Jump to content
MEE

Grillimine!

Recommended Posts

Protsess naiste silmis :)

Pärast mitut külma- ja talvekuud on lõpuks kätte jõudmas suvi ja grillimishooaeg. Seega on oluline värskendada oma mälu selle peene värskes õhus toimuva toiduvalmistamise etiketi osas, kuna see on ikkagi ainus toiduvalmistamise viis, millega "tõeline" mees tegeleb - ilmselt sellega seonduva kõrge ohuteguri tõttu.

Kui mees pakub välja, et ta grillib, järgneb sellel allpool lahtiseletatud ahelreaktsioon:

Protsess...

(1) Naine ostab toidu.

(2) Naine valmistab ette salati, köögiviljad ja magustoidu.

(3) Naine valmistab liha ette grillimiseks, asetab selle kandikule koos vajalike toiduvalmistamisvahendite ja -kastmetega ning viib selle mehe kätte, kes vedeleb grilli kõrval - käes õlleklaas.

Nüüd tuleb oluline osa:

(4) MEES ASETAB LIHA GRILLILE.

Protsess jätkub....

(5) Naine läheb tuppa, et panna valmis taldrikud ja noad-kahvlid.

(6) Naine tuleb välja, et öelda mehele, et liha kärssab. Mees tänab teda ja palub naisel tuua veel üks õlu, kuni ta olukorda lahendab.

Taas oluline osa:

(7) MEES VÕTAB LIHA GRILLILT NING ANNAB SELLE ÜLE NAISELE.

Protsess jätkub....

(8) Naine paneb valmis taldrikud, salati, leiva, noad-kahvlid, salvrätid, kastmed ja toob need lauale.

(9) Peale söömist koristab naine laua ja peseb nõud.

Ja nüüd kõige tähtsam:

(10) Kõik KIIDAVAD ja TÄNAVAD MEEST tema saavutuste eest toiduvalmistamisel.

(11) Mees küsib naiselt, kuidas tollele meeldis, et mees "vahelduseks süüa tegi" ja naine "puhata sai". Nähes ärritunud nägu, nendib mees, et mõningad naised ei ole millegagi rahul...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

usu mind, kui tööjaotus vastupidi oleks, siis arvata naisterahvas lõppsõnana ütleks arvata nii: " arvata oli, jälle sai salatisse liiga palju soola........" :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mees tuleb purjus peaga koju. Naine kohe uksel vastas ja kärkima, et kuradi alkohoolik selline ja meeles ainult alkohol. Mees võtab rahulikult taskust paberi ja ütleb

-Stopp naine, mul on siin üks test ja kontrollime kohe kui kultuurne sina oled.

Naine

-No, vaatame!

-Nii esimene küsimus, nimeta kaks välisvaluutat?

-No, kas või dollar ja euro.

-Nii, nüüd nimeta paar rasestumisvastast vahendit?

-Ma võin sulle lausa kümmekond neid öelda!

-Usun, kuid nüüd kolmas küsimus. Nimeta kaks Madagaskari jõge? Vaikus jah? Ma kohe nii arvasin, peale raha ja sek...i ei mingeid huvisid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naisevõtt

Kui ma olin 14, tahtsin endale mingitki tüdruksõpra. 16 aastaselt leidsin endale neiu, kuid seal polnud mingitki kirge. Seega otsustasin, et vajan kirglikku neidu, kellel oleks janu elu järele.

Ülikoolis kohtusin kirgliku neiuga, aga ta oli liiga emotsionaalne. Kõik tema elus oli nagu hädaolukord, jube draamakuninganna, nuttis kogu aeg ja ähvardas end ära tappa. Seega otsustasin, et vajan endale neidu, kes on stabiilsem.

25selt kohtusin stabiilse neiuga, aga ta oli igav. Ta oli täielikult etteaimatav ning ei erutunud millestki. Elu oli nii igav, et otsustasin, et vajan neidu, kellega oleks koos erutav.

28selt kohtusin erutava neiuga, aga ei suutnud temaga sammu pidada. Ta kiirustas ühelt asjalt teisele, kunagi ei süvenenud millessegi. Ta käitus impulsiivselt ning muutis mind samapalju õnnetuks kui ka õnnelikuks. Ta oli suurepäraselt lahe, väga energiline, kuid tal polnud sihti. Seega otsustasin et vajan neidu, kes oleks ambitsioonikas.

31selt kohtusin ambitsioonika neiuga, kellel olid jalad kindlalt maas ja abiellusin temaga. Ta oli nii ambitsioonikas, et lahutas minust ja lahkus koos mu maja, auto ja muu maise varaga.

Nüüd olen vanem ja targem ja vaatan naisi, kellel on suured rinnad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kojutulek

Stsenaarium 1

Peale "niisket" õhtut jõuad koju kell 05:38. Hiilid ettevaatlikult uksest sisse ja sulged selle hääletult.Võtad kingad jalast, esikus tuld põlema ei pane. Lähed sokkis kööki, avad hääletult külmiku ukse ja jood natuke toormahla, et hullemad aurud kaoksid ja vedeliku kaotust leevendada. Hiilid vaikselt vannituppa ja lased kraanist

ettevaatlikult paar tilka vett hambaharjale. Ei kurista, aga loputad ettevaatlikult ja sülitad ettevaatlikult. Urineerid hääletult ja ei lase isegi vett peale. Riided võtad seljast elutoa poolel ja viimased meetrid roomad voodini, üritad libistada ennast teki alla. Ja mis juhtub? Naine istub täiesti ärkvel, suunurgad vahus ja karjub:KUS

KURADI KOHAS SA OLID?

Stsenaarium 2

Tuled koju samal ajal ja üritad võtit lukuauku toppida,ise samal ajal ropendades ja karjudes, niikaua kuni äratad kõik naabrid ja ümberkaudsed koerad.Kui lõpuks ukse lahti saad, siis virutad ta nii kinni et raamid värisevad. Tormad esikusse ja koperdad riidekapi otsa ise samalajal kirudes ja tagudes rusikatega seina. Lendad kööki. Avad külmiku ukse nii,et kõik purgid ja topsid lendavad põrandale. Jood piima otse pakist ja röhitsed nii et aknad ähvardavad puruneda. Hirmsa kolinaga leiad vannitoa ukse, sisened ja urineerid sorinal. Igaksjuhuks tõmbad kaks korda vett. Pesed hambad, vesi voolab samal ajal täiega. Kuristad kurku, ise samal ajal lauldes. Tuigerdad seintelt tuge otsides magamistuppa. Lööd jalaga ukse lahti ja karjud : NÜÜD HAKKAME N....MA! Ja mis juhtub? Naine magab õiglast und, ei kuule ega näe. Raudselt.

Ei tea kas need siin juba olnud, aga ega topelt ei kärise...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naisevõtt

:)

Suur t2nu seda l6puta lugu kirjapanemast!

Olen j6udnud juba sellisesse vanusesse, kus grillimine k2ib j2rgmiselt:

Mees ostab silmade s2rades sobiva lihatyki ja palub naisel see 2ra maitsestada.

Mees teeb ettevalmistused ja passib sobiva temperatuuri olemasolu ja asub liha grillima.

N6ud toob see, kes parasjagu vaba on, vahest naine.

Salati teeb naine.

Mees peseb peale s88ki n6ud.

Naine kiidab liha kypsusastet, mees kiidab liha maitset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naisevõtt

Kui ma olin 14, tahtsin endale mingitki tüdruksõpra. 16 aastaselt leidsin endale neiu, kuid seal polnud mingitki kirge. Seega otsustasin, et vajan kirglikku neidu, kellel oleks janu elu järele.

Ülikoolis kohtusin kirgliku neiuga, aga ta oli liiga emotsionaalne. Kõik tema elus oli nagu hädaolukord, jube draamakuninganna, nuttis kogu aeg ja ähvardas end ära tappa. Seega otsustasin, et vajan endale neidu, kes on stabiilsem.

25selt kohtusin stabiilse neiuga, aga ta oli igav. Ta oli täielikult etteaimatav ning ei erutunud millestki. Elu oli nii igav, et otsustasin, et vajan neidu, kellega oleks koos erutav.

28selt kohtusin erutava neiuga, aga ei suutnud temaga sammu pidada. Ta kiirustas ühelt asjalt teisele, kunagi ei süvenenud millessegi. Ta käitus impulsiivselt ning muutis mind samapalju õnnetuks kui ka õnnelikuks. Ta oli suurepäraselt lahe, väga energiline, kuid tal polnud sihti. Seega otsustasin et vajan neidu, kes oleks ambitsioonikas.

31selt kohtusin ambitsioonika neiuga, kellel olid jalad kindlalt maas ja abiellusin temaga. Ta oli nii ambitsioonikas, et lahutas minust ja lahkus koos mu maja, auto ja muu maise varaga.

Nüüd olen vanem ja targem ja vaatan naisi, kellel on suured rinnad.

päris hea :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

haha, tuttav tunne, vägagi täppi läheb see grillimise tekst :)

31selt kohtusin ambitsioonika neiuga, kellel olid jalad kindlalt maas ja abiellusin temaga. Ta oli nii ambitsioonikas, et lahutas minust ja lahkus koos mu maja, auto ja muu maise varaga.

Nüüd olen vanem ja targem ja vaatan naisi, kellel on suured rinnad.

Selle kohta on olemas isegi ütlus, et miks pannakse tornaadodele naiste nimed? Sest kui tulevad, siis on märjad ja metsikud aga lähevad maja ja autoga :)

Jackie Edit: liitsin postitused üheks.

Muudetud kasutaja Jackie poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×