Jump to content
Simok

Algaja: Noormees vajab abi.

Recommended Posts

ikka imelik minna nii ju:/ ma lapsest saati põdenud nn kompleksi, ma ei kanna lühikesipükse, ega T särke, ei käi ujumas. Suht kass, aga lihtsalt ma ei tea kas ma söön valesid asju, et kg ei tule või ma ei tea, sest olen ma muidu suure isuga.

Ma olen ka üsna algaja, nüüdseks pool aastat käinud. Alguses olid aparaadid võõrad ega osanud neid kuskilt otsast sikutada. Küll aga hakkasin ma olude sunnil käima hommikuti enne tööd ja selle poole aasta jooksul on peale minu sel ajal veel saali ainult mõni inimene juhtunud. Seega, kui algul põed ja on võimalus käia hommikuti, siis saad tõenäoliselt üksi ja omas rahus seda maailma avastama hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen ka üsna algaja, nüüdseks pool aastat käinud. Alguses olid aparaadid võõrad ega osanud neid kuskilt otsast sikutada. Küll aga hakkasin ma olude sunnil käima hommikuti enne tööd ja selle poole aasta jooksul on peale minu sel ajal veel saali ainult mõni inimene juhtunud. Seega, kui algul põed ja on võimalus käia hommikuti, siis saad tõenäoliselt üksi ja omas rahus seda maailma avastama hakata.

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2984

"Et taastuda jalgpallitrennis saadud põlvevigastusest, hakkas 18 aastane 54 kg – ne Ruhl tegelema jõutreeningutega."

"Seljatreeningul ei saa ma enam lõuatõmbeid teha, kuna olen liiga raske, offseasonil kaalun 153 kg."

Nii, et häbeneda pole midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen ka üsna algaja, nüüdseks pool aastat käinud. Alguses olid aparaadid võõrad ega osanud neid kuskilt otsast sikutada. Küll aga hakkasin ma olude sunnil käima hommikuti enne tööd ja selle poole aasta jooksul on peale minu sel ajal veel saali ainult mõni inimene juhtunud. Seega, kui algul põed ja on võimalus käia hommikuti, siis saad tõenäoliselt üksi ja omas rahus seda maailma avastama hakata.

mis kella paiku siis umbes? suvel käib vist vähem rahvast ka..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis kella paiku siis umbes? suvel käib vist vähem rahvast ka..

Kell 8.00 tehakse uks lahti, sellest hetkest olen kohal ka. Kuna tööpäev hakkab mul 9.00, siis 8.55 pean saalist lahkuma, hilisema aja kohta ei oska misktit öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kell 8.00 tehakse uks lahti, sellest hetkest olen kohal ka. Kuna tööpäev hakkab mul 9.00, siis 8.55 pean saalist lahkuma, hilisema aja kohta ei oska misktit öelda.

Töö 5 minuti kaugusel jõusaalist, vapsee hästi elame :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Töö 5 minuti kaugusel jõusaalist, vapsee hästi elame :)

Mis siin salata, eks saal sai selle järgi valitud ka, et saaks ikka võimalikult kaua rauda liigutada.

Kui saal töökohast kaugemal oleks, siis jõuakski ainult pesemas käia seal. :)

Aga Simokile veel nii palju, et nii vara hommikul tavaliselt saalitreenereid ei ole. Ma ise tegin oma jalale kükki tehes väga lolli peaga liiga paar kuud tagasi ja siiamaani on valus. Seega otsi algul kindlasti kontakti mõne saalitreeneriga, hoiad valed võtted ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×