Jump to content
Aile

Edevus v6ib olla ohtlik!

Recommended Posts

Lugemist :lol:

Milliste hullumeelsete trikkidega te ise olete hakkama saanud? Mida teete veel praegugi, hoolimata ebatervislikkusest? :D

10-12 cm kontsa ikka vahest kannan. Platvormist ei saa ka kuidagi lahti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina käisin täna juuksuris ja läksin veel ilusamaks:-))) Juuksur(õnneks) sisse ei lõiganud nagu eelmine kord... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks tüüp mu endisest koolist tuli alati geelisoenguga kooli, isegi kõva külmaga. Mütsi kooli tulles ei kandnud, kuna see oleks soengu ära rikkunud. Peale kooli koju minnes pani ikka mütsi pähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina käisin täna juuksuris ja läksin veel ilusamaks:-))) Juuksur(õnneks) sisse ei lõiganud nagu eelmine kord... :lol:

Tubli, tubli :D Vend v2hk on minu suur eeskuju :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks tüüp mu endisest koolist tuli alati geelisoenguga kooli, isegi kõva külmaga. Mütsi kooli tulles ei kandnud, kuna see oleks soengu ära rikkunud. Peale kooli koju minnes pani ikka mütsi pähe.

Geel + kylm...prrr. Mina kandsin ikka mytsi, kuid dushi alt tulnuna m2letan j22purikate tekkimist kyll...

Ega kapsapea ju ei valuta.... ytles yks teravakeelne isa oma tytrele :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ei kanna ka mütse, kapuutse ega midagi sellist. Olgu siis nii külm kui tahes. Salle ka mitte. Vahel harva kindaid.

Aga see vast edevusest ei ole...

Siiani ei ole asi ohtlik olnud. Kurk on korras, nohu an äärmiselt harva ja haige olen ainult mõned korrad aastas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu patt on solaarium :lol: . Koledaks grillkanaks pole ennast kunagi küpsetanud, aga ilusa jume hoidmiseks olen ikka paar- kolm korda kuus käinud...

Miniseelikut ja kõrget kontsa kannan ka mõnuga, aga talvel aitab külmetamise vastu pikk mantel ja kingad-saapad, olgu või 15 cm, saab ka suht mugavad valida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu patt on solaarium :D . Koledaks grillkanaks pole ennast kunagi küpsetanud, aga ilusa jume hoidmiseks olen ikka paar- kolm korda kuus käinud...

Miniseelikut ja kõrget kontsa kannan ka mõnuga, aga talvel aitab külmetamise vastu pikk mantel ja kingad-saapad, olgu või 15 cm, saab ka suht mugavad valida.

...ja mida pikem saabas, seda parem :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja haige olen ainult mõned korrad aastas.

See on ikka liigagi palju :lol: Mina olen tavaliselt 0 korda, halvemal juhul 1x aastas haige, ptüi ptüi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×