Jump to content
rewo

karate+jõusaal

Recommended Posts

Mul selline mure et ega ma ületreeninkut ei tee? Esmaspäeval käin karate trennis teisipäeval ja kolmapäeval jõusaalis. Neljapäeval uuesti karatees. Reedel puhkan. Laupäeval ja pühapäeval jälle olen jõusaalis. Teisipäeval ja laupäeval teen rinda, õlga, triitsepsit ja kükke. Kolmapäeval ja pühapäeval teen selga, biitsepsit,trapetsit ja kõhtu. Mis arvate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

soovitan kindlasti oma karate treeneriga jõusaali kava läbi arutada. Tema oskab kindlasti soovitada õigeid harjutusi ja venitusi jne. Vastasel juhul võib juhtuda, et tõmbad saalis endal lihase kinni ja karates jääb sul areng kõvasti aeglasemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ning mida arvate üldse nende kahe ala koos eksisteerimisest?kas nad sobivad? Karate trenn kestab keskelt läbi 1h ja ta minu arvates hea aeroobseks trenniks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Karatee ja jõusaal on tegelikult väga tihedalt oma vahel seotud.Ainult, et tuleb teha õige metoodikaga jõusaali trenni , piisab kahest korrast nädalas.Lihas ei tohi muutuda aeglaseks, tuleb teha löökidele iseloomulike liigutusi, plahvatuslike.Selline treening annab karateele palju juurde, eelkõige ikka kiirusele ja plahvatuslikule jõule.Tean seda omast käest, kunagi treenisin ise ka nii.Edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaata kui teed harjutusi kiiresti, siis pead jälgima et ega sa liigestele haiget ei tee. Samas on õige see, et kui jõusaal on teist spordiala toetav treening siis peaksid jõusaali valima harjutused mis sinu põhiala toetaksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jõusaali võib normaalselt ikka teha, sest see et ta karated mõjutama hakkab on arvatavasti kellegi loll jutt..ise teen samamoodi ja jõusaalis käin veel eraldi neli korda nädalas.. pole midagi halvaks läinud..kiirust tuleb kogu aeg juurde ja mingi lihas kinni pole jäänud..kõik korras..ja treener arvab ainult, et see tuleb parimaks kasuks..muidugi venita korralikult peale trenni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×