Jump to content
ants16

5x5 kava

Recommended Posts

Mis arvate sellest kavast? Mida muuta/mida lisada jne.

A:

KÜkk 5x5

Kitsa haardega rinnalt surumine 5x5

Ettakallutatult kang 5x5 (selg)

kätekõverdused 3xmax

+kõht/

B:

Rinnalt surumine 5x5

Lõuatõmbed 5x5

Lõuaalt surumine 5x5 (õlg)

Jõutõmme 5x5

+kõht

Ette tänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pärast kükki või jõutõmmet (5x5) oleks päris keeruline muud teha :) ... mul oleks vähemalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah?

On see siis väga valesti?

Sa ei suuda maksimaalselt enam viimastes harjutustes pingutada. Tavaliselt tehakse trennis ühe harjutuse kohta 5x5 ja siis mõned harjutused veel (vähem seeriaid, rohkem korduseid). Siin fitnessis on ka üleval 5x5 kava, loe seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tugevad vennad, mis ma ikka oskan öelda..

kas just tugevad, aga peab olema tahet teha.

oleme ka teinud:

kükis 8#5

surumises 8#6

jõutõmme 8#5

ühel päeval.....peale kükki löövad jalad tuld ja siis pead veel tõmbama hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks oleneb vist eesmärgist. Ma ise kui tõmmet või surumist teen siis ühte harjutust ja väsimuseni ja reeglina püramiidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ei suuda maksimaalselt enam viimastes harjutustes pingutada. Tavaliselt tehakse trennis ühe harjutuse kohta 5x5 ja siis mõned harjutused veel (vähem seeriaid, rohkem korduseid). Siin fitnessis on ka üleval 5x5 kava, loe seda.

Seal samas on ka toodud originaal 5x5 kava ,kus on samamoodi mitu baasharjutust ühel päeval ,isegi kükk ja tõmme. Ei usu ,et see rinnalt surumine enne military pressi nüüd nii segav on. Mina küll selles kavas mingit probleemi ei näe va. need kätekõverdused seal lõpus ,neil küll mingit mõtet pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas just tugevad, aga peab olema tahet teha.

oleme ka teinud:

kükis 8#5

surumises 8#6

jõutõmme 8#5

ühel päeval.....peale kükki löövad jalad tuld ja siis pead veel tõmbama hakkama.

Nojah, ma teid siiski suvaliste poolalgajatega ei võrdleks. Algaja satub sellise treeningkoormusega kohe ületreeningusse. Mis on edasijõudnud (teie puhul siis maailma tasemel) sportlasele jõukohane, ei ole seda kindlasti tavaharjutajale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, ma teid siiski suvaliste poolalgajatega ei võrdleks. Algaja satub sellise treeningkoormusega kohe ületreeningusse. Mis on edasijõudnud (teie puhul siis maailma tasemel) sportlasele jõukohane, ei ole seda kindlasti tavaharjutajale.

Meil algajad teevad täpselt sama, mis me(mina, raigo, aimar). Ainuke vahe on see, et raskusi ei anna võrrelda.

Väikse rekordiga märksa lihtsam oma protsente täita, kui võtta neid näiteks 300 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meil algajad teevad täpselt sama, mis me(mina, raigo, aimar). Ainuke vahe on see, et raskusi ei anna võrrelda.

Väikse rekordiga märksa lihtsam oma protsente täita, kui võtta neid näiteks 300 kg.

Arvan sama..pealegi trenn peab raske olema..kuhu mudiu jõuad looderdades?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võid esialgu proovida kõiki neid harjutusi teha 5x5 asemel 3x5. sellise 3x5 kavaga, igal päeval neli baasharjutust, toimub samuti väga hea progress. ja kui paari nädala pärast tunned, et ikka energiat üle, võid ju seeriaid lisada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tegin nii 3x nädalas , väga tõhus oli :)

Mõtlesin ka et äkki prooviks seda 3x nädalas.

ehk

SURUMINE,KÜKK ja JÕUTÕMME.

Aga kas oleks mõtekas sinna lisada ka ettekallutatult kangi tõmbamine e. see: http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...nk/selg/049.gif ?

Või asendada see hoopis millegiga nt. jõutõmme või hoopis teha jõutõmmet 3x5 ? Sest mulle meeldib see harjutus väga ning vanasti kui seda tegin, siis aitas see väga palju seljale kaasa.

Muudetud kasutaja ants16 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtlesin ka et äkki prooviks seda 3x nädalas.

ehk

SURUMINE,KÜKK ja JÕUTÕMME.

Aga kas oleks mõtekas sinna lisada ka ettekallutatult kangi tõmbamine e. see: http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...nk/selg/049.gif ?

Või asendada see hoopis millegiga nt. jõutõmme või hoopis teha jõutõmmet 3x5 ? Sest mulle meeldib see harjutus väga ning vanasti kui seda tegin, siis aitas see väga palju seljale kaasa.

Keegi kunagi jagas siin mingis teemas head 5x5 kava, mille siis bill starr koostanud. Link siis http://www.geocities.com/elitemadcow1/5x5_.../Linear_5x5.htm

Loe tekst läbi kui inglise keelest aru saad ja seal lehel ka exceli tabel olemas, mis raskused välja arvutab. Suhteliselt lihtsaks asi tehtud. Seal veel üks kava, mis edasijõudnutele kah. Proovin ise selle ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi kunagi jagas siin mingis teemas head 5x5 kava, mille siis bill starr koostanud. Link siis http://www.geocities.com/elitemadcow1/5x5_.../Linear_5x5.htm

Loe tekst läbi kui inglise keelest aru saad ja seal lehel ka exceli tabel olemas, mis raskused välja arvutab. Suhteliselt lihtsaks asi tehtud. Seal veel üks kava, mis edasijõudnutele kah. Proovin ise selle ära.

Suured tänud, see sobib mulle paremini. Proovin ära.

Aga kas keegi oskab öelda, kaua oleks optimaalne puhata seeriate vahel. Ntks kui on 5x5 rinnalt surumine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured tänud, see sobib mulle paremini. Proovin ära.

Aga kas keegi oskab öelda, kaua oleks optimaalne puhata seeriate vahel. Ntks kui on 5x5 rinnalt surumine?

üpris raske on 5x5 seega 2-5minutit oleks optimaalne :)

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured tänud, see sobib mulle paremini. Proovin ära.

Aga kas keegi oskab öelda, kaua oleks optimaalne puhata seeriate vahel. Ntks kui on 5x5 rinnalt surumine?

Loe kogu tekst, mis seal kirjas on väga hoolikalt läbi. Seal on kirjas puhkepauside pikkused, räägitud ka toitumisest 5x5 ajal ja veel miljonist muust asjast, mida vaja teada, kui 5x5 teed. Suht pointless on siia küsimusi postitada. Igaüks, kes selle kava kohta käiva teksti läbi loeb võib vastata kõikidele küsimustele, mis sul selle kohta tekivad. Võta see aeg ja uuri, mis seal kirjutatakse, siis läheb trenn asja ette. Muidu võivad jääda tulemused kesiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×