Jump to content
MEE

UFC 97

Recommended Posts

MAIN CARD (televised)

* Anderson Silva vs. Thales Leites

* Chuck Liddell vs. Mauricio “Shogun” Rua

* Krzysztof Soszynski vs. Brian Stann

* Cheick Kongo vs. Antoni Hardonk

* Luis Cane vs. Steve Cantwell

Kommentaare?

Spoilerite puhul palun need katta ! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MAIN CARD (televised)

* Anderson Silva vs. Thales Leites

* Chuck Liddell vs. Mauricio “Shogun” Rua

* Krzysztof Soszynski vs. Brian Stann

* Cheick Kongo vs. Antoni Hardonk

* Luis Cane vs. Steve Cantwell

Kommentaare?

Spoilerite puhul palun need palun katta ! :)

Silva vs Leites oli väga hmm, kuidas seda õelda - huvitav, Silva oli peajagu üle samas tiba häiris see et ta isegi ei üritanud mängu maha viia..

Chuckist on kah kahju, loodab et ta ikkagi ei loobu ja saab uue võimaluse..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Silva vs Leites oli väga hmm, kuidas seda õelda - huvitav, Silva oli peajagu üle samas tiba häiris see et ta isegi ei üritanud mängu maha viia..

Chuckist on kah kahju, loodab et ta ikkagi ei loobu ja saab uue võimaluse..

Esimese kommentaari kohta jagan arvamust, minu arust oli tõsiselt igav - aeg oleks vast talle lõpuks asjakohane vastane määrata?

Teise kommentaari kohta nõus ei oleks, viimased matšid näitavad, et oleks aeg kas vahetada training campi või siis retirement. Vanal pole enam sama särtsu, mis kunagi IMO.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leitese võimeid hinnati rängalt üle, samas ei tule praegu ette ühtegi väärilist vastast kah :)

Chuck on tõesti oma tavapärase vormi kaotanud, loodan siiski et ta võtab ennast käsile, sellist knockout powerit juba naljalt octaconist välja ei taheta lasta - vähemalt ma loodan seda..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Shogun vs Liddell oli oodatust palju parem match,tundub et Shogun on oma põlvevigastustest ilusti paranend ja on valmis LHW tiitlit enda kätte krabama.

Silva vs Leites oli pettumus, Silva oleks võinud ise rohkem üritada,nähes et Leites oli viimastes roundides ikka suht läbi omadega. Olen kindel et Silva vs GSP tuleb mitu kordi huvitavam :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Silva vs GSP tuleb? Kust selline info?

Kahtlen et see üldse tuleb.

Sisetunne ütleb et GSP Alvest ei võida ja siis poleks sellel matsil enam mõtet...

Minu meelest oli Silva vs Leites suhtkoht põnev. Silva ju põhimõtteliselt mängis poisiga. Tegi lihtsalt vastase lolliks. Pole näind ennem et keegi lööks vastast seistes käega vastu reit :)

Samas tundub et Silval on kuidagi igav või lihtsalt motivatsiooni puudus. Kes teab...

Mis Shogun'i puutub siis ei ole tema kaardios ikka veel kindel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Shogun näitas end tõeliselt heast küljest. Mulle meeldis, ilus ja korrektne lähenemine.

Silva.. no tema matše ei viitsi enam isegi vaadata, nii ego täis ja tühjad on. UFC võiks talle lõpuks asjakohase vastase anda, mitte solgutada nagu Bispingit, et ainuüksi oleks keegigi eesotsas, kellest võiks uued turud huvitatud olla.

Muud otseselt silma 97-s ei hakanud. Liddell võiks olla realist ja teha seda mida temalt tegelikult oodatakse, asutagu oma klubi ja retire. Raha on tal piisavalt juba, seega nälga ei jää ja järgijaid on tal ka kõvasti. Niiet win-win, selle asemel, et käia ja piki pead saada pidevalt.

Liddell oli omal ajal väga huvitav võitleja, teda oli hea vaadata aga tema puhul evolutsioon lõppes ja ta sai sellest aru liiga hilja. Nüüd liituda ATT-ga, et treenida on natuke liiga hilja, eriti 39a vanema härrasmehe jaoks. Ei tasuks šnitti võtta Couture-ilt, et käia 44 aastasena ja paugutada octagonis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Main match eriti ei huvita, ei meeldi Evans üldse :D

Samas "Matt Hughes vs. Matt Serra" tuleb väga hea :)

Fight n00b;)

Tähenduse aspektist vastavas kaaludivisjonis on Serra vs. Hughes täiesti mõttetu matš ja Evans vs. Machida potentsiaalne fight of the year.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi teistel on Alvesi mahaviimisega raskusi olnud, olen kindel, et GSP selle ära teeb ning ta seal ära karistab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×