Jump to content
LeFarceur

Toitumiskava kõrvalt ikka halvad toitumisharjumused

Recommended Posts

Nii...

Alustaks siis sellega, et räägiks oma loo ära.

Kuskil 1-1,5 kuud tagasi, otsustasin, et peab oma üldfüüsilist vormi parandama.

Sai tellitud kavad, nii toidu, kui ka trenni.

Kõik edeneb normaalselt, kuid vahest esineb nõrkus toitumise poolel.

Üldiselt jälgin ma oma toitumiskava, kuid siiski söön selle kõrvalt juurde (nii rämpstoitu kui ka kodu)

Siin tahangi abi, et mida ma peanksin tegema, et sellest harjumusest lahti saada.

Vabandan, kui selline teema juba kuskil olemas on.

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on nädalas üks kindel päev kus võtan toitumise osas vabamalt.

Ma küll ei torma sellel päeval kohe pizzasid ega hamburgereid ostma, vaid pigem küpsetan ise midagi.

Ise tehes tean kui palju ja mida toit sisaldab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah kavas on sees, et kord nädalas võib süüa toitu omal valikul, kuid minupuhul juhtub teda tihedamalt 3-4 kord nädalas.

Raske on niimodi toituda, kui sa tead, et külmikus on seapraad vms. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah kavas on sees, et kord nädalas võib süüa toitu omal valikul, kuid minupuhul juhtub teda tihedamalt 3-4 kord nädalas.

Raske on niimodi toituda, kui sa tead, et külmikus on seapraad vms. B)

Seapraad ei tohiks ju hull olla - enamuses valgud ja veidi rasvu. Pigem peab hoiduma tordi ja saiade eest. Loomulikult pole ka krõpsud vormile head.

Võibolla sul tasuks mõelda oma arengu üle, vaadata muutusi välimuses ja kaalus - kindlasti oled midagi saavutanud. Kui sul leidub tahtejõudu ka edaspidiseks saavutad veelgi enam. Ma tean, et see pole kerge, aga tahtejõud eraldab võitjad kaotajatest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võta vabamalt veits seda trenni asja. ega nii hull ka see värk nüüd pole. vahest võid lubada rämpstoitu kui tahad, ega sellepärast lihas kasvamata ei jää.B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii...

Alustaks siis sellega, et räägiks oma loo ära.

Kuskil 1-1,5 kuud tagasi, otsustasin, et peab oma üldfüüsilist vormi parandama.

Sai tellitud kavad, nii toidu, kui ka trenni.

Kõik edeneb normaalselt, kuid vahest esineb nõrkus toitumise poolel.

Üldiselt jälgin ma oma toitumiskava, kuid siiski söön selle kõrvalt juurde (nii rämpstoitu kui ka kodu)

Siin tahangi abi, et mida ma peanksin tegema, et sellest harjumusest lahti saada.

Vabandan, kui selline teema juba kuskil olemas on.

Tänud!

Ürita enda päevi rohkem sisustada, minul on näiteks nii, et esmaspäevast reedeni on mul hommikust õhtuni töö ja peale seda trenn, ei jäägi üldse aega üle mõelda spam'ile. Kuid nädalavahetus, siis on juba palju raskem seis, kuna vaba aega hulga rohkem. Seetõttu nüüd viimasel ajal üritangi endal nädalavahetused ka plaane täis toppida, et ei oleks isegi seda võimalust cheatida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen selliseks päevaks valinud, kus võin lõdvemalt süüa laupäeva. Kui koguaeg lisaisu või kõht jääb tühjaks tuleks ehk lisada toorsalatile külmpressitud oliiviõli näiteks. Aitab kõhtu hoida kauem täis. Kui aga suur magusa isu, siis saaks seda leevendada näiteks ühe kommi keele alla panekuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise olen selliseks päevaks valinud, kus võin lõdvemalt süüa laupäeva. Kui koguaeg lisaisu või kõht jääb tühjaks tuleks ehk lisada toorsalatile külmpressitud oliiviõli näiteks. Aitab kõhtu hoida kauem täis. Kui aga suur magusa isu, siis saaks seda leevendada näiteks ühe kommi keele alla panekuga.

kusjuures seda õliga saavutatavat täiskõhu tunnet soovitan isegi järgi proovida. ise teen salateid külmpressitud linaseemne õliga ja kõht püsib samuti kauem täis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise olen selliseks päevaks valinud, kus võin lõdvemalt süüa laupäeva. Kui koguaeg lisaisu või kõht jääb tühjaks tuleks ehk lisada toorsalatile külmpressitud oliiviõli näiteks. Aitab kõhtu hoida kauem täis. Kui aga suur magusa isu, siis saaks seda leevendada näiteks ühe kommi keele alla panekuga.

Magusaisu on vähese valgu ja rasva tarbimise tagajärjel, kui sa lahendad selle probleemi kommiga, siis teed organismile süsivesikute lisamisega suure karuteene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul soovitati magusaisu vältimiseks süüa ühe eine juurde kolm viilu sepikut meega. Peab tunnistama, et peale mee söömist küll magusaisu ei teki :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No aga maitsestamatale lisad ka ju dextrot.See teebki minu meelest sheigi sellisesk rõvedaks magusaks vms:D

Pigem rikub sheigi ära Trauben Zucker, see teeb asja liiga magusaks. Malto või Dextroga proovides pole küll nii magus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii...

Alustaks siis sellega, et räägiks oma loo ära.

Kuskil 1-1,5 kuud tagasi, otsustasin, et peab oma üldfüüsilist vormi parandama.

Sai tellitud kavad, nii toidu, kui ka trenni.

Kõik edeneb normaalselt, kuid vahest esineb nõrkus toitumise poolel.

Üldiselt jälgin ma oma toitumiskava, kuid siiski söön selle kõrvalt juurde (nii rämpstoitu kui ka kodu)

Siin tahangi abi, et mida ma peanksin tegema, et sellest harjumusest lahti saada.

Vabandan, kui selline teema juba kuskil olemas on.

Tänud!

Mida sa r2mpstoiduks nimetad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magusaisu on vähese valgu ja rasva tarbimise tagajärjel, kui sa lahendad selle probleemi kommiga, siis teed organismile süsivesikute lisamisega suure karuteene.

Siinsetel foorumikylastajatel on pigem valkude yle- kui alatarbimine. Rasvu v6ib t6esti v2hev6itu olla.

Magus tekitab magusaisu. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas teema algataja jargib toitumiskava v6i toitumis p6him6tteid?

Ise jargin toitumis p6him6tteid, nii palju lihtsam elada ja saab suht k6ike syya ning ainult ajastusele peab m6tlema.

Teha endale selgeks kui palju on milleski sysikaid ja nt.sushi/pizza/maiustused(1-2xnadalas muidugi) on taitsa lubatavad, vorm pysib.

Kui juhtub, et 6htul laheb 1 pizza sisse siis hommikusoogist karbin kaloreid vastavalt, teen tugeva trenni ja k6ik OK.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas teema algataja jargib toitumiskava v6i toitumis p6him6tteid?

Ise jargin toitumis p6him6tteid, nii palju lihtsam elada ja saab suht k6ike syya ning ainult ajastusele peab m6tlema.

Teha endale selgeks kui palju on milleski sysikaid ja nt.sushi/pizza/maiustused(1-2xnadalas muidugi) on taitsa lubatavad, vorm pysib.

Kui juhtub, et 6htul laheb 1 pizza sisse siis hommikusoogist karbin kaloreid vastavalt, teen tugeva trenni ja k6ik OK.

Nõustun. Ise tegin ka endale hiljuti selgeks, mida süüa ja kui palju süüa ja tulemused on äärmiselt rahuldavad. Mingit toitumiskava polegi vaja, tuleb vaid tervislikult toituda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See tunne on täiesti mõitetav. Ise alustasin natuke alla 3 kuu tagasi esimesed 2 kuus olid kõige raskemad iga nv kiskus midagi üleliia sööma, aga kuna arengut oli näha(-12kg) siis pidasin vastu :) nüüd olen sellega harjund ja kuidagi enam ei kisu magusa poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×