Jump to content
reno49

Toitumiskava

Recommended Posts

Tere, mu j2rjekordne mure toitumiskavaga on sis j2rgmine. Tellisin kava vist mingi eelmise n2dala l6pus, selle teisip2eva l6una ajal, vastasin veel treeneri kirjale andes talle m6ned faktid praeguse toitumise kohta, ja peale seda ei ole saanud tagasisidet ei treeneriga ega ka fitness.ee infoga (meili teel).... Ei teagi kohe, enne seda sain meili teel p2ris kiiresti infi ja asi tundus neil seal suht kiiresti minevat.

Vb olen veidi ebakannatlik, kuid samas olen lugenud et kavasid on suht kiiresti k2tte saadud :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ole kannatlik, kui sa kõik korrektselt täitsid pole põhjust muretseda. Kui sa ei ole kindel siis võid ju saata järelepäriva e-mail või helistada

Muudetud kasutaja MWEchamp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on sama jama, tellisin toitumiskava 10 päeva tagasi, saatsin neile isegi kirja info@fitness.ee-sse, aga reaktsiooni pole olnud. Toitumiskava juures on kiri, et see peaks mulle saabuma paari päeva jooksul meilile. Sooviks mingisugustki vastukaja, et kas R. Otter tegeleb selle kavaga või mis toimub? 500 krooni on minu jaoks väga suur raha ja ei tahaks sellest lihtsalt lambist ilma jääda.

Ette tänades,

TArmo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on sama jama, tellisin toitumiskava 10 päeva tagasi, saatsin neile isegi kirja info@fitness.ee-sse, aga reaktsiooni pole olnud. Toitumiskava juures on kiri, et see peaks mulle saabuma paari päeva jooksul meilile. Sooviks mingisugustki vastukaja, et kas R. Otter tegeleb selle kavaga või mis toimub? 500 krooni on minu jaoks väga suur raha ja ei tahaks sellest lihtsalt lambist ilma jääda.

Ette tänades,

TArmo

Ma usun et oma rahast sa ilma ei jää. Kava sa saad. Võib-olla on R. Otter-il lihtsalt paregu natuke tegemist. "Kes kannatab, see kaua elab"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike parandus, kava tellimise juures pole kirjas, et kava saabub paari päeva jooksul, vaid mõne päeva jooksul B)

Muudetud kasutaja MoloM poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on sama jama, tellisin toitumiskava 10 päeva tagasi, saatsin neile isegi kirja info@fitness.ee-sse, aga reaktsiooni pole olnud. Toitumiskava juures on kiri, et see peaks mulle saabuma paari päeva jooksul meilile. Sooviks mingisugustki vastukaja, et kas R. Otter tegeleb selle kavaga või mis toimub? 500 krooni on minu jaoks väga suur raha ja ei tahaks sellest lihtsalt lambist ilma jääda.

Ette tänades,

TArmo

Ma vabandan, aga kahjuks ei ole tellimine minuni jõudnud. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on sama jama, tellisin toitumiskava 10 päeva tagasi, saatsin neile isegi kirja info@fitness.ee-sse, aga reaktsiooni pole olnud. Toitumiskava juures on kiri, et see peaks mulle saabuma paari päeva jooksul meilile. Sooviks mingisugustki vastukaja, et kas R. Otter tegeleb selle kavaga või mis toimub? 500 krooni on minu jaoks väga suur raha ja ei tahaks sellest lihtsalt lambist ilma jääda.

Ette tänades,

TArmo

Sellest on siin kirjutatud, kas sa tegid kõik nii?

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=22054

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

kisun vana teema jälle üles, kuna ei ole IKKA veel oma kava kätte saanud. Kirjutasin ROtterile ka privaatsõnumi ning ta ütleb, et tellimust pole talle esitatud. Ma vaatasin igaks juhuks ka veel oma maksete logist järele, et kas olen ikka maksnud ja JAH, minult on 500 krooni maha võetud ja kantud üle Robocopi arvele.

Tõestus on siin:

http://www.upload.ee/files/85392/t6estus.JPG.html

Nagu näha, sooritasin ma makse varsti peaaegu 2 kuud tagasi, kuid pole mitte mingisugust vastukaja saanud. Elaksin ma Eestis, siis oleks Teie esindusse koha peale tulnud järele pärima, et millest selline viivitus, kuid kahjuks sellist võimalust mul pole. Äkki peaksin helistama, kui sellest abi oleks või saadan mõne tuttava küsima? Kui selgub, et kava juurde kuuluv infoleht minu kohta on tühi, siis mul on kõik vajalik info arvutis olemas ja ma võin selle ROtterile meili peale või kuidagi teistmoodi edastada. Kui Te aga tõesti ei taha mulle mingil põhjusel kava teha, siis paluksin raha tagastada, sest 500 krooni on minu jaoks väga suur summa.

Lisan veel juurde, et ma kirjutan nii pikkade vaheaegade taant, kuna mu praeguses elukohas pole Internetti ning mujal pääsen netti väga harva.

Loodan Teie vastutulelikkusele,

Tarmo Miilman

Muudetud kasutaja Fr3 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas olukord lahenes ja kui kava kätte said, siis kas olid kavaga rahul?

Tere, R. Otter.

Algatuseks tuletan meelde, et olen Tarmo Miilman ning sellest kujuneb suhteliselt pikk kiri, et varu sele lugemiseks ja otsuse tegemiseks natuke rohkem aega. Vabandan väga, et pole tükil ajal kirjutanud ning teada andnud, kuidas mul ka läheb. Ajad on olnud kiired (seda mõistad ka hiljem, kui oled kirja läbi ugenud) ning kuna kodus netti pole, siis ei ole jõudnud ka infot jagada. Võib olla mäletad veel, et ma olen see kutt, kes paari kuu eest Sinult kaalulangetamiseks kava tellis ja kellel kaal alguses kuidagi ei langenud, kuigi tegin kõik õigesti. Nüüdseks on asjalood muutunud ja kaal on langenud 78-lt kilolt 70-le ja see õnnestus saavutada ca 2,5 - 3 kuu jooksul ülitäpselt Sinu koostatud kava järgides ja suhteliselt aktiivset elu elades ja viimase kuu vältel on kaal sinna püsima jäänud kõikudes kummalegi poole nädala lõikes 0,5 kg. Ühelt poolt olen ma väga õnnelik, et sain rasvast peaaegu lahti (kogu kehalt on rasv peaaegu läinud, kuid viimasest pekikihist kõhult siiski lahti ei saanud, kuid see pole enam nii häiriv), kuid teiselt poolt õnnestus mul peaaegu ka kogu lihasmass kaotada (võrdluseks: enne tegin surumist 8x70 kg-ga, nüüd aga 6x60 kg-ga). Ma lubasin Sulle, et kui kava annab tulemust, siis tellin Sinult ka massikava ja see on mul ka plaanis, kuid selle koostamine võib väga raskeks kujuneda ning nõuab väga individuaalset lähenemist, sest sellise nädala kavaga, nagu mul hetkel on, on väga vähe inimesi. Ma usaldan Sind täielikult ja sa oled hetkel ainuke inimene, kes aitaks mul eelseisva perioodi üle elada, seetõttu olen ma nõus Sind järjekordse 500 krooniga toetama, sest ma tean, et Sa lähened mulle individuaalselt ja oled nõus ka mu rohketele küsimustee vastama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×