Jump to content
Archangel

Paarinädalane kergenduskuur

Recommended Posts

Tervist. Probleem järgmine:

Paari nädala pärast on Eestis lahkumine plaanis. Sihtkoht USA. Paksukeste maa ning lõputute kiirtoidukohtade sünnimaa. Enne minekut oleks soov veidikenegi kaalu piirata.

Hetkel näitajad sellised: Vanus 23, kaal - 107,5kg, pikkus 185cm.

Viimased kuu aega olen saanud korralikult jõusaali teha ning olen jõunäitajate poolest elu parimas vormis. Sellegi poolest on kaalu kuu ajaga ligemale 3 kg juurde tulnud, ja tundub, et enamik sellest lihased, sest cm-d on tulnud juurde igale poole välja arvatud kõhule ja reitele. Sellest suhtes on olemine väga hea. Energiat ja jõudu palju ning tunnen, et paar nädalat peaksin kenasti suutma toitumist piirata, et liigsest rasvast veidikenegi lahti saada.

BAV arvuti annab mulle vastuseks ~2300kcal. Seega peaks arvestama, et päevane sissevõtt peaks samuti samasse kanti jääma ning jätma kaalukaotuse trenni toele?

Eesmärk oleks järgmise kahe nädalaga kaotada umbes 2-3kg ja kuu ajaga ca. 5kg. Tean, et tervislikkuse ja lihasmassi säilitamise koha pealt on tegemist nõksa agressiivse kaalukaotusega. Samas pekki mida kaotada on piisavalt ning püsiv trenn peaks lihaskaotuse minimaalsena hoidma.

Trennikava koha pealt küsimusi ei ole, seega jääb kõik toitumise kaela.(Trenn: 4 korda nädalas jõusaal u.45min-1.15 - intensiivne, lühikesed pausid. Ülejäänud päevadel kodus lõuatõmbeid, kang+hantlid - kuidas aega jagub)

Olen suhteliselt suure isuga ning toitu väga valmistama ei kipu. Ise mõtlesin midagi taolist toidukordadeks:

#1 - Hommik: Helbed(75g) piimaga(300ml)/tavaline kausitäis + kohuke

#2 - 1-2h enne trenni: Ühepajatoit ca. 200g + piim

30min enne trenni lisandiks: Beta-Alaniin

15min enne trenni: must kohvi + pool pudelit Fat Burnerit.

Trenn - trenni ajal joogiks vesi + järgijäänud Fat Burner

Peale trenni HT-R(30g), veega

#3 - 30min-1h peale trenni: u. 400g liha. Veiseliha/Kanaliha koos törtsu hapukoorega või sealiha ilma.(Ostan Selverist valmistoiduna seega valida alati ei ole)

Mõned tunnid hiljem: Kerge näkitsemine. Õun, banaan vms.

#4 - Enne magamaminekut: Kohupiim rosinatega(250g).

Lisaks veel vitamiine ja mineraale.

Ütleks veel niipalju infoks, et ei ela ühegi tavainimese kella järgi. Ärkan ja lähen magama kuidas kunagi. Trenni lähen Kell 20:00. Seda kas ma jõuan süüa 2 toidukorda või ainult ühe, või üldse kolm - enne trenni - ei ole kunagi kindel.

Tooks midagi taolist toiduaegade näiteks:

#1 - 16:00

#2 - 18:00

#3 - 22:30

#4 - 04:00

Sageli ei söö tund aega peale ärkamist midagi ja vahest jõuan viimase toidukorra söödud aga magama jõuan samuti alles tunni aja pärast.

Ootaks siis toitumisalast abi. Ausalt öeldes olen valmis toitumise 100% ümber tegema, kui minu idee täiesti vale on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest ületreenitud
Tervist. Probleem järgmine:

Paari nädala pärast on Eestis lahkumine plaanis. Sihtkoht USA. Paksukeste maa ning lõputute kiirtoidukohtade sünnimaa. Enne minekut oleks soov veidikenegi kaalu piirata.

Hetkel näitajad sellised: Vanus 23, kaal - 107,5kg, pikkus 185cm.

Viimased kuu aega olen saanud korralikult jõusaali teha ning olen jõunäitajate poolest elu parimas vormis. Sellegi poolest on kaalu kuu ajaga ligemale 3 kg juurde tulnud, ja tundub, et enamik sellest lihased, sest cm-d on tulnud juurde igale poole välja arvatud kõhule ja reitele. Sellest suhtes on olemine väga hea. Energiat ja jõudu palju ning tunnen, et paar nädalat peaksin kenasti suutma toitumist piirata, et liigsest rasvast veidikenegi lahti saada.

BAV arvuti annab mulle vastuseks ~2300kcal. Seega peaks arvestama, et päevane sissevõtt peaks samuti samasse kanti jääma ning jätma kaalukaotuse trenni toele?

Eesmärk oleks järgmise kahe nädalaga kaotada umbes 2-3kg ja kuu ajaga ca. 5kg. Tean, et tervislikkuse ja lihasmassi säilitamise koha pealt on tegemist nõksa agressiivse kaalukaotusega. Samas pekki mida kaotada on piisavalt ning püsiv trenn peaks lihaskaotuse minimaalsena hoidma.

Trennikava koha pealt küsimusi ei ole, seega jääb kõik toitumise kaela.(Trenn: 4 korda nädalas jõusaal u.45min-1.15 - intensiivne, lühikesed pausid. Ülejäänud päevadel kodus lõuatõmbeid, kang+hantlid - kuidas aega jagub)

Olen suhteliselt suure isuga ning toitu väga valmistama ei kipu. Ise mõtlesin midagi taolist toidukordadeks:

#1 - Hommik: Helbed(75g) piimaga(300ml)/tavaline kausitäis + kohuke

#2 - 1-2h enne trenni: Ühepajatoit ca. 200g + piim

30min enne trenni lisandiks: Beta-Alaniin

15min enne trenni: must kohvi + pool pudelit Fat Burnerit.

Trenn - trenni ajal joogiks vesi + järgijäänud Fat Burner

Peale trenni HT-R(30g), veega

#3 - 30min-1h peale trenni: u. 400g liha. Veiseliha/Kanaliha koos törtsu hapukoorega või sealiha ilma.(Ostan Selverist valmistoiduna seega valida alati ei ole)

Mõned tunnid hiljem: Kerge näkitsemine. Õun, banaan vms.

#4 - Enne magamaminekut: Kohupiim rosinatega(250g).

Lisaks veel vitamiine ja mineraale.

Ütleks veel niipalju infoks, et ei ela ühegi tavainimese kella järgi. Ärkan ja lähen magama kuidas kunagi. Trenni lähen Kell 20:00. Seda kas ma jõuan süüa 2 toidukorda või ainult ühe, või üldse kolm - enne trenni - ei ole kunagi kindel.

Tooks midagi taolist toiduaegade näiteks:

#1 - 16:00

#2 - 18:00

#3 - 22:30

#4 - 04:00

Sageli ei söö tund aega peale ärkamist midagi ja vahest jõuan viimase toidukorra söödud aga magama jõuan samuti alles tunni aja pärast.

Ootaks siis toitumisalast abi. Ausalt öeldes olen valmis toitumise 100% ümber tegema, kui minu idee täiesti vale on.

Söö sefiiri ja asi ants :)

Muudetud kasutaja ületreenitud poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söö sefiiri ja asi ants :)

ja nagu näib, see töötabki!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pea 3 aastat vana teema. Mnjaa. Siis kui noor ja loll veel olin. Nüüd enam noor pole. :)

Näitab ainult seda, et targem enne 10x lugeda ja siis teemasid teha, sest muidu tuleb suust liialt palju jama mida kunagi enam tagasi võtta ei saa. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav oleks teada, kuidas sa ise endale praegu vastaksid, nagu suvalisele uustulnukale? :)

Hmmm....

Valku liiga vähe arvatavasti. Kalorite piiramine liiga suur ning kaalukaotus hõlmaks liigselt lihasmassi kadu. Pole eriti mõtekas. Fatburner mõttetu raharaiskamine. Ega väga hull ei olegi. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×