Jump to content
lifer

paluks vastuseid siis ainult spetsialistidelt

Recommended Posts

EI PROPAGEERI MIDAGI

seda et steroidid on halvad ei pea vast ütlema siiski valisin välja winstroli, ehk siis 1 kõige ohutuimaid steroide

aga tekkisid küsimused KAS IKKA ON MÕTET?

teie kui pidevad jõusaali kasutajad, kindalsti puutunud kokku ise või siis inimestega kes tarvitanud steroide, ja kuulnud ka lugusid,

ei ole kunagi olnud jõusaali klient, vahest tõstan kangi, teen kätekõverdusi kõhulihaseid ja käin jooksmas. pikkus 170 ja kaal 67kg, eesmärk ei ole sada mingiks lihamäeks, lihtaslt tahaks vööd natuke lõdvamaks lasta, ja kuna olen suitsetaja siis ei tule ka kilosid vaid pigem olen väiksemaks jäänud. eesmärk juurde saada max 10-15 kilo, (natuke massi)

muretsesin endale sellised asjad, näeb välja täpselt nii nagu siin antud pildil http://www.napsgear.net/images/catalog/23/gp_stan_10.jpg 2 pakki 200 talbletti

1 tean et nad kõik sisaldavad toksilisi aineid. ok

toon võrdluse

on 1 hea sõber mul kes tegi 10 a tagasi trenni, ainult legaalsete lisainetega, kreatiin jne. trenni tegi ta 5 aastat

pärast 10 aastat näeb ikkagi suht hea välja

2. küsimis, kui teen paar kuud winstroliga trenni (selle aja jooksul ei vii organismi väga palju mürkaineid, arvestades seda kuidas mõned inimesed aastaid steroididega treenivad), tean, et need ei kasvata vesist lihast, AGA KAS NEED JÄÄVAD PÜSIMA NAGU RÄÄGITAKSE, JA KUI KAUAKS SEDA ILU ON????? sest ma ei kavatse eluaeg steroididega tappa ennast mõeldes pidevalt et muskel ära ei vaju, eesmärk lihtsalt saada natuke ümaramaks

oleks tänulik nende vastuste eest

olen lugenud netist ainet ainet ülistavaid inimeste juttu, ja ka väga koledaid lugusid

kuidas asi tegelikult on?

aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot kui su eesmärk pole lihamäeks saada siis unusta need. Ja tulemused EI JÄÄ püsima mis sellest winnyst tulevad + kui sa ei tee regulaarset trennigi, jõusaalis, kinda programmi järgi on isegi sellest winstrolist tulemused kasinad tulema. Sinu jutu põhjal oleks toitumiskava tellimine palju sobivam olnud. A no ise tead. Pole ju mõtet nitrot kasutada kui tavaline bensiingi on jama(toitumine).

Muudetud kasutaja Fafamir poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtsid steroide sellepärast et tahad kiirelt midagi saavutada?? Ei kiirelt ei saavuta midagi.. tasapisi areneb.

Tahad massi..võta toitumiskava ja ka treeningkava!

Arnoldit oled näinud enne kohe kindlasti.. ,mine vaata ka mis tast on saanud nüüd! eks ta ole vana kah aga siiski steroid ei püsi su peal kui sa ei tee pidevalt trenni. Kui huvi suur siis saad ise aru et neid pole vaja sul hetkel ega ka pärast ..massi jaoks on spetsiaalsed toidulisandid nt. massilisajad jne...

Mu üks tuttav sai ka umbes 5 kuuga suureks..väga suureks..kuulujuttudeks olid steroidid..arvata on..aga ka kuulujuttudeks oli ka see et ta PEAB nüüd trenni tegema mitte võib..muidu see kõik vajub ära..

nüüd mõtle natuke..kas sul on vaja sihukest jama et sa PEAD trenni tegema et ilus välja näha või muidu oled oled voltides.

ma alguses ka mõtlesin sihukese asja peale nagu steroid jne..aga kuna ma näen nüüd üle 6 kuu täitsa tip top välja normaalselt treenides ja õige toidukavaga siis mul pole nahhui neid steroide vaja!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on mõnel su tuttaval olnud konkreetset kokkupuudet?

fakt on see et ta kasvatab kuiva lihast(reaalne lihas, nagu ma olen aru saanud)mitte vesist, mis kohe pärast kuuri ära vajub? kaua see ikkagi püsib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustajale.

Winstrol ja Primabolan

Võltsingute probleem:

Arvestades, et nii primabolan kui ka winstrol on kallid preparaadid, siis ka võltsingute probleem on aktuaalne. Just samal põhjusel paöjud ei usalda oraalset primabolani ja winstroli. Käesoleval ajal eksisteerib originaalne winstrol üksnes koguses 2mg tablett, seega kui teile pakutakse winstroli milles on 5mg tabletid, siis see on võltsing. Originaalne hispaania winstrol tabletikujul on pakendatud 20 tabletti ühes lehes ja igal tabletil on märge "W" pöördel, kõik tabletid on roosat värvi. Itaalia winstrol on 10tk lehes ja ei oma märget "W". Hispaania winstrol ringle hinnaga 10$ pakend.

Endal kogemus puudub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga puitu teema, nii teema alustaja kui ka mõned sõnavõtud..

Üldjuhul ei näe ma mitte mingit põhjust miks steroide võtta kui vaja 10-15kg juurde endale lisada, korralik toitumine ja treening saavad sellega väga hästi hakkama. Ega kui sa võtad winstroli siis see ei tähenda et sa vähem treenima peaksid, treeniksid sa samamoodi(err) ja toitumine oleks kah samamoodi tähtis..

Mõttetu "Aga mis siis.." probleemide seadmine kui eesmärgid tavatoidu/treeninguga täiesti saavutatavad..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldjuhul ei näe ma mitte mingit põhjust miks steroide võtta kui vaja 10-15kg juurde endale lisada, korralik toitumine ja treening saavad sellega väga hästi hakkama. Ega kui sa võtad winstroli siis see ei tähenda et sa vähem treenima peaksid, treeniksid sa samamoodi(err) ja toitumine oleks kah samamoodi tähtis..

sekundeerin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõenäoliselt ei aitaks need tablettid Sul s*ttagi.

Ükski aine ei kasvata niisama lambist lihast, vaid võimaldavad rohkem ja efektiivsemalt trenni teha.

Kuna Sina aga antud juhul eriline trenni inimene pole (nagu Sa ise väitsid), pole ka mingitest ainetest Sul tuhkagi kasu.

Muudetud kasutaja Sõlm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks, foorumikaaslastele, ma pooldan steroidide kasutamist, kui selleks on tõesti vajadus, et konkurentsis püsida, ise ma neid ei kasuta. Teiseks, loll oled, et ostad tundmatuid tooteid, see nüüd küll päris kindlasti Winstrol (stanozolol) pole. Kolmandaks, winstrol on rasvapõletaja, mingit liha need sulle selga ei kasvata. Neljandaks - söö kõht täis ja kao trenni !

Muudetud kasutaja 4Qlimax poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Winstrol on suhteliselt pehme steroid, samas ka nõrga toimega,seega kasutatakse teda eelkõige dieediperioodil(kulturismis), teistel jõualadel kasutatakse teda peamiselt taastumise kiirendamiseks. Winstrol ei ole kiire lihasmassi kasvataja, erinevate allikate andmetel lisab ta 4-8 nädalaga juurde 1-3 kg lihasmassi,mis peaks intensiivselt treenides ka enamasti alles jääma. Trenni mitte tehes väga suur enamus sellest loomulikult kaob. Seega, algajal ei tasu tema tarvitamine ära,kuna preparaadist saadav kasu on olematu. Lisaks on preparaat ka suhteliselt toksiline maksa suhtes; üritades parem tulemuse saamiseks kogust suurendada, võib oma maksale palju kahju teha.

Rohkem infot siit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neile, kes räägivad, et steroidide abil saadud lihas kaob, kui enam trenni ei tee: tõsi, aga kaob ka naturaalsel teel saadud lihas, kui enam trenni ei tee, õigesti ei toitu ja ei puhka piisavalt.

Teema algatajale: oled ilmselgelt valel teel. Usu neid, kes soovitavad keelatud aineid mitte kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esiteks, foorumikaaslastele, ma pooldan steroidide kasutamist, kui selleks on tõesti vajadus, et konkurentsis püsida, ise ma neid ei kasuta. Teiseks, loll oled, et ostad tundmatuid tooteid, see nüüd küll päris kindlasti Winstrol (stanozolol) pole. Kolmandaks, winstrol on rasvapõletaja, mingit liha need sulle selga ei kasvata. Neljandaks - söö kõht täis ja kao trenni !

Mitte et ma asjadest rohkem teaks kui mõni palju algajam tegelane siin kuid tuttavate pealt olen näinud, et Winstrol kasvatab lihast küll. Kui palju võrreldes teiste steroididega-ei tea, pole võrdlusmomenti.

Pärast kasutamist olen täheldanud tuttavatel lihasmassi kadu küll, kui palju (kui üldse) sellest midagi alles jääb ei tea-pole veel nii kaua aega kuurist möödas.

Mõned ütlevad jah, et kui treenid naturaalselt ja lõpetad trenni ja toitumise ära siis kaob lihas samamoodi aga minu arust pole see ikka sama. Kui tahad lihast säilitada siis peadki ju kogu aeg "süstla otsas" elama. Ise steroide ei poolda.

Rohkem tarka ma antud teema kohta öelda ei oska, looda kogenumatele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa eriti trenni teha ei viitsi ja mingit kava ega kogemusi ei oma, siis sellest winstroli kuurist sul midagi head välja ei kuku.

Niiet mina arvan ,et võta praegu see toitumis-ja treeningkava ja rassi sellega, alguses tuleb kindlasti hästi, ilmselt paremini kui steroidiga.Tee seda kuni sa üldse saad aru kuidas treenida ja lihast tunnetada.. Ja kunagi hiljem võid oma stanozoli kotikesele mõelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kuuril oled siis treeni umbes 4-5 korda nädalas ,kuuri lõppedes aga kuni 7 päeva.Kuna lihastele oleks vaja anda umbes kuujooksul tugevat treeningkoormust, nii suudad säilitada suht palju lihasmassi .See et lihasmass kaob kuurilt maas olles on pigem turunaiste jutt.Peaasi ,et kuuril olles tarvitad valku kuni 5x oma keharaskusest rohkem.Peale selle lase aegajalt vererõhku mõõta ning maksanäitajaid,esimest korda lase maksaproovid võtta kuuri teisel nädalal ning siis kui oled kuurilt maas olnud umbes kuu.Winstrol on suht pehme steroid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaksin veel sellise asja,et ennem kui toitumine ning trenn ei ole paigas siis steroididest suht vähe abi,rikud ainult oma tervist.Enne kahte kolme aastat korralikult treenimata pole mõtet proovida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
EI PROPAGEERI MIDAGI

seda et steroidid on halvad ei pea vast ütlema siiski valisin välja winstroli, ehk siis 1 kõige ohutuimaid steroide

Ohutumaid ? :) Maksale üks hullemaid ja VÕIB soodustada vigastusi, sest a. räägitakse et muudab kollageeni hapramaks (kollageeni sünteesitakse rohkem aga ristsidemeid on selle struktuuris vähem), b. samas suurendab närvisüsteemist tulenevat lihasjõudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga palju lolle postitusi. Pole sel Arnoldi tervisel praegu viga midagi ja steroidid kasvatavad ka siis lihast, kui toitumine on sama sitt kui enne tarbimise alustamist.

Igatahes, korraliku toitumise ja regulaarse jõusaalitreeningu abil kasvatad sa rohkem lihast kui ainuüksi steroide tarbides. Fakt on ka see, et peale kuuri suur osa kasvatatud lihasmassist kaob.

Võid ka saada endale naiserinnad ja kuurilt maha tulles depressiooni ajal lollusi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga palju lolle postitusi. Pole sel Arnoldi tervisel praegu viga midagi ja steroidid kasvatavad ka siis lihast, kui toitumine on sama sitt kui enne tarbimise alustamist.

Igatahes, korraliku toitumise ja regulaarse jõusaalitreeningu abil kasvatad sa rohkem lihast kui ainuüksi steroide tarbides. Fakt on ka see, et peale kuuri suur osa kasvatatud lihasmassist kaob.

Võid ka saada endale naiserinnad ja kuurilt maha tulles depressiooni ajal lollusi teha.

Jälle mõne lapselalin ,kes pole steroididega kokkupuutunud.Midagi sa õieti kasva kui toitumine on vale ,mille arvel sa kasvama peaks??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui pole millegi arvelt kasvada, siis säilitab rohkem. Steroidid annavad lihasrakule signaali, et kasva. Kui sobivaid toitained saadaval pole, siis ei lagundata nii palju valku lihasrakus, kui ilma steroide tarvitamata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa eriti trenni teha ei viitsi ja mingit kava ega kogemusi ei oma, siis sellest winstroli kuurist sul midagi head välja ei kuku.

Niiet mina arvan ,et võta praegu see toitumis-ja treeningkava ja rassi sellega, alguses tuleb kindlasti hästi, ilmselt paremini kui steroidiga.Tee seda kuni sa üldse saad aru kuidas treenida ja lihast tunnetada.. Ja kunagi hiljem võid oma stanozoli kotikesele mõelda.

mis võik olla minu päevane valgu, sv ja rasvade norm grammides 170/67

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×