Jump to content
k2tre

parim massi/jõu lisaja

Recommended Posts

Konkurentsitult parim massilisaja: S.Ö.Ö.K.

Konkurentsitult parim jõulisaja: T.R.E.N.N.

Üks väga oluline asi, mida tarbida tuleb veel on P.U.H.K.U.S.

kõigepealt peaks korda saama need "lisandid" ja alles siis mõtlema hakata muudele lisanditele. pole mõtet raha lisanditele raisata, kui ei toitu krralikult, treenid ebaregulaarselt ja ei lase lihasel enne järgmist trenni taastuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, parim massilisaja on toit, mida on ka iseenesest toidulisand massilisaja. Milleks siis raisata mõtetult raha, kui võiks selle sama raha parem investeerida tavatoittu ja tulemus on kindlasti parem. Selge on see,et sama raha eest saad sa tavatoitu kindlasti omajagu rohkem,kui samas toiduväärsuses toidulisandeid :)

Pealegi on massilisajas enamasti ka selline kogus lihtsüsivesikuid,et inimene,kel on vähegi kalduvust diabeediks, võib anda haiguse avaldumisele sellise hoo,et hoia ja keela. See on ka üks põhjus,miks ise omal ajal hoidusin sellest jamast ja panin hoopis rõhu tavatoidule, ning tulemus ei lasknud end kaua oodata. 16 aastaselt kaalusin 70 kg, hetkel 100+ B) . Aga kel puudub pärilik kalduvus diabeediks( I tüüp), ärge kurvastage,II tüüpi diabeet on vale toitumise korral kõigile kättesaadav :D

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavatoit on tõesti parim massi ja jõulisaja. Toidulisandid on nendele, kes lihtsalt ei suuda enam oma toitaineid tavatoidust kätte saada (ei suuda nii palju süüa). Need on ikka 100+ kg tegelased.

Kui siiski on tahtmine massilisajat osta, siis tehke parem ise üks. Ostke eraldi vadakuvalke, glutamiini, kreatiini ja trauben zuckerit. Igatahes tuleb odavam kui poekraam.

Muide, matti, tavatoit sisaldab ka vitamiine ja mineraalaineid, mida massilisajas ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tavatoit on tõesti parim massi ja jõulisaja. Toidulisandid on nendele, kes lihtsalt ei suuda enam oma toitaineid tavatoidust kätte saada (ei suuda nii palju süüa). Need on ikka 100+ kg tegelased.

No kaalu järgi seda nüüd küll otsustada ei saa. Pigem ikka treeningkoormuse järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kaalu järgi seda nüüd küll otsustada ei saa. Pigem ikka treeningkoormuse järgi.

Tõsi. Indrek Otsuse sõnul pole toidulisandeil erilist vajadust, kui nädalane treeninghulk on alla 10h.

Tänan tähelepanu eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kaalu järgi seda nüüd küll otsustada ei saa. Pigem ikka treeningkoormuse järgi.

Ei ütleks et Markus Rühl nüüd nii karmilt treenib, et ainult selle pärast lisandeid tarbib. Kaalul on siiski tähtis roll. Selle põhjal arvutatakse nii päevane vajalik energiakogus, valgutarbimine, süsivesikud kui ka rasvavajadus. Tõsi, treeningkoormusel on siin väga suur tähtsus.

Ütleks nii, et massilisaja vajalikkus on põhjendatud siis, kui ei ole võimalust korralikku toitu tarbida või ei taha ega suuda enam suurte portsjonite tõttu mõnikord süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõsi. Indrek Otsuse sõnul pole toidulisandeil erilist vajadust, kui nädalane treeninghulk on alla 10h.

Tänan tähelepanu eest!

Olen veendunud, et ükski siin foorumis olijatest ei tee nädalas üle 10h trenni nädalas. See teeks iga päev 1,5h päevas. Sel juhul ei peaks keegi toidulisandeid ostama ja tarbima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen veendunud, et ükski siin foorumis olijatest ei tee nädalas üle 10h trenni nädalas. See teeks iga päev 1,5h päevas. Sel juhul ei peaks keegi toidulisandeid ostama ja tarbima.

ära ole nii kindel, trenni alla läheb ka rattasõit ja kehalised kasvatused ning muu väline aktiivne sport

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen veendunud, et ükski siin foorumis olijatest ei tee nädalas üle 10h trenni nädalas. See teeks iga päev 1,5h päevas. Sel juhul ei peaks keegi toidulisandeid ostama ja tarbima.

Vaidlen vastu, isegi mina suudan kooli kõrvalt 10h'd kätte saada ja ma ei pea ennast mingiks tippsportlaseks..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõsi. Indrek Otsuse sõnul pole toidulisandeil erilist vajadust, kui nädalane treeninghulk on alla 10h.

Tänan tähelepanu eest!

Hmm... huvitav... kui ma tagantjärele mõtlen, siis regulaarselt võtan valku tõepoolest siis kui nädalane maht on üle 9-10 tunni. Ja olen seda teinud täiesti sellepärast, et siis sisetunne ütleb nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
enne trenni fasti AC-C + BSN nox explode + whey gold , peale trenni BSN cellmass + Muscletechi nitro proteiin

hea pauk

Ma poleks selles nii kindel B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otsisin üles aastal 1991 välja antud venekeelse raamatu - Kulturism kõigile, kust toon välja massilisamise perioodi joogi julgele (s.t. kes ei karda salmonelloosi toorest munast). Segada kokku: 500 ml piima, 4 toorest muna, 180 g hapukoort või vahukoort, 100g valgupulbrit, 180ml vett ja 2 supilusikatäit fruktoosi. Tundub olevat ikka üks ülikõva massilisaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otsisin üles aastal 1991 välja antud venekeelse raamatu - Kulturism kõigile, kust toon välja massilisamise perioodi joogi julgele (s.t. kes ei karda salmonelloosi toorest munast). Segada kokku: 500 ml piima, 4 toorest muna, 180 g hapukoort või vahukoort, 100g valgupulbrit, 180ml vett ja 2 supilusikatäit fruktoosi. Tundub olevat ikka üks ülikõva massilisaja.

Sellist kogust korraga väga ebameeldiv juua,ma täna tegin omale selle koksi ja no ei tahtnud korraga alla minna,ehk eaksi pausidega jooma aga ikkagi..Kindlasti mängis ka see rolli et ma tegin šokolaadi maitselise pulbriga mis ei ole just minu maitse järgi aga ikakgi..Selle toimes ma ei kahtle aga vedeliku kogused vms võiksid väiksemad olla nagu näiteks piim ja vesi..Eks neid saab vastavalt vajadusele muuta aga antud retsepti järgi on see ka natsa ulme et 100gr valgupulbrit :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui manustada AC-C'd enne trenni ja peale trenni mingit tavalisist valgu-süsivesiku segu, siis pole ju mõttet eraldi veel kreatiini ja beta-alaniini võtta?! Teades, et AC-C's 100g kohta on kreatiini 10g ja beta-alaniini 6g. Või mis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaidlen vastu, isegi mina suudan kooli kõrvalt 10h'd kätte saada ja ma ei pea ennast mingiks tippsportlaseks..

erand kinnitab alati reeglit...

ma ei kahtle üldse selles, et siin foorumis leidub küllaga selliseid tegelasi kes istuvad igapäev 2-3 tundi jõusaalis ja treenivad lõualihaseid ning vahetevahel natuke kangi silitavad....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×