Jump to content
-webplix-

Kõhupekk

Recommended Posts

Pigem mine kõnni kui jookse ,kõndida jõuab inimene rohkem ja see ei nõua erilist pingutust nagu jooksmine et ohh täna lähen ja homme lähen kah täna käid homme ei viitsi.

Parem maga diivanil, kõndides võid jala välja väänata või koera kangi sisse astuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See teema juba kordund :) , natuke tuhni foorumis enne ringi ..

viimati oli samalaadse teema nimi vist " kõhupekk "

Aga jah kordame siis üle: TOITUMINE KORDA , KÕVA AEROOBNE TRENN , JA VÄGA VÄHE KÕHUHARJUTSI! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See teema juba kordund :) , natuke tuhni foorumis enne ringi ..

viimati oli samalaadse teema nimi vist " kõhupekk "

Aga jah kordame siis üle: TOITUMINE KORDA , KÕVA AEROOBNE TRENN , JA VÄGA VÄHE KÕHUHARJUTSI! ;)

e-ee-ee-t mida vähem kõhulihaseid treenida,seda kiiremini rasv kõhult kaob?

Njah ,krt, ...

Benedictio Domini sit vobiscum, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee-ee-t mida vähem kõhulihaseid treenida,seda kiiremini rasv kõhult kaob?

Njah ,krt, ...

Benedictio Domini sit vobiscum, :)

(

Benedictio domini sit vobiscum - 'the blessing of the Lord be with you'

Kust see fraas kuulsaks on saanud muidu, mis ajalugu seal taga on?

)

Kõhulihaste suurus ehk mass nagu ka kõikide teiste lihaste hulk määrab rasvapõletuse efektiivsuse, kuna liha ongi nagu see katel nagu ma aru saan, energia viiakse liha sisse et see luud liigutaks ja siis see seal katlas põlebki. Kuna aga kõhulihased grammides mõõdetuna väiksemassilised on, ja kasvu-potensiaalsed eriti pole, siis pole neid mõtet kasvatada rasvapõletuse eesmärgil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parem maga diivanil, kõndides võid jala välja väänata või koera kangi sisse astuda.

Aga mida annab jooksmine kui süda välja ei pea? Tulemuseks on ülekoormus sel juhul, praegusel aastaajal jooksu ja kõnni vaheldumisi võib külmaga ka liiga teha...

Mina arvaks küll, et pigem kuulata südame tegevust ja vastavalt sellele valida kas joosta või kõndida. Aga seda küll, et ega kõndimise jaoks peab ka mingit motivatsiooni leidma, samuti nagu jooksmise jaoks. Muidugi võiks vaadata üle üleüldised elukombed (kui ikka üldse ei liigu, siis jääb ainuüksi trennist mõni kord nädalas ja dieedist väheks).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
Lihast kasvata saalis, rasva põleta köögis ja küll näed, tulemused tulevad.

Ja näe aeroobsega samuti vaeva...

lihast peab ka köögis kasvatama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi saab anda kõhulihase harjutusi mida kodus teha ja kui palju ma neid peaks siis tegema et mõjuks. Oleks vaja natuke rasvast lahti saada.

http://www.dieet.ee/index.php?class=catalo...abc=&page=0

http://www.naisteleht.ee/node/487

Alustuseks peaks kõlbama.

http://www.trend24.ee/?id=72&action=sh...&new_id=118

Dieedist ka natuke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist,

On üks rumal küsimus. Probleem selles, et kõhul ning kere keskosa külgedel on väikene "kõhukene" ehk siis rasv kogunenud.

Õlut ma ei joo, toitumine on enamvähem korralik ja normaalses koguses (magusat ja rasvast väga ei tarbi, täpsemalt loomulikult nendest asjadest ei tea), teen suhteliselt palju vastupidavust nõudvat sporti (suusatamine, jooks u 350 h/a), jõusaal ei ole samuti väga võõras koht. Jõusaalis käies teen kaldpinnalt ülakehatõsteid (~120 kordust).

Sooviksin targematelt teada, missugune on kõige efektiivsem treening/meetod selle "saku lihase" kaotamiseks. Kas ikka tuim ülahekatõstete tegemine või tuleks midagi muud ette võtta?

Tänud asjakohaste vastuste eest ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist,

On üks rumal küsimus. Probleem selles, et kõhul ning kere keskosa külgedel on väikene "kõhukene" ehk siis rasv kogunenud.

Õlut ma ei joo, toitumine on enamvähem korralik ja normaalses koguses (magusat ja rasvast väga ei tarbi, täpsemalt loomulikult nendest asjadest ei tea), teen suhteliselt palju vastupidavust nõudvat sporti (suusatamine, jooks u 350 h/a), jõusaal ei ole samuti väga võõras koht. Jõusaalis käies teen kaldpinnalt ülakehatõsteid (~120 kordust).

Sooviksin targematelt teada, missugune on kõige efektiivsem treening/meetod selle "saku lihase" kaotamiseks. Kas ikka tuim ülahekatõstete tegemine või tuleks midagi muud ette võtta?

Tänud asjakohaste vastuste eest ette!

Asjakohaseim vastus oleks "otsing"! Sarnaseid küsimusi tuleb siia iga päev mitmeid! Lisaks otsingule on ka teine võlusõna - "toitumine".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Tervist,

On üks rumal küsimus. Probleem selles, et kõhul ning kere keskosa külgedel on väikene "kõhukene" ehk siis rasv kogunenud.

Õlut ma ei joo, toitumine on enamvähem korralik ja normaalses koguses (magusat ja rasvast väga ei tarbi, täpsemalt loomulikult nendest asjadest ei tea), teen suhteliselt palju vastupidavust nõudvat sporti (suusatamine, jooks u 350 h/a), jõusaal ei ole samuti väga võõras koht. Jõusaalis käies teen kaldpinnalt ülakehatõsteid (~120 kordust).

Sooviksin targematelt teada, missugune on kõige efektiivsem treening/meetod selle "saku lihase" kaotamiseks. Kas ikka tuim ülahekatõstete tegemine või tuleks midagi muud ette võtta?

Tänud asjakohaste vastuste eest ette!

Saku lihase kaotamiseks pead aeroobset tegema mis põletab rasva. Kui sa aastas 350 tundi jooksed ( saan ma ikka õieti aru?), siis on minu arvates asi sul toitumises....keretõstetega sa kõhu pealt rasva ei kaota...

Toitumine enamvähem korralik ei tähenda mittemidagi, kui sa nendest asjadest ei tea ;) Ega ma ka ei tea, aga vähekene tean ;) Kõik sarnased teemad algavad postiga, et toitumine enamvähem korras, aga kui detailsemalt kirjeldatakse, siis oh issand ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, aitäh. Uurin siis sarnaseid teemasid ja üritan korrigeerida oma toitumist.

PS

...Kui sa aastas 350 tundi jooksed ( saan ma ikka õieti aru?), siis on minu arvates asi sul toitumises...

Jooksmine+ suusatamine = ~350 h/a, sellest jooksmine ise sõltuvalt aastast 25...40%, ülejäänud ikkagi suusk ja rullsuusk, kuigi antud teemas sellel suurt vahet pole ;)

Muudetud kasutaja korai7 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist,

Tahaks tänada vastajaid. Lisaks uurisin veidi foorumit, tegin vastavad muudatused oma toitumissedelis ning jättes aeroobse treeningu mahu eelnevaga samaks on tulemused nii silmaga kui ka numbrites näha. Oli tarvis vaid veidi tähelepanu suunata. Aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×