Jump to content
NatalieKelly

Jooksmine õhtul.

Recommended Posts

Kas jooksmine õhtul põletab kaloreid?

Kui ma lähen jooksma kell 18.00

Ning enne jooksu umbes 3 h ..sõin 240g kalakonservi ja kaks viilu täisteraleiba.

Kas kalakonserv on hea süüa igapäev ning millist eelistada?

Aitäääh;D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas jooksmine õhtul põletab kaloreid?

Kui ma lähen jooksma kell 18.00

Ning enne jooksu umbes 3 h ..sõin 240g kalakonservi ja kaks viilu täisteraleiba.

Kas kalakonserv on hea süüa igapäev ning millist eelistada?

Aitäääh;D

Julgen tuunikala konservi soovitada , maitse normaalne ja toiteväärtus super

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Jartmok

Ei tea kas minu pooltoores ajupool mõtleb ka õigesti kuid mina olen nii käitunud.

Käin õhtuti jooksmas, ca 30-45. Peale jooksu läheb pakk kohupiima kokkutõmmanud makku, lasen seedida ja magama ära. Jooksen õhtuti just sellepärast, et õhtul on rohkem istumist siis ei põle kalorid nii efektiivselt, kas mu tegevus ka õige, teavad targemad.

Eesmärgiks on muidugi rasva % vähendamine.

Mees

18

80kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea kas minu pooltoores ajupool mõtleb ka õigesti kuid mina olen nii käitunud.

Käin õhtuti jooksmas, ca 30-45. Peale jooksu läheb pakk kohupiima kokkutõmmanud makku, lasen seedida ja magama ära. Jooksen õhtuti just sellepärast, et õhtul on rohkem istumist siis ei põle kalorid nii efektiivselt, kas mu tegevus ka õige, teavad targemad.

Eesmärgiks on muidugi rasva % vähendamine.

Mees

18

80kg

kui pikk oled?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne õhtusööki on parem käia jooksmas.Peale õhtusööki minnes ja jooksmast tagasi tulles võib tekkida jälle söögi isu.Kohe peale söömist ei ole ka hea joosta.Minu arvamus. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas jooksmine õhtul põletab kaloreid?

Kui ma lähen jooksma kell 18.00

Ning enne jooksu umbes 3 h ..sõin 240g kalakonservi ja kaks viilu täisteraleiba.

Kas kalakonserv on hea süüa igapäev ning millist eelistada?

Aitäääh;D

kalakasvanduse kalu söö nii palju kui tahad , aga loodislikke kalu 2-3x nädalas max , kuna mürki täis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kalakasvanduse kalu söö nii palju kui tahad , aga loodislikke kalu 2-3x nädalas max , kuna mürki täis

Oled sa kindel, et kalakasvanduse kalades omega-3 rasvhappeid on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei hakka eraldi teemat tegema, kas jooksmine on hea kui tahad jalgadele massi, või on parem teha seeriaid raskustega?

HIIT annab kindlasti juurde.Aga küki vastu ei saa miski ..., :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõttekas on õhtul enne söömist jooksma minna ja epale söömist süüa, siis saad energia taastatud lihtsüsivesikute arvelt mis on su toidus.

Peale söömist on jah ikka eriti mõtekas süüa :) ja siis kui oled ära söönud võiks veel midagi süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõttekas on õhtul enne söömist jooksma minna ja epale söömist süüa, siis saad energia taastatud lihtsüsivesikute arvelt mis on su toidus.

Tore on lugeda asjatundjate asjatundlikke arvamusavaldusi, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei, mul on tõsiselt hea meel, et eestis on fitnessiga tipptasemel tegelejate arv tõusnud kordades, sest lugedes postitusi, olen aru saanud, et kogu toitumine ja aeroobse treeningu ning muu treeningu ajad on nii täpselt vaja paika sättida, et olla pidevalt võistlusvormis. :) Enda keha eest hoolitsemisel tuleb ju ka mõistusega asju võtta ning tunda treeningutest rõõmu ja vahel ka treening vahele jätta, kui midagi pere/sõpradega ette võtta. Kogu protsessi peaks nautima. See ei tähenda muidugi, et rezhiimi, kus näiteks 3 korda nädalas treenid võiks pidevalt ühe trenni vahele jätta, siis peaks ehk sagedust muutma.

Jooske hommikul, kui on soovi või jookse õhtul, kasulik on see sulle niikuinii, hommikul tühja kõhuga väidetavalt rohkem rasva põletav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hei, mul on tõsiselt hea meel, et eestis on fitnessiga tipptasemel tegelejate arv tõusnud kordades, sest lugedes postitusi, olen aru saanud, et kogu toitumine ja aeroobse treeningu ning muu treeningu ajad on nii täpselt vaja paika sättida, et olla pidevalt võistlusvormis. :) Enda keha eest hoolitsemisel tuleb ju ka mõistusega asju võtta ning tunda treeningutest rõõmu ja vahel ka treening vahele jätta, kui midagi pere/sõpradega ette võtta. Kogu protsessi peaks nautima. See ei tähenda muidugi, et rezhiimi, kus näiteks 3 korda nädalas treenid võiks pidevalt ühe trenni vahele jätta, siis peaks ehk sagedust muutma.

Jooske hommikul, kui on soovi või jookse õhtul, kasulik on see sulle niikuinii, hommikul tühja kõhuga väidetavalt rohkem rasva põletav.

Mul isiklikult meeldib joosta, eriti hommikuti siis on nii rahulik ja päike alles hakkab välja tulema,, tekitab hea tunde:D:D.

Aga jh ärgata on raske ,, :):) ..Kuid püüan sellest jagu saada. Lugesin, et kui 3 nädalat harjutad ennast siis pärast läheb lihtsamaks:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×