Jump to content
krut949

pidevalt sarnased küsimused foorumites

Recommended Posts

Variant kaks: kas sellised teemad väheneksid, kui teha WIKI ja seal need teemad läbi nämmutada?

Pigem tõsta "Algajad" kõige esimeseks ja sinna tuleb lisada erinevad "Kleepekad" alateemadega "Kõhulihased", "Kordused".

Kõige loetavamaks teemaks kujuneb tõenäoliselt "Kõhulihased", seega sinna võiks (peaks) esimese sissekande teha nt Imre Vähi või Ott Kiivikas ja selgitama ära kuidas nende kõhulihastega siis lood on.

"OTSI" nupu värvus tuleks ka muuta.

Uue postituse lisamise päises oleva teksti "Vastan teemale" üles või alla võiks veelkord lisada lause "Enne uue postituse lisamist kasuta otsingut".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pigem tõsta "Algajad" kõige esimeseks ja sinna tuleb lisada erinevad "Kleepekad" alateemadega "Kõhulihased", "Kordused".

Kõige loetavamaks teemaks kujuneb tõenäoliselt "Kõhulihased", seega sinna võiks (peaks) esimese sissekande teha nt Imre Vähi või Ott Kiivikas ja selgitama ära kuidas nende kõhulihastega siis lood on.

"OTSI" nupu värvus tuleks ka muuta.

Uue postituse lisamise päises oleva teksti "Vastan teemale" üles või alla võiks veelkord lisada lause "Enne uue postituse lisamist kasuta otsingut".

Hea ettepanek, selle muudatuse võiks Rebane küll ära teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa huvitav mõttevahetus tekkis. Loodan, et sain ka fitness.ee rahvale foorumi ja lehe kujundamisel kasulik olla. Kuna mulle inimesena meeldivad uuringud ja inimeste käitumine, siis tahtsin teada teiste arvamust, miks inimene kipub nende arvates mitte ise otsima küsimusele vastust, vaid küsib selle teistelt välja.

ning nagu ka mina ise - arvan, et vastusevariant c on peamine. ka mina arvasin, et minu küsimus on unikaalne... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvata on et keegi ei viitsi:D

aga samas kui minagi tulin uuena siia siis ma ka ei teadnud et siin saab midagi terennidest ja toitumistest leida:D

aga kuna ma olen nuhkija tüüp ja tahaks ise leida ning ise kõike teha siis olen leidnud kah endale kõike vajalikku! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ei oleks võimalik otsinguvõimalusi muu hulgas ka nii laiendada, et soovi korral saaks otsida ainult mõnest kindlast rubriigist, nt "Küsi spetsialistidelt"? Mul endal on aeg-ajalt tekkinud soov sellise võimaluse järele, ehk mõnel teiselgi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ei oleks võimalik otsinguvõimalusi muu hulgas ka nii laiendada, et soovi korral saaks otsida ainult mõnest kindlast rubriigist, nt "Küsi spetsialistidelt"? Mul endal on aeg-ajalt tekkinud soov sellise võimaluse järele, ehk mõnel teiselgi?

Äkki üldse mingi nähtav bänner lehele paigaldada, kuhu on suurelt kirjutatud Korduma Kippuvad Küsimused, kuhu alla siis keegi tark paneb kõige arukamad teemad kõige tihedamini esitatavate küsimuste kohta?!

Esimene punkt võiks olla stiilis, et kui sa siit oma küsimusele vastust ei leia, siis kasuta otsingut.

Muudetud kasutaja JT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ei oleks võimalik otsinguvõimalusi muu hulgas ka nii laiendada, et soovi korral saaks otsida ainult mõnest kindlast rubriigist, nt "Küsi spetsialistidelt"? Mul endal on aeg-ajalt tekkinud soov sellise võimaluse järele, ehk mõnel teiselgi?

Tegelikult terasemal vaatamisel on foorumis olemas oma otsin, kus saab põhjalikumalt otsida ainult foorumis endas. Seal on niinimetatud võimalus kindlasti ka olemas.

Link siin (ja originaallink on paremas üleval nurgas, koos kirjadega GALERII, BLOGI, KASUTAJAD, CHAT)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See foorumi "otsin" on virkade variant ja uue teema algataja tavaliselt Teleturu kliendid, kel kõhulihaste trenažöör voodi all. Nojah tavaliselt teema algab nii- Appi, kõht vaja 2 nädalaga trimmi, aidake :P ........

keegi ei vasta 10 minuti jooksul, teine postitus-

Komoon !!! kas tõesti siin aju kääpikut ja ei oska mu problempsile vastata! B)

Kolmandat postitust ei tule, sest neiu leidis internetist soodsa , teaduslikult testitud vöö, mis 4 päevaga 4 kilo on suuteline "liigseid" kilosi eemaldama.

Kokkuvõtteks, neid,ke ssin asjaliik teksti leiavad ja kasutavad , on ikka ma arvan rohkem , kui neid ühe koha pealt teise koha peale. Edu noortele, ei ole kohe vaja ehmuda kui onu saadab sind kohe pikalt sinu totaka küsimuse peale. Peasi ,et huvi selle asja vastu ei kaoks ja põikpäiselt kasvõi ise uurid välja, mis s..ta peab manustama jne........Ise olen püüdnud noort mitte tagasi hirmutada haige ja ebatervisliku eluviiside juurde tagsi minema haige postituse pärast :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et variant a) iseloomustab seda probleemi kõige paremini. Keskmine äsja foorumiga liitunud kasutaja ei tea sellest saidist kuigi palju ja tuleb kohe oma muret kurtma, otsingu või sarnaste teemade peale mõtlemata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milleks ringiga,kui saab ka otse!?Sama kiirelt tahetakse ka vorm saavutada.Arvan,et mingi protsent algajaid on kogenematud selles foorumis orienteeruma ja sellepärast valitakse lihtsam tee.Aga selline spordiala soosib kannatlikke tegijaid.Aga tuleb siiski olla nende suhtes tolerantne.Iga asi võtab aega.Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pakun välja omapoolse lahenduse.

Peale registreerimist võiks ette tulla väike popup aken teksti või videoga. Pigem video, kuna lugeda ju ei viitsita.

Video võiks olla

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×