Jump to content
Fitshop Telliskivi

Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

Recommended Posts

Fitshopi treener -konsultandid valmistuvad kõik sügisesteks EMV. Jüri Leinvaldi ülevaatus oli samuti täna. Jüri oli ka üks meestest, kelle vormi muutus minu äraolekul Taiwanis 15 päeva, minu silmis kõige suurem oli (pean ütlema, et kõikide treener-konsultantidega ma koos trenni tihti ei juhtu, seega ärgu keegi ennast puudutatuna tundku). Üritan Jüri suunata - tõsine töö saab olema poseerimise õppimisega, vormi teeb ta väga hea. :rolleyes:

Kaal 94,1kg (aasta tagasi laval 84 kg).

post-22-1249048522_thumb.jpg

post-22-1249048535_thumb.jpg

post-22-1249048546_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea vorm ikka aga kas ma olen ainuke kellel tundub et jalgadel võiks liha tiba rohkem olla või on Jüril lihtsalt pikkust palju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi jalad võiks ikka suurem olla, aga vigastuse pärast päris kaua ei saanud neid korralikult treenida... tulevikus tahaks parandada seda. aga praegu tähtsam et diiediga mitte ülepingutada ja see mida on mitte ära kaotada ... aga 9 nädala pärast vaatame :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris hea vorm Jüri jah. :rolleyes:

Pole ammu näinud trennis ka ja ehk ka sellepärast tundub edasiminek veel suurem.

Eriti head poosid on küljelt, rind ja triitseps ülivõimsad.

Edu B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi jalad võiks ikka suurem olla, aga vigastuse pärast päris kaua ei saanud neid korralikult treenida... tulevikus tahaks parandada seda. aga praegu tähtsam et diiediga mitte ülepingutada ja see mida on mitte ära kaotada ... aga 9 nädala pärast vaatame :rolleyes:

Kindlasti suudad jalgu arendada veel paremuse poole. Hetkovorm on väga hea ikka arvestades et 9 nädalat aega viimse lihvi andmiseks.

Edu! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-11217-1249977347_thumb.jpg

Fit hour Telliskivis Täna kella 11 00 - 12 30...

Sel ajal kõik UNIVERSALi toodet klientidele -20% (klubikaarte omanikele) ülejanutele -10%

AEG LÄKS......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nägin Tartu poes liibuvaid Better Bodies (ilma lukuta!) trennisärke, millest mõned olid väga hea hinnaga. Kas teil ka neid on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nägin Tartu poes liibuvaid Better Bodies (ilma lukuta!) trennisärke, millest mõned olid väga hea hinnaga. Kas teil ka neid on?

Jep! Paar tükki on ja vaga hea hinnaga.. sinist ja punast värvi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×