Jump to content
yanek19

TERE Kiivikaselt kle abi vaja suur probleem

Recommended Posts

Miks sa üldse oma muski pärast muretsesd, kui sa isegi kirjutada ei oska? Ega suurem lihas sind targemaks ei tee.

Proovi rohkem süüa ja lase lihastel puhata ka vahepal ehk siis natuke kasvab ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes: kle mul selline probleem,et ma teen trenni ja no ma mõttlen enda jauks ja ei ole mingit tulemusi käin jõu saalis ja puha

aga muskel ei kasva löö kas või maha aga ei kasva jõudu tuleb juurde aga ei kasva ma ei tea mida teha ole inimene ja anna pliis nõu kuida lihasmassi kasvama panna võtta palun ühendust kas

msnis. voi e-mailil võid ka isegi telefoni teel

msn:JANEK1989@hotmail.com

E-mail:zanussi@hot.ee

Telefon:53867807

lugupidamisega

Vähk Janek

:rolleyes:

haha te naerate ja mõnitate mind praegugi aga mind mõnitavad ka kodukandis et ma nii kõhn nagu tikk arvad see on meeldiv kui sind mõnitatakse ma kurat olen 183cm ja kaal on mull 67 kilo kaja ma olen kõhn nagu tikk

Nagu kirjutad, et KÄID jõusaalis. Aeg on hakata treenima seal. Seda aga toetab omakorda õige toitumine.

Sinu kirjutamis-"stiili" vaadates võiksid aga siin lehel veidike ringi vaadata, lugeda, endale asju katsuda selgeks tea. Tuleks topelt kasuks.

Aga Ott helistab-kirjutab sulle kindlasti, selles ma ei kahtlegi.

Võimalik, et isegi joonistab. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes: kle mul selline probleem,et ma teen trenni ja no ma mõttlen enda jauks ja ei ole mingit tulemusi käin jõu saalis ja puha

aga muskel ei kasva löö kas või maha aga ei kasva jõudu tuleb juurde aga ei kasva ma ei tea mida teha ole inimene ja anna pliis nõu kuida lihasmassi kasvama panna võtta palun ühendust kas

msnis. voi e-mailil võid ka isegi telefoni teel

msn:JANEK1989@hotmail.com

E-mail:zanussi@hot.ee

Telefon:53867807

lugupidamisega

Vähk Janek

:rolleyes:

haha te naerate ja mõnitate mind praegugi aga mind mõnitavad ka kodukandis et ma nii kõhn nagu tikk arvad see on meeldiv kui sind mõnitatakse ma kurat olen 183cm ja kaal on mull 67 kilo kaja ma olen kõhn nagu tikk

Ja kas kõhn olemine segab sind normaalselt käitumast ja korrektselt kirjutamast?

Esined siin nagu mingis lasteaia chat'is.

Ime,et keegi sulle üldse vastata viitsis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütleme nii, et see lamba ants kasutas Vasta asemel Teata moderaatorile nuppu ja saatis siis ilmselt teile kõigile sellise vasuse:

"haha naljaks teil koigil vot te präega norite ja mind noritakse ka kodu kandis et käin ringi nagu kõhn nagu tikk ma söön päevas 5-6 korda see ei aita söömine...... "

Anna andeks, aga kui pea ei jaga siis ei ole midagi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×