Jump to content
T

biitsepsi kuju

Recommended Posts

tre

probleem selles, et vasaku biitsepsi sisemine külg on pikem võrreldes parema biitsepsi sama osaga. ja pealtvaates jookseb piirjoon viltu. paremal aga otse risti käe endaga. suuruselt on biitsepsid peaaegu et võrdsed. see väike iluviga jätab aga visuaalselt väga imeliku mulje. tahaks ühesuguseid biitsepseid. äkki on mõni idee.

aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpselt sarnased on nad üksikutel vast. Endalgi olid nad alguses väga erinevad. Parem teravam ja kõrgem, vasak jälle pikem ja madalam. Lugesin tol ajal ühte Schwarzi artiklit kus tal oli noorena sama asi olnud ja papa Weider teda siis õpetanud, et see tuleb sellest, et paremat biitsepsit pingutad alati rohkem. Alati, ka siis kui peeglist seda imetled vaatad ja pingutad ikka paremat. Paremakäeliste häda suuresti. Nii, et lihtsalt anna aega ja keskendu vasakule kogu oma tähelepanuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on nii, et olen parema käeline ja vasak biitsep on nats suurem, millest see siis tingitud võib olla, raskused mõlemal käel samad ja jõuan sama palju. Põhifoorumis ma juba kirjutasin oma rinna probleemist kah et vasak rind kah suurem kas mul on siis mingi viga küljes et vasak pool areneb rohkem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Parema käelistel vasak ajupoolkera rohkem arenenum,ehk on sul siis parema käelisena ka vasem lihaspool kiirema arenguga......mine tea , ehk sellel naljakal teoorial tera sees:)

Signessa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×