid=46864

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Telekast pidevalt reklaamitakse, aga mulle tundub, et tegu on rahva petmisega. Kui see asjandus kergendab istessetõusu, siis kuidas ta saab aidata kõhulihaseid treenida. Või teab keegi öelda, et see asi tõesti toimib w? Natuke loogikavastane tekst on selles reklaamis.

NB:ärge nyd arvake, et mina seda osta tahan :lol:

http://www.topshop.ee/index.asp?tn=product...5&pid=46864

Kogu see topshopindus on ju loogikavastane. Söö ja tee, mida tahad, pane ainult mingid vidinad kõhu külge või tee päevas paar imeistessetõusu ja voilaaa, võistlusvorm saabub enne lõunat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kogu see topshopindus on ju loogikavastane. Söö ja tee, mida tahad, pane ainult mingid vidinad kõhu külge või tee päevas paar imeistessetõusu ja voilaaa, võistlusvorm saabub enne lõunat.

Eks nad ole jh kõik üks paras rämps. Aga see seadeldis jäi mulle silma kuna lubab räigeid kõhulihaseid, aga samas kergendab istessetõuse. Selle teooria järgi võiksin ma jõukas 150kg 10x10 hakkata tegema, kutsun aga kaks sõpra appi kangi tõstma ja lihas kasvab :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parim mis on jäänud nende TopShopi asjadega on meelde kui reklaamisid mingit trenazööri.Reklaamiaks oli Chuck Norris "Tegu on täitsa uue tehnoloogiaga,ma olen seda kasutanud juba viimased 15a " :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest trehvi
Kogu see topshopindus on ju loogikavastane. Söö ja tee, mida tahad, pane ainult mingid vidinad kõhu külge või tee päevas paar imeistessetõusu ja voilaaa, võistlusvorm saabub enne lõunat.

No.. aga.. mul on juba kõik ostetud :D Ab Rocket just saabus ning peaks ütlema, et tõesti hästi minimeerib kaela koormust :D Mis paneb aga rohkem pead murdma on see, et Rahulolev Klient Linn on kahesooline.. kord mees, kord naine :lol::D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parim mis on jäänud nende TopShopi asjadega on meelde kui reklaamisid mingit trenazööri.Reklaamiaks oli Chuck Norris "Tegu on täitsa uue tehnoloogiaga,ma olen seda kasutanud juba viimased 15a " :lol:

Mõnejaoks veereb aega ikka jube kähku :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No.. aga.. mul on juba kõik ostetud :D Ab Rocket just saabus ning peaks ütlema, et tõesti hästi minimeerib kaela koormust :D Mis paneb aga rohkem pead murdma on see, et Rahulolev Klient Linn on kahesooline.. kord mees, kord naine :lol::D

Minumeelest minimeerib see seadeldis igasugust füüsilistkoormust:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja minumeelest võib istessetõuse teha ka ilma kaelast kinni hoidmata kramplikult - ja ongi Natural Rocket valmis :lol:

Ja on ka ju paremaid harjutusi kõhulihaste treenimiseks kui istessetõusud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru kas tarbijakaitse ei saa selliste jama pähemäärijatega midagi teha w?

On ju selgesti öeldud reklaamis, et toote võib tagastada 14 päeva jooksul.

Pigem võiks nende sms laenudega midagi ette võtta...Lolli kraami saab alati teistele lollidele maha müüa. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×