Jump to content
Annika Pärtel

Kim Seeley IFBB Fitness PRO

Recommended Posts

Tubli poiss <_<

Kogu tippsporti v6iks asetada yhe nimeteja alla "ebaharilik" :P Vastasel juhul oleksime me k6ik tippsportlased...

Et seda et eega see alguses polnud ka mõelduud nii et ..noh .. halvustavalt ..ma oskan hinnata sportlaste tööd ja vaeva (igal spordialal) .See töö mis ta (nad) teevad ja on teinud on meeletult suur ja selles valguses on austus suur. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, seal alumisel pildil roosa trikooga rasedana paistab ta näost hoopis noorem välja kui teistel piltidel. Kas tipptasemel trenn teeb vanaks kiiremini...? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, seal alumisel pildil roosa trikooga rasedana paistab ta näost hoopis noorem välja kui teistel piltidel. Kas tipptasemel trenn teeb vanaks kiiremini...? :P

Roosa trikooga rasedana on tema rasva% palju k6rgem, siis ka n2gu ymaram ja noorem.

V6istlustel ei vaata keegi, kui ymar ja noor su n2gu on....vaadatakse, kui kuiv sa suudad olla jne. St automaatselt kaovad ka igatsugu ilusad p6sed <_< . P6sed vajuvad lohku, silmad auku jne jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raseduse pilt on ajaliselt viimane, mis leidsin, seega ei saa esimeste piltide peal ta vanem olla <_<

Ei...ma m6tlen siin, et kui n2gu on ymaram siis tundub noorem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aile, ma just mõtlesin ka seda, et mida kuivem, seda vanem välja näeb. Nahk hakkab kiskuma, tahab lisaniisutamist, eks seda ole kõik dieeditajad tundnud omal nahal. Saab dieet läbi, muutub ka nägu taas inimese moodi <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×