Jump to content
Kevin de puta madre

Uni - liiga palju või mitte?

Recommended Posts

Asi siis selles et magan öösel 8 tundi. Vahel pool tunnikest vähem, aga päeva peale tuleb hirmus uni peale. Peale kooli magan lisaks veel kaks pool kuni 3 tundi.

On see 10 tundi liig või on see normaalne . Hirmus palju vaba aega võtab nagu see ära.

17.a. olen muideks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma magan ka alati lõunat ja magaksin seda vabalt kolm tundi, kui ajagraafik võimaldaks. Kui koolis käisin, olin samuti pärast tunde nagu laip ja magasin õhtuni, siis tegin õppetükid ja kebisin ööseks jälle magama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen selline kes magab suhteliselt vähe, 7-8 tundi. Ja ei ole ka probleem kui saab 4-5 tundi magada. Mu klassikaaslastest aga peaaegu pooled magavad öösel 8-9 tundi ja päeval veel 2-3 tundi. Inglise keele tunniks oli vaja kunagi teha uurimus, ja seal see järeldus. Seega ma arvan, et see sinu 10 tundi ei ole liig.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alla 10h naljalt pole viimased kuud juba maganud.aga päevaplaan suht sassis.hommik algab kell 12 ja õhtu lõpeb 1-2 paiku

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hea meelega vajutaks nuppu ja klõpsti igapäev läheks 9 magama, aga jahm, tavalisel koolipäeval tuleb napilt 7-8h ära ning treeningpäeval pole aega magada peale kooli, nii et kellad :)

aga maga julgelt 10h kui võimalus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tuleb 8-9 h tais, aga peale uinumist 2-3h arkan ylesse ja nii iga paev, tahaks seda viga parandada, soovitused? Teed ja unerohud ja muud und soodustavad lisandid ei aita!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka tavaliselt koolipäevadel 6-7h,kahjuks vähe aga seeest magan nädalavahetustel 10h julgelt,tavaliselt ikka rohkem.

Maga 10h rahuliku südamea,mida rohkem puhkad/oled puhanud seda parem..Kevadeti on kasvueas veel eriti väss tunne..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi siis selles et magan öösel 8 tundi. Vahel pool tunnikest vähem, aga päeva peale tuleb hirmus uni peale. Peale kooli magan lisaks veel kaks pool kuni 3 tundi.

Kui see tuleb sellest, et söögikord on hommikul, lõunaks ei söö midagi (v.a mingi kohvikukraam) ja siis peale kooli sööd kõhu kõvasti täis, siis on mõlemad unekorrad arusaadavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi siis selles et magan öösel 8 tundi. Vahel pool tunnikest vähem, aga päeva peale tuleb hirmus uni peale. Peale kooli magan lisaks veel kaks pool kuni 3 tundi.

On see 10 tundi liig või on see normaalne . Hirmus palju vaba aega võtab nagu see ära.

17.a. olen muideks.

Kui sa teed palju vaimset tööd ja trennid ka veel otsa, siis 10 h on täitsa ok. Lisaks oled sa veel kasvueas, seega maga-maga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui see tuleb sellest, et söögikord on hommikul, lõunaks ei söö midagi (v.a mingi kohvikukraam) ja siis peale kooli sööd kõhu kõvasti täis, siis on mõlemad unekorrad arusaadavad.

Kusjuures jah, koolis väga midagi toekat ei söö ja peale kooli söön korraliku portsu liha kodus.

A tänud siis kõigile kes vastasid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui oleks see võimalus, magaksin ise rahulikult öösel nii kaua, kuni uni ise ära läheb, ja kui tagasi tuleb - viskaksin uuesti silma looja. Aga kuna sellist võimalust aeg ei võimalda, siis kipub minu keskmiseks jääma 7-8 tundi ööpäevas. Saab hakkama küll. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi siis selles et magan öösel 8 tundi. Vahel pool tunnikest vähem, aga päeva peale tuleb hirmus uni peale. Peale kooli magan lisaks veel kaks pool kuni 3 tundi.

On see 10 tundi liig või on see normaalne . Hirmus palju vaba aega võtab nagu see ära.

17.a. olen muideks.

Õnnelik poiss oled! :) Mina saan heal juhul 6h magada öösel ja siis uni läinud. Kui ma päeval magan siis öösel olen kolmeni üleval enne kui magama jään ;) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi siis selles et magan öösel 8 tundi. Vahel pool tunnikest vähem, aga päeva peale tuleb hirmus uni peale. Peale kooli magan lisaks veel kaks pool kuni 3 tundi.

On see 10 tundi liig või on see normaalne . Hirmus palju vaba aega võtab nagu see ära.

17.a. olen muideks.

K6igutad oma veresuhkru taset liiga palju. Keskp2evaks langeb liialt, sellest ka uni.

Ideaalis peaks oma unevajaduse 88 jooksul k2tte saama. Ma arvan, et 9 tundi on v2ga ilus number :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul tuleb 8-9 h tais, aga peale uinumist 2-3h arkan ylesse ja nii iga paev, tahaks seda viga parandada, soovitused? Teed ja unerohud ja muud und soodustavad lisandid ei aita!

Lülita igasugused arvutid, raadiod ja muud elektroonilised asjad välja, kui võimalik. Mul aitas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lülita igasugused arvutid, raadiod ja muud elektroonilised asjad välja, kui võimalik. Mul aitas.

Minul on see jet legi ajal. V6tab aega paar n2dalat...kuid tahab ranget rezhiimi. P2evane magamine 2ra, rituaalid sisse, kl 21 st voodisse jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

8-9 tundi und on normaalne. Hea uni hea tervis. Magades peaks pea põhjas olema, veesooned mõjutavad jne. Korkparkett toas tuleb unele ainult plussiks, pidavat ka veesooni neutraliseerima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa teed palju vaimset tööd ja trennid ka veel otsa, siis 10 h on täitsa ok. Lisaks oled sa veel kasvueas, seega maga-maga.

Kauem kui 8 tundi magades väheneb ööpäevas vallanduv kasvuhormoonikogus.

Ise magan ka tihti 10 tundi ja kauem, dopamiini vist vähe B) MAOI-d pidid unevajadust vähendama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise olen kah päeval magaja, kuid kunagi üle poole tunni ei maga. Kui rohkem magad, siis oled ülejäänud õhtu unine ja ei jää pärast magama. Ja see 8 tundi öösel on päris piisav minu arust, kuigi paaritu arv tunde pidi parem olema kui paaris. Näiteks 5 tundi on parem kui 6 jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kauem kui 8 tundi magades väheneb ööpäevas vallanduv kasvuhormoonikogus.

Ise magan ka tihti 10 tundi ja kauem, dopamiini vist vähe :) MAOI-d pidid unevajadust vähendama.

lol , kui treeningkoormus ikka suur siis 10h ei ole palju ma usun? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul tuleb 8-9 h tais, aga peale uinumist 2-3h arkan ylesse ja nii iga paev, tahaks seda viga parandada, soovitused? Teed ja unerohud ja muud und soodustavad lisandid ei aita!

Mul pea sama asi ja und ka ei tule vahepeal mitu päeva jutti. Ka unerohud pole siiani aidanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul tuleb 8-9 h tais, aga peale uinumist 2-3h arkan ylesse ja nii iga paev, tahaks seda viga parandada, soovitused? Teed ja unerohud ja muud und soodustavad lisandid ei aita!

Mg pidavat unele kõige rohkem mõjuma, ma soovitasin oma sõbrale rasva-valgu toitumist ning õhtu sv + kakao(palju Mg'd ) ning mesi õhtusöögil ja räägib, et une probleemid on paranenud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õnneks unepuudus probleemiks ei ole. Uni on liigagi hea ja sügav. :P

Olen kuulnud, et iga inimene näeb unenägusid, kuid mina ei mäleta hommikul mitte ühtegi. :D

Inimene näeb magamise jooksul kuni 5 erinevat unenägu, mis kestavad 2-5sekundit...tavaliselt ei mäletatagi neid, hästi läheb siis ühte mäletad väga heal juhul 2te... B) võin eksida, ära võta 100% tõena :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×