Jump to content
ErvinT

Jook, tenni ajal

Recommended Posts

Tervist!

Selline küsimus, et kas on olemas mingi jook mida trenni ajal tarbida et lihaskasv oleks effektiivsem... Tean suht vähe nendest valgujookidest ja pulbritest, kuna siiamaani olen ilma hakkama saanud, ehk keegi kes teab neist rohkem võiks siis siin soovitada, mida poest osta, (olen näinud küll isegi Tartu Kaubamaja osakonnas igasuguseid purke, aga ei tea mis nad endast kujutavad) seega kui saate siis andme nõo mida osta, mis aitaks lihasel kiiremini kasvada!:):)

Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Selline küsimus, et kas on olemas mingi jook mida trenni ajal tarbida et lihaskasv oleks effektiivsem... Tean suht vähe nendest valgujookidest ja pulbritest, kuna siiamaani olen ilma hakkama saanud, ehk keegi kes teab neist rohkem võiks siis siin soovitada, mida poest osta, (olen näinud küll isegi Tartu Kaubamaja osakonnas igasuguseid purke, aga ei tea mis nad endast kujutavad) seega kui saate siis andme nõo mida osta, mis aitaks lihasel kiiremini kasvada!:):)

Tänud

Trenni ajal joo tavalist vett. Peale trenni võid võtta taastusjoogina proteiini ja süsivesikute sisaldusega sheiki. Kui endal raske valida siis astu läbi Fitshop Eedenist, väga pädevad müüad on sulle abiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trenni ajal joo tavalist vett. Peale trenni võid võtta taastusjoogina proteiini ja süsivesikute sisaldusega sheiki. Kui endal raske valida siis astu läbi Fitshop Eedenist, väga pädevad müüad on sulle abiks.

ausalt öelda ma olen aastaid eedenis käinud ja poest nimega Fitshop, kuulen ma esimest korda:D aga selge, astun läbi sealt:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui trenn pikaks läheb ja toitumine suht 0 , siis võid trenni ajal spordijooki + BCCA tarbida , aga korraliku toitumise juures ei näe selleks põhjust, kui just üle 3h ei treeni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noh toitumine on mul selline et piimtooted (kohupiim jogurt. nendest saan päevas oma 160g valke ikka kätta, ise olen 85kg umbes) ja eriti muud rasvast toitu ei söö, sellegi poolest kerge magu on ees:D:D aga eesmärk ei olegi nüüd mul väga kaasu langetamine just, vaid lihaste kasvatamine;))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

This just in: kui trenn kestab üle tunni, joo spordijooki.

BCAA joogid on ka üks variant, fitstar näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noh toitumine on mul selline et piimtooted (kohupiim jogurt. nendest saan päevas oma 160g valke ikka kätta, ise olen 85kg umbes) ja eriti muud rasvast toitu ei söö, sellegi poolest kerge magu on ees:D:D aga eesmärk ei olegi nüüd mul väga kaasu langetamine just, vaid lihaste kasvatamine;))

"Õllekõhtu" põhjustab pigem liigne süsivesikutega liialdamine + transrasvad ehk nn. tehisrasvad. Heade rasvade(hapukoor, pähklid, avokaado, muna, kodujuust, rasvane kala) tarbimine on just võtmeks kaalust alla võtmises.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina joon saalis tavalist Arctic Sporti või kui raha pole, siis tavalist kraanivett. Kunagi ammu lugesin mingit artiklit trenni ajal valgu joomise kohta ..et pidavat hea vist olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×