Jump to content
Arnold

Ravimiamet hoiatab: Ettevaatust steroidid!

Recommended Posts

Suhteliselt pinnpealne artikkel,aga inimesele,kes pole teemaga eriti kursis, on kondikavaks paraks B) Tasub siiski meelde jätta,et steroidid ei kuulu toidulisandite, vaid ravimite alla, ja seda igati põhjusega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kyll steroide ei karda, mull on yx tipptegija kinnitanud et ta v6ib mu laua alla juua ja et tema tervis on paremas korras kui minu puhas organism.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina kyll steroide ei karda, mull on yx tipptegija kinnitanud et ta v6ib mu laua alla juua ja et tema tervis on paremas korras kui minu puhas organism.

B):)

Steroididega on tegelt samamoodi nagu alkoholi ja narkootikumidega, lollile neid aineid anda ei tohi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina kyll steroide ei karda, mull on yx tipptegija kinnitanud et ta v6ib mu laua alla juua ja et tema tervis on paremas korras kui minu puhas organism.

Las ta kinnitab seda sulle ka kahekümne aasta pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina kyll steroide ei karda, mull on yx tipptegija kinnitanud et ta v6ib mu laua alla juua ja et tema tervis on paremas korras kui minu puhas organism.

Ma ei teadnudki, et mida rohkem juua jõuan, seda tervem olen.

Joomine pole küll mingi näitaja B)

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt nüüd Kalmus joodik on, aga peale trenni õlu eriti ( v.a alkohol ) halba küll ei tee :)

Pärast eriti rasket trenni (nagu mul viimased paar nädalat on olnud), olen lasknud ka ühe heleda õlle. Preemia või nii B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Steroide pole küll mõtet oma peaga panema hakata.Pärast on maks läbi ja impo ka veel.Piisab täiesti ka valgust ja kreatiinist.

Steroid ei pidavat ju otseselt peenist mõjutama...vaid munandeid ju ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtetu vaidlus teil siin. Steroidid on tervele organismile kahjulikud, see on FAKT. Kas ja kuipalju see kasutajatele tunda annab, kasutamise ajal või 10-20 aasta pärast sõltub aga väga paljudest asjadest. Selle teema algataja on väitnud, et tema raske haiguse,/millest tal õnnestus ennast terveks ravida/ põhjustas paar karpi metaani. OK. Kui nii ütleb siis ju see nii ka oli. Tegelikult steroidid vaid kiirendasid tema puhul selle haiguse arengut. Samasugune näide on kulturismimaailmas pro de seas ka teada. D.N, kasutas aastatel 93-95 kasvuhormooni, väidetavalt, ainult ja selle tagajärjel sai verevähi. Arstid kinnitasid toona, et see haigus oleks mehel varem-hiljem välja löönud, kasvuhormooni kasutamine ainult kiirendas haiguse kulgu, arengut, peiteaga mis ig.

Mis ma öelda tahan on see, et inimeste organismid on kõiksugu keemia, kõrvaliste mürkide suhtes mis organismi kas siis enda teadmata või teadlikult satuvad, väga erineva taluvusega. Enesepuhastusvõimega oleks ehk kõige õigem seda nimetada. On teada rauasikutajaid kes endast 1000 kordi rohkem steroide läbi pumbanud kui eespool näiteks toodud kaks inimest ja nende tervisega on näiliselt kõik korras. /tegelikkuses see päris nii kindlasti ei ole, sest kui sterodid mingil hetkel ära jätta siis ei pruugi organism ise enam hakkama saada, ehk siis on tekitatud kunstlikult organismile seisud mida meditsiinis just steroididega ravitakse, või mõningal juhul nõuab selline seis edaspidi eluaegset steroidide kasutamist./

Sama asi on ka alkoholiga ja extreemsematel juhutudel ka tubakaga. Inimene lööb organismi neid regulaarselt ja aastaid kasutades tasakaalust nii välja, et ilma enam hakkama ei saa kuidagi. Füüsiline sõltuvus on alko ja tubaka puhul harvem esinev, psüühilise sõltuvuse tekitavad need aga juba üsna varases kasutamise staadiumis. Oletame nüüd, et on välja kujunenud juba füüsiline sõltuvus neist ja tegelasel tekib kopsupõletik. Organismile oleks nüüd hea (loogiliselt võttes/ muudest koormatest (alko, tubakas) loobuda, kuid just siis seda tehes lähevad need napsisõbrad teise ilma ja tavaliselt ei ole surma põhjustaja kopsupõletiku tagajärjel tekkinud..... mingi tüsistus. Vaid üles ütleb just mõni teine elutähtis organ. Sama asi võib tabada ka "kroonilist" steroidide kasutajat, kes muidu on pealtnäha terve nagu purikas.

Sportlane kes läheb sellele teele, riskib oma tervisega igal juhul, on see siis arstide järelvalve all läbi viidud kuuritamine või mitte. Esimesel juhul on ehk risk väiksem.

Kui aga tavaharjutaja hakkab steroide kasutama. /inimene kes ei tegele võistlusspordiga/ Siis on see viimane lollus mida teha saab.

Aga nagu varemgi olen öelnud siis ei saa keegi siin kätt ette panna. Igaüks valib otsustab ise mismoodi elab ja mida ome tervisega teeb. Neelab ta siis mingeid mõnutablette, hingab ninakaudu valget tolmu, süstib endasse moonivedelikku või testosterooni, joob piiritust või odekolonni, tõmbab kopsudesse nikotiini või kanepisuitsu.

INIMESED ON NÕRGAD, KÕIK! KUI MÕNEL EI ESINE EELPOOL KIRJELDATUD VEIDRUSI, SIIS MIDAGI OMETI JA KINDLASTI. KEEGI POLE MEIST TÄIUSLIK! Ma usun, et siinkohal on minuga kõik nõus. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×