Jump to content
Hworker

Väike lisa abi . .

Recommended Posts

Tervist .

Olen 190 cm pikk ja kaalun 91 kg - sooviks saada sixpacki aga natu liiast rasva kõhul oma 3-5 cm :)

Mängin korvpalli ja käin jõusaalis - nüüd lisandus ka hommikune jooks -

E-R on mu kava selline . Hommikul 10.30 (enne midagi ei sõõ) 30.min sõrkjooksu - 12.00 (ka ei sõõ midagi) jõusaali 1.5 h - 14.00 Lõuna korralik praad magustoit jne . magan 3 h ja siis oleneb päevast kas kell 5-6-7 on trenn (korvpall) peale trenni võileivad ,tee - ja siis on juba keha nii väsind ,et tuttu ;)

Arvutasin kokku ,et ma kaotan 2000kcal kogu päeva jooksul treenides . Nüüd tekkib küsimus kas ma näljutan ennast ,sest korralik kõht on juba pikkemat aega soov olnd . ja mitte mingit moodi ei kuku välja . . . Alustades seda kava (mida olen ilma jooksuta juba 1 nädala teind) loodan ,et midagi toimib paremuse poole aga olen 100 % kindel ,et midagi ma teen ikka valesti niisiis kõik targemad ja oskajad . Andke nõu ja õppetus. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist .

Olen 190 cm pikk ja kaalun 91 kg - sooviks saada sixpacki aga natu liiast rasva kõhul oma 3-5 cm :)

Mängin korvpalli ja käin jõusaalis - nüüd lisandus ka hommikune jooks -

E-R on mu kava selline . Hommikul 10.30 (enne midagi ei sõõ) 30.min sõrkjooksu - 12.00 (ka ei sõõ midagi) jõusaali 1.5 h - 14.00 Lõuna korralik praad magustoit jne . magan 3 h ja siis oleneb päevast kas kell 5-6-7 on trenn (korvpall) peale trenni võileivad ,tee - ja siis on juba keha nii väsind ,et tuttu ;)

Sellise toitumise võid ära unustada, nii sa kõhulihaseid nähtavale ei saa.

Loe seda.

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvuta nüüd välja kui palju energiat sa päevas toidust saad.

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime

Arvatavasti on sul liiga suur energiadefitsiit. Praegu kaotad sa lihasmassi ja keha hoiab täie jõuga rasvast kinni, sest tema arvates on käes suur näljahäda.

Söö rohkem ja ole 250 - 500 kcal defitsiidis, siis langeb kaal rasva arvelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul enne jooksu putru paar võileiba . keefir , mahl v vesi . .

enne õhtust trenni mingit muna v asja ?

peale õhtust trenni midagi no supp v väiksem praad - oleks normal . . ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakka sööma korralikult muiud oled varsti lihastest ilma ja on ainult see 5cm rasv millest sa tahad lahti saada..Hommikul pudru lõuna on sul ok..Enne trenni kohupiim,kodujjust,munad jms..Ja peale trenni ka korralik praad..Pluss vahepeal võid mingeid pähkelid jms süüa.Vaata et need praed mida sa sööd poleks väga rasvased ja süsikaterikkas..

Muudetud kasutaja Riho. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakka sööma korralikult muiud oled varsti lihastest ilma ja on ainult see 5cm rasv millest sa tahad lahti saada..Hommikul pudru lõuna on sul ok..Enne trenni kohupiim,kodujjust,munad jms..Ja peale trenni ka korralik praad..Pluss vahepeal võid mingeid pähkelid jms süüa.Vaata et need praed mida sa sööd poleks väga rasvased ja süsikaterikkas..

Võib olla on loll küsimus, aga kas just rasvade maksimaalseks põletamiseks ei ole just hea hommikujooks ilma eelneva söömise ja rohke veega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib olla on loll küsimus, aga kas just rasvade maksimaalseks põletamiseks ei ole just hea hommikujooks ilma eelneva söömise ja rohke veega?

ei soovita ainult veega jooksma minna. kas aminohappeid või 10-20g vadakuvalku koos veega ja siis oleks OK. peale ärkamist on kehal kahjuks selline komme, et kasutab energiaks lihastest valke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
peale ärkamist on kehal kahjuks selline komme, et kasutab energiaks lihastest valke.

Ei tea, miks peaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea, miks peaks?

ju siis olen valesti aru saanud hommikusest valgu- ja süsivesikuterikka toidukorra vajadusest. hommikul peale ärkamist pidavat keha olema suhteliselt kataboolses seisundis, mille tõttu siis jõudsingi sellisele valearvamusele.

Muudetud kasutaja krut949 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ju siis olen valesti aru saanud hommikusest valgu- ja süsivesikuterikka toidukorra vajadusest. hommikul peale ärkamist pidavat keha olema suhteliselt kataboolses seisundis, mille tõttu siis jõudsingi sellisele valearvamusele.

Kõik oleneb viimasest toidukorrast..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×