Jump to content
T

jälle see arnold

Recommended Posts

ei saa sest arnoldist ei üle ega ümber. kas mees oli tõesti 20 aastaselt juba mr.universe. ja kuidas ta küll nii kiiresti arenes siis. teada on et ta tarbis ka steroide. kui vanalt ta nendega alustas siis. et kallid seltsimehed, kui keegi teab midagi huvitavat/paljastavat arnoldist siis tuld.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no seda tean ma ise ka aga küsimus kui vanalt. ja kuidas nii kiiresti. + nett läbi tuhnitud ja seal kõik üks ja sama ametlik värk. mõned underground sited olen leidnud. ühesõnaga arnoldist ja tema tempudest ei ole midagi asjaliku leidnud. kes midagi teab lükaku aga link üles. aidäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Olen kusagilt kunagi lugenud et ta hakkas steroide kasutama "in early twenties". Ehk siis oma 20.-ndate eluaastate alguses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuuldavasti pani juba teismeliseeas. Dianaboli kutsus ta "Breakfast of champions". Laxas ka suurtes kogustes deca-durat ja primabolani üle päeava.

www.anabolicreview.com

www.steroidology.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan et netuke lisakütust kasutas ta kindlasti enne 20 eluaastat. sest 20 ndate alguseks oli ta ikka liiga hästi arenenud. eks ta üks pisisuli vist ikka oli. kunagi meeldisid talle sigarid jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uah-uahh-uahhh! Pisisuli ja meeldisid sigarid... Lahedad paipoisid kõik siinkirjutajad. Arnold oli on ja jääb Arnoldiks, vahet pole mida ta kõike teinud ei ole. Muuseas kuulutati steroidid dopinguaineks alles 1980 aastal mil neid siis ka esmakordselt testiti. Teatavasti võitis Arnold oma viimase tiitli just 80 aasta Mr Olümpial Austraalias. Nii, et kogu Arnoldi sportlastee on seega olnud siis ju nö. puhas. Mis näiteks meist saaks kui aastal 2010 kantakse dopinguainete nimekirja ka kreatiin? Siis oleme oma poegade silmis kõik pähhid. Igaüks jääb ikkagi oma aja meistriks. Me kõik teame, et näit NBA-s on keelatud ainult narkots ja IFBB elukutselised ei neela mitte ainult c-vitamiini. Sellegipoolest me imetleme nende saavutusi ja ärgu tulgu keegi tõsine kulturismiharrastaja või tänane Tartu Rock-ar. ütlema, et ma ei taha sellisele tasemele jõuda. ELAGU ARNOLD ! ! !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×