Jump to content
kristen106

juust.

Recommended Posts

nimelt vaatasin fitnessi kalori kalkulaatoris oli märgitud et 10 % juust peaks kaa eksisteerima (ise teadsin et 18,3 on miinimum) ja seega küsin kus seda 10 % juustu võib leida (kui teate mõnda veel madalamat juustu marki siis õelge aga... :) ) endal lihtsalt meeldib väga juustu omletile panna ja leivale ning tahaks seda võimalikult madala rasva sisalduse juures teha. tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nimelt vaatasin fitnessi kalori kalkulaatoris oli märgitud et 10 % juust peaks kaa eksisteerima (ise teadsin et 18,3 on miinimum) ja seega küsin kus seda 10 % juustu võib leida (kui teate mõnda veel madalamat juustu marki siis õelge aga... :) ) endal lihtsalt meeldib väga juustu omletile panna ja leivale ning tahaks seda võimalikult madala rasva sisalduse juures teha. tänud!

Tegu on Juku juustuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nimelt vaatasin fitnessi kalori kalkulaatoris oli märgitud et 10 % juust peaks kaa eksisteerima (ise teadsin et 18,3 on miinimum) ja seega küsin kus seda 10 % juustu võib leida (kui teate mõnda veel madalamat juustu marki siis õelge aga... :) ) endal lihtsalt meeldib väga juustu omletile panna ja leivale ning tahaks seda võimalikult madala rasva sisalduse juures teha. tänud!

Saaremaa Juku juust. 100g: 40g valku, 10g rasva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selge, tänud postitajatele! :D kui kellelgi tuleb veel häid mõtteid seoses madala rasva sisaldusega piimatoodetega siis andke aga tuld siia teemasse!

Ma küsiks pigem-miks sa seda rasva nii meeletult kardad? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei taha lapsi saada äkki :):D:D

Nu on ka märksa paremaid meetodeid raseduse tekke vältimiseks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nali naljaks aga lapsi tõesti ei soovi hektel kuna ma olen 16 aastat vana :) aga see rasvavaba jutt käib seepärast et ma saan neid rasvu mujalt kaa ja kui tarbida piimatooteid palju on mõistlik eelistada rasva vabu kuna siis saan lubada endale muid toite milles on rasvhappeid näiteks. olgu see siis kasvõi kala. Pähkleid sööks samuti hea meelega nii et rasva vabu piimu ja lahjasi juuste eelistan kindlal põhjusel. Ja teine määrav asi on ka veel dieet mida ma pean hetkel nii et see lapse saamis jutt vist on saanud omale nüüd punkti ma eeldan :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nali naljaks aga lapsi tõesti ei soovi hektel kuna ma olen 16 aastat vana :) aga see rasvavaba jutt käib seepärast et ma saan neid rasvu mujalt kaa ja kui tarbida piimatooteid palju on mõistlik eelistada rasva vabu kuna siis saan lubada endale muid toite milles on rasvhappeid näiteks. olgu see siis kasvõi kala. Pähkleid sööks samuti hea meelega nii et rasva vabu piimu ja lahjasi juuste eelistan kindlal põhjusel. Ja teine määrav asi on ka veel dieet mida ma pean hetkel nii et see lapse saamis jutt vist on saanud omale nüüd punkti ma eeldan :D

Siiski võiksid ka piimarasva oma toidust (rohkem) saada. Kas (hakk)liha sööd (hea rasva ja valgu allikas)?

Ja oma hetkedieedist võiksid kirjutada.

PS! Lapsesaamisest: praegu on vast tõesti vara; eeldatavasti tulevikus siiski - seetõttu tuleb tervisele juba täna mõtelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei taha lapsi saada äkki :):D:D

Kui lapsi ei taha, siis aitab h2sti aspiriini tablett p6lvede vahele... :D

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nimelt vaatasin fitnessi kalori kalkulaatoris oli märgitud et 10 % juust peaks kaa eksisteerima (ise teadsin et 18,3 on miinimum) ja seega küsin kus seda 10 % juustu võib leida (kui teate mõnda veel madalamat juustu marki siis õelge aga... :) ) endal lihtsalt meeldib väga juustu omletile panna ja leivale ning tahaks seda võimalikult madala rasva sisalduse juures teha. tänud!

Hoiatan, et see juku juust ei kõlba süüa. Nagu kajaka supp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hoiatan, et see juku juust ei kõlba süüa. Nagu kajaka supp.

S*** on s***... S88ge, mis s88k on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hoiatan, et see juku juust ei kõlba süüa. Nagu kajaka supp.

Olen nõus, olen seda proovinud vaid korra, kuid selle äärmiselt kaugeleulatuv maitsetus on mulle meelde jäänud igaveseks :):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nõus, olen seda proovinud vaid korra, kuid selle äärmiselt kaugeleulatuv maitsetus on mulle meelde jäänud igaveseks :D:D

Juku juust on siis hea , kui ta on ööläbi kapi peal seisnud :) Muidu on jura , aga nii lööb hea maitse välja :D Proovige

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Juku juust on siis hea , kui ta on ööläbi kapi peal seisnud :) Muidu on jura , aga nii lööb hea maitse välja :D Proovige

sa mõtled selle all siis seda et ta on veidi pehmemaks sulanud? mitte vedelaks aga pehmeks just pean silmas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mikrokas saab ka pehmeks ju lasta, nt leiva peal, või siis omletile riivida. Ei ole kursis, kas enam müüakse ka 5%-st Jukut, kuid kunagi sai seda söödud- see oli ilma soojendamata ikka selline saapatald et lase olla :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×