Jump to content
sass01

Mis harjutuse tegemist vihkate k6ige enam?

Recommended Posts

Kükk, sääreharjutuse, kõht, biitsepsidele kõverdused kangiga. Sellegipoolest peab neid harjutusi tegema, kui tahan et mingit lihast juurde tuleks. Kõht on erand, selle jätan mõnel nädala üldse tegemata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik mõtetud harjutused( loe: 99,(9)% masinatel tehtavatest harjutustest)

:P

Minul kui algajal tekkis küsimus, et miks on masinatel tehtavad harjutused mõttetud <_< ?

Kas mingi aeg siis pean mina ka minema üle vabade raskustega treenimisele? Vbl naistele ei ole see nii oluline kui meestele...? Olen nõutu;) Mulle muidu masinad meeldivad hetkel;)))

Muudetud kasutaja Schlange poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul kui algajal tekkis küsimus, et miks on masinatel tehtavad harjutused mõttetud <_< ?

Kas mingi aeg siis pean mina ka minema üle vabade raskustega treenimisele? Vbl naistele ei ole see nii oluline kui meestele...? Olen nõutu;) Mulle muidu masinad meeldivad hetkel;)))

Mine masinatelt kangi ja hantlite peale ja näed kuidas areng on hoopis teine.

Üldiselt mina ei kasuta ühtegi harjutust, mida vihkan. Jõusaali lähen ikka, et meeldivaid harjutusi teha.

Aga mis mulle ei meeldi ja mida ma ka ei tee on - masinad, mugavad küll aga ei lihaskasvule eriti ei mõju.

Hantlitõmbed vastu kõht, hantlitega lendamine rinnale, rinnalt surumine kangiga, säärele eeselmasin, kangiga õlakehitused selja tagant. Rohkem ei tule meelde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul kui algajal tekkis küsimus, et miks on masinatel tehtavad harjutused mõttetud <_< ?

Kas mingi aeg siis pean mina ka minema üle vabade raskustega treenimisele? Vbl naistele ei ole see nii oluline kui meestele...? Olen nõutu;) Mulle muidu masinad meeldivad hetkel;)))

Masinad on isoleerivad, st seda et töötab ainult üks lihas, vabaraskustega tehes on sunnitud ka muud 'stabiliseerivad' lihased osa võtma millega kaasneb jällegi parem areng, masinad on 'OK' kui mõni vigastus näpistab aga üldjuhul on ikkagi vabaraskustega targem teha..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käsi ei viitsi eriti treenida, kõhtu teen ka kord nädalas (aga siis juba põhjalikult), kuna ei meeldi.

Muudetud kasutaja s4nder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enamusele ei meeldi kükki teha :D Ei näe küll mingit põhjust miks ei peaks tegema. Äkki ei tee te piisavalt sooja, et need raksuvad? Mitte midagi tegemine on KA minu üks vihatutest.

Ka mina arvan, et harjutus, mida ma ei tahaks teha on kükk. Seda sellepärast, et kükiseeriad on alati nii rasked ja võtavad väga läbi. Jalapäev üldse on paras enesetapmine, aga sellegipoolest üritan korrapäraselt ta ära teha, vahele ei jäta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×