Jump to content
Fitshop Telliskivi

Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

Recommended Posts

Tahaks väga Kre-Alkalyini näha jälle.. arvan, et paljud oleks sellest huvitatud...

Kre -Alkalyn saabub järgmine nädal koos Universali kaubaga.

Anname ka sellest teada esimesel võimalusel. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eile müüsin viimase, kuid loodame lähiajal lisa tellida - muide küsige Sparta poest ehk on seal.

on nagu nn "masu" aga toidulisanditega läheb äri järjest ülespoole ,või mulle aind tundub nii :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii - olen päev enne Põhjamaade mv ise veel poes müüja rollis - seega kui keegi tunneb siirast vajadust proffessionaalse nõu järele, siis tere tulemast!

Täna iga hetk peaks saabuma ka Fasti puuduolevad hitttooted nagu HTR, Dietmix maasikas jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonii - olen päev enne Põhjamaade mv ise veel poes müüja rollis - seega kui keegi tunneb siirast vajadust proffessionaalse nõu järele, siis tere tulemast!

Tunnen tõsiselt kaasa:D Aga võibolla ongi hea mõtted muu asja peale saada. Ma ise küll ei kujuta ette, et päev enne võistlusi peaks inimestega suhtlema ja üldse mingil moel adekvaatne olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tunnen tõsiselt kaasa:D Aga võibolla ongi hea mõtted muu asja peale saada. Ma ise küll ei kujuta ette, et päev enne võistlusi peaks inimestega suhtlema ja üldse mingil moel adekvaatne olema.

Ma olen nii harjunud, seega siin suhtled ja hoiad mõtted eemal - kodus istuda oleks hullem. Öösel kell 01.00 jõudsin eilelt "Sinu küljes kinni" võttelt koju ja hullu midagi, kuna praegu peab toiduga veel tagasi hoidma, siis on lihtsam kodust väljas viibida ei ole aega kogu aeg toidule mõelda.

Tänud kaastunde eest! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saabus uus kogus FASTI kauaoodatud kaupa. Eriti pikalt tuli oodata HTR - i nüüd on see jälle olemas.

Lisaks maitsetut Fit Wheyd, Dietmix maasikamaitseline, Mass2 - kõik maitsed (kaasa arvatud uuus shokolaad piparmünt).

Muscle+ puuduolevad maitsed, Creatiinid eri suurustega jne.

Minu jutu kinnituseks ka valik pilte

post-22-1255609290_thumb.jpg

post-22-1255609304_thumb.jpg

post-22-1255609316_thumb.jpg

post-22-1255609330_thumb.jpg

post-22-1255609342_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik House of Pain riideid ainult 100 eeki.... Viimane võimalus....

post-11217-1256289217_thumb.jpg

Must Särk vana hind 479

post-11217-1256289229_thumb.jpg

Sinised lühikesed püksid vana hind 324 Särk sineine , must vana hind 413

post-11217-1256289239_thumb.jpg

pünased lühikesed püksid vana hind 324 särk tumepruun , hall vana hind 302

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis suurus on mustal särgil?

Suurust ei tea aga Indrekile läks selga aga pisut väike tama jaoks.. tema kaal kah ju 95 vähemalt.. sulle peaks paras olema....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×