Jump to content
krizmart

Poksikoti ost

Recommended Posts

Tere. On tekkinud plaan endale poksikott muretseda aga pole aimugi mis on hind mille eest poksikott endale soetada ja kindlast teab keegi kust ja kelle toodangut tasub osta. Oodatud kõik soovitused selle koha pealt.

Tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. On tekkinud plaan endale poksikott muretseda aga pole aimugi mis on hind mille eest poksikott endale soetada ja kindlast teab keegi kust ja kelle toodangut tasub osta. Oodatud kõik soovitused selle koha pealt.

Tänan.

budopunkt.ee-st sain mina enda 60kg-se. 2800.- läks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. On tekkinud plaan endale poksikott muretseda aga pole aimugi mis on hind mille eest poksikott endale soetada ja kindlast teab keegi kust ja kelle toodangut tasub osta. Oodatud kõik soovitused selle koha pealt.

Tänan.

www.spordipood.com müükase soodsalt kvaliteetseid poskikotte, kotikindaid jne . Kui huvi on osta, aga ei tea millist täpselt tahad,siis soovitan sinna kirja saata, sealt nõustatakse ja soovitatakse. Sealt saaks 60 kg poksikotti tunduvalt odavamalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
www.spordipood.com müükase soodsalt kvaliteetseid poskikotte, kotikindaid jne . Kui huvi on osta, aga ei tea millist täpselt tahad,siis soovitan sinna kirja saata, sealt nõustatakse ja soovitatakse. Sealt saaks 60 kg poksikotti tunduvalt odavamalt.

kui ennast promod siis palun pane ka juurde, et omanik oled, et ei tekiks arusaama, et sa rahulolev klient oled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
budopunkt.ee-st sain mina enda 60kg-se. 2800.- läks

Mina ostsin tartu kaubamajast ervin-spordi oma, hind oli mingi 700-800 , kaal on 50 kg, kas 10 kg maksab 2 tuhat krooni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sisu, kest ja kinnitused on olulised tegurid.

Mee pole kahjuks enda koti sisu kirjeldanud.

Parim on vist rulli keeratud täitematerjal mitte mingi pudi, siis ei vaju ära ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endalgi sama plaan - poksikott soetada. Siinkohal küsiks, et mis te neist sinistest Falco kottidest arvate, mida Rademaris kolmes suuruses müüakse? Kõige suurema hind oli vist midagi 2000.- kanti.

Vastupidavuse ja kinnituste kohta oskab keegi midagi öelda (pidades silmas ka üsna vägivaldseid jalalööke)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endalgi sama plaan - poksikott soetada. Siinkohal küsiks, et mis te neist sinistest Falco kottidest arvate, mida Rademaris kolmes suuruses müüakse? Kõige suurema hind oli vist midagi 2000.- kanti.

Vastupidavuse ja kinnituste kohta oskab keegi midagi öelda (pidades silmas ka üsna vägivaldseid jalalööke)?

Korralik kott on, mul endal samasugune see kõige suurem, mida müün.Jalalööke saab ka teha, aga toas peab ruumi olema selleks.Kinnitused kõik on korralikud, lihtsalt mina ise lakke panemiseks ostsin mingi poole meetrise raudlati, sest need pisikesed olid liiga väikesed, suur kott ikkagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

budopunktist sai 1000kr-ga soetatud 30kg-ne kott Falco... kunstnahk ja juba teist aastat elutseb korralikult.

Muudetud kasutaja ras- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×