Jump to content
NatalieKelly

Hommikune jooks

Recommended Posts

Kui lähed hommikujooksule, pea meeles kolme asja:

- JOO VETT. Nii väldid kortisooli põhjustatavat kataboolset seisundit.

- ÄRA TEE INTENSIIVSEMALT KUI 70% MAKSIMAALSEST, ehk väldi tugevat hingeldamist; nii suudab organism põletada rasvu ega ole nii sõltuvuses suhkrutest.

- ÄRA VENITA TRENNI LIIGA PIKAKS, jälgi enesetunnet ning ära lase veresuhkrul liiga madalale langeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui lähed hommikujooksule, pea meeles kolme asja:

- JOO VETT. Nii väldid kortisooli põhjustatavat kataboolset seisundit.

- ÄRA TEE INTENSIIVSEMALT KUI 70% MAKSIMAALSEST, ehk väldi tugevat hingeldamist; nii suudab organism põletada rasvu ega ole nii sõltuvuses suhkrutest.

- ÄRA VENITA TRENNI LIIGA PIKAKS, jälgi enesetunnet ning ära lase veresuhkrul liiga madalale langeda.

Seda ma juba tean:D:D Aga millist jooki võiks tarbida enne jooksu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu öeldud, joo vett.

Kui jooksed pikemalt kui tund, söö midagi kergelt seeduvat (pool banaani) ja joo vett.

Peale jooksu taasta kasutatud energiavarud ehk söö korralikult hommikust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitaks proteiinipulbrit koos veega. Kuna peale magamist on keha "näljas" ja kui kohe jooksma siis ta ei hakka ainult põletama rasvu, kuid ka hävitama lihast. Niiviisi sa säästad neid rohkem ja peale jooksu sööd hommikust.

Mis teised sellest arvavad?

Muudetud kasutaja Mansel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma soovitaks proteiinipulbrit koos veega. Kuna peale magamist on keha "näljas" ja kui kohe jooksma siis ta ei hakka ainult põletama rasvu, kuid ka hävitama lihast. Niiviisi sa säästad neid rohkem ja peale jooksu sööd hommikust.

Mis teised sellest arvavad?

Hästi..nii ma teengi:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle meeldib hommikul rohkem joosta, kui õhtul ja see annab hea päevase energiasüsti:D

Eesmärgi all vist mõeldi rohkem seda, et kas sul on soov kaalu langetada või lihtsalt vastupidavust suurendada vms. Vastavalt eesmärkidele tulebki toitumine/joomine enne jooksu, jooksu ajal ja peale jooksu paika panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesmärgi all vist mõeldi rohkem seda, et kas sul on soov kaalu langetada või lihtsalt vastupidavust suurendada vms. Vastavalt eesmärkidele tulebki toitumine/joomine enne jooksu, jooksu ajal ja peale jooksu paika panna.

Eesmärk on kõhu pealt rasvakiht maha põletada:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
- ÄRA TEE INTENSIIVSEMALT KUI 70% MAKSIMAALSEST, ehk väldi tugevat hingeldamist; nii suudab organism põletada rasvu ega ole nii sõltuvuses suhkrutest.

See nüüd nii tõsi ka ei ole.....

Intensiivsemalt treenides (kuigi sõna "intensiivne" on ka suhteline termin, pole olemas kindlat piiri, kust algab "intensiivne trenn") sa saad küll protsentuaalselt vähem entergiat rasvast kuid kogu kalorikulu, sealhulgas rasvast saadud kalorite kulu, on palju suurem. Lisaks veel see, et intensiivse trenni järel jätkab keha mõnda aega kalorite põletamist suuremas koguses kui tavaliselt: http://en.wikipedia.org/wiki/Excess_post-e...gen_consumption

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesmärk on kõhu pealt rasvakiht maha põletada:D

Kui süüa enne magamaminekut valgurikast toitu, ei ole minu teada enne jooksmist shake'i vaja, vesi peaks täitsa ära ajama. Pigem peale jooksmist hommikusöögi kõrvale. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×