Jump to content
fits

siirup

Recommended Posts

kuna tavalist vett on toidu kõrvale nüri juua ning mahl annab liiga palju kaloreid siis mõtlesin et siirupi morss oleks ehk hea lahendus

samas ei leia kusagilt palju selline asi kaloreid võiks sisaldada, kui üldse ?

kasutusel siis tavaline Aura vaarikasiirup

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aura siirupid sisaldavad 25% mahla, mis on muljetavaldav kui võrrelda teiste siirupitega, milles mahla pole, on vaid maitse- ja lõhnaained. Kui toodet lahjendada vahekorras 1:8, siis jääb valmisjoogi kalorsus 19–20 kcal piiresse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aura siirupid sisaldavad 25% mahla, mis on muljetavaldav kui võrrelda teiste siirupitega, milles mahla pole, on vaid maitse- ja lõhnaained. Kui toodet lahjendada vahekorras 1:8, siis jääb valmisjoogi kalorsus 19–20 kcal piiresse.

ma mõtlesingi neid milles on lõhna ja maitseained, lisaks natuke ilusat toiduvärvi ka. Aura oma on siis tõesti parem. Peaks vb isegi proovima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära ela elu liiga keeruliseks, võid juua mahla nii palju kui isu on!

päevas läheks umbes liiter normaalset mahla päevas (mitte mingit kusevett),arvestades et 100ml=40cal muutub lihtsüsikate osakaal liiga suureks

mõtlesingi nüüd 3-4kg maha võtta just lülitudes mahla pealt morsi peale (-400 cal laksust olemas)+ alustasin cardioga (enne ei teinud üldse kuna olin hardgainer)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuna tavalist vett on toidu kõrvale nüri juua ning mahl annab liiga palju kaloreid siis mõtlesin et siirupi morss oleks ehk hea lahendus

samas ei leia kusagilt palju selline asi kaloreid võiks sisaldada, kui üldse ?

kasutusel siis tavaline Aura vaarikasiirup

Aga proovi "Värskat" juua; kehakaalu alandamisel on iga üleliigne kalor liiast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siirup :P

Vahest on t6esti hea meel, et mul oma lihaseid lapsi pole... Oleks mul veel kodus keegi, kelle k2itumine v6taks s6natuks. <_<

Kui te tahate veele maitset anda, siis parim valik on v2rskelt pressitud sidrunimahl. See sobib pea iga toiduga kokku.

Igatsugu siirupised kalduvused l6petage enne, kui asjad hakkavad t6siselt allam2ge minema.;)

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×