Jump to content
villu_v

1 min. pudrud

Recommended Posts

Oskab keegi komenteerida?

Kas sama kasulikud kui tavalised?

2rge tehke nalja... Vast parem, kui osta maltodekstriini...kuid sakib ikkagi.

Mida v2iksem keetmisaeg, seda viletsam puder.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2rge tehke nalja... Vast parem, kui osta maltodekstriini...kuid sakib ikkagi.

Mida v2iksem keetmisaeg, seda viletsam puder.

No ei tea ka midagi. Mina ei keeda üldse (kaerahelbe) putru ;) Õhtul panen veega seisma ja hommikul söön, n.n. toorpuder siis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ei tea ka midagi. Mina ei keeda üldse (kaerahelbe) putru ;) Õhtul panen veega seisma ja hommikul söön, n.n. toorpuder siis :)

Olen ka nii teinud vahest. P2ris huvitav.

N6uka ajal oli naiste seas populaarne, sinna riiviti veel 6una sisse ja s88di iga p2ev toidulisandi asemel, et paremat n2onahka jne saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
N6uka ajal oli naiste seas populaarne, sinna riiviti veel 6una sisse ja s88di iga p2ev toidulisandi asemel, et paremat n2onahka jne saada.

Mõjus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõjus?

Ega see elu k2i nagu filmis, et v6tad midagi ja ime juhtub. Dieedidoktorites n2iteks...kolm kuud ja kohe on n2onahk parem, keel ilusam, paistetus all jne.

Lapsep6lvest ei m2leta ma ka kedagi, kes oleks mingit kindlat liini ajanud kuude kaupa.

Oma kogemustest v6ib v2ita, et muutused peavad olema ulatuslikumad kui lihtsalt natuke kaerahelbeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma teen 3min mikrouunis, täitsa ok , keetmiseks pole mahti ega aega

Ma keedaks pigem õhtul valmis ja sööks hommikul kasvõi külma putru kui valmistaks seda mikros.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis see keetmine annab? paljalt ei või kohe süüa?

Minu pärast söö paljalt või pane end riidesse :) Ma rääkisin mikros valmistamisest, minu arust rikub see maitse nii ära, et pigem sööksin küll enne lihtsalt kuivi helbeid kui rikuks neid mikrokas.

Üldiselt, igaüks sööb nii nagu endale meeldib ja õigeks peab. Siit ka põhjus, miks mina söön putru väga harva, kuid kui juba, siis ikka täisterahelvestest ja mitte mingil juhul kiirputru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu pärast söö paljalt või pane end riidesse :) Ma rääkisin mikros valmistamisest, minu arust rikub see maitse nii ära, et pigem sööksin küll enne lihtsalt kuivi helbeid kui rikuks neid mikrokas.

Üldiselt, igaüks sööb nii nagu endale meeldib ja õigeks peab. Siit ka põhjus, miks mina söön putru väga harva, kuid kui juba, siis ikka täisterahelvestest ja mitte mingil juhul kiirputru.

maitse maitseks, ma pidasin silmas toitainete hävimist vms, aga ok

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis neil kiirputrudel siis viga on , nendel peaks mingi piimapulber vms sees olema ,et kui vesi peale sisi läheb ikka massi moodi asjaks . Keemia ei saa nendekohta öelda kuna pudrul ikka mõni mari ka sees ja täiesti pudru maitsega . Ise söön ka kiirputru , panen lusikatäie munakoorepuru ka sisse ja läheb alla küll .

Muudetud kasutaja MikroToitaine poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis neil kiirputrudel siis viga on , nendel peaks mingi piimapulber vms sees olema ,et kui vesi peale sisi läheb ikka massi moodi asjaks . Keemia ei saa nendekohta öelda kuna pudrul ikka mõni mari ka sees ja täiesti pudru maitsega . Ise söön ka kiirputru , panen lusikatäie munakoorepuru ka sisse ja läheb alla küll .

Munakoorepuru on ok....Kuid nyyd, kus sa mu m2lu v2rskendasid selle yhe minuti olluse sisalduse koha pealt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskab keegi komenteerida?

Kas sama kasulikud kui tavalised?

Kui sa mõtled tavalisi (nn jämedaid) ja peenemaid (kiir)kaerahelbeid, siis kahe helbe erinevus on selles, et peenemaid on lihtsalt rohkem eeltöödeldud (peenestatud). Minu arvates nende toiteväärtuses ei tohiks suuri erinevusi olla.

Kui Sa mõtled nende 1min helveste puhul neid nn maitsestatud putrusid, siis need on jubedad suhkrulaked.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FourPearls

Mul on 2 minutine puder :)

Vesi veekeetjas keema (300ml), pliidiraud selleks ajaks sooja. Hambapesu. Keev vesi potti, 40g (1dl) kaerakliid ja 10g linaseemneid. Veidi segamist, kuni kergelt podiseb ja kaane alla mõneks minutiks hauduma. Maitseks soola ja/või fruktoosi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×