Jump to content
Sannurange

Serious Mass???

Recommended Posts

Ise kasutan Serious Mass-i. Kuna olen kõhna kehaehitusega, siis valisin selle, et saada juurde massi. Olen 3 kuuga juurde võtnud ligi 4 kilo, lihast kui ka jõudu on tublisti juurde tulnud. Mina olen rahul. Samuti on aga tekkinud pisike rasvakiht naha alla, mina sellest endale probleemi ei tee. Enne suve plaanin pisikest dieediperioodi. Ja lõpptulemusena olen ma sama rasvaprotsendiga nagu enne ainult et suurtemate lihastega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul on selline huvitav lugu r22kida ,et s6in 2x5kg serious massi+ikka tavaline s66k ka lambi aegadel enamv2hem ja ei tulnud kilogi juurde.Ma olen keemia vastu immunne vist.

No kui sa toitud "lambi aegadel enamv2hem" siis ma ei imesta kah miks sul kilogi juurde ei tulnud. Enne kui toitumine korras ei ole, pole mõtet ka mingeid lisandeid võtta. Kaua sa trenni teinud oled? Kui pikka aega tarbisid seda 10 kilo Serious Massi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jäta rs maha, siis saad massi juurde

ei tglt on asi nii, et need massilisajad toimivad erinevat moodi erinevatele inimestele, sest toitumine, ainevahetus, trenn ja eluviis on kõigil erinev

samas ei tasuks kohe kõige odavamat osta, kui tahad kindlat tulemust, siis tuleks tõesti paika panna toitumine, sest tean, et sõbrad saanud ka puhtalt suure söögiga kilosid edukalt juurde kuigi see kauem võtab

kui raha palju, siis võid ju erinevaid tooteid kah proovida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jäta rs maha, siis saad massi juurde

ei tglt on asi nii, et need massilisajad toimivad erinevat moodi erinevatele inimestele, sest toitumine, ainevahetus, trenn ja eluviis on kõigil erinev

samas ei tasuks kohe kõige odavamat osta, kui tahad kindlat tulemust, siis tuleks tõesti paika panna toitumine, sest tean, et sõbrad saanud ka puhtalt suure söögiga kilosid edukalt juurde kuigi see kauem võtab

kui raha palju, siis võid ju erinevaid tooteid kah proovida

Muidugi toimivad massilisad erinevate inimeste peal erinevalt. See et sinu sõbrad toidu pealt kilosid kenasti juurde said on loomulik. Kõige alus ongi toitumine. Kui millalgi tuleb see piir kui oleks vaja natuke lisa. Erinevaid tooteid? mõtled toiduaineid või massilisaisid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×