Jump to content
joker

Uus actionfilm taas valmis- kulturist bljäd

Recommended Posts

Täna väntasin valmis oma järjekordse linateose - maailmakuulusfilmirežisöörnagumaolen. Otse magamistoa akna all panin võtteplatsi püsti, näitleja oli olemas, samuti lõi taas politsei kampa, nagu Bonsuna filmis. Sedapuhku tegemist küll tõsielu-mõtlemapaneva-dokumentaaliga: pealkirja kahjuks pole suutnud välja mõelda, ehk mõni teeb siinkohal hea pakkumise :rolleyes:

Muidugi on kõigil soovijail võimalus filmi saada ka DVD kujul.

http://www.fitness.ee/lehed/huvitav/fitnes...jad/player.html

Vali "Kiire ühendus"

post-2073-1238708141_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna väntasin valmis oma järjekordse linateose - maailmakuulusfilmirežisöörnagumaolen. Otse magamistoa akna all panin võtteplatsi püsti, näitleja oli olemas, samuti lõi taas politsei kampa, nagu Bonsuna filmis. Sedapuhku tegemist küll tõsielu-mõtlemapaneva-dokumentaaliga: pealkirja kahjuks pole suutnud välja mõelda, ehk mõni teeb siinkohal hea pakkumise :rolleyes:

Muidugi on kõigil soovijail võimalus filmi saada ka DVD kujul.

http://www.fitness.ee/lehed/huvitav/fitnes...jad/player.html

Leidlik tantsukava :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näed hakkab selguma, et tegemist on vabakava harjutava kulturistiga. Lõpus rebib veel särki seljast, et lihaseid näidata ja tõestada, et asi aus ja ok. Aga nüüd küsimus, et kes see täpsemalt on :rolleyes: Mina pakuks et ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommentaarid siis kulturisti poolt esitatud vabakavale algusest:

1. Natuke liiga palju demob oma triitsa.

2. Poos jalad-kõht tuli väga hästi välja

3. Jälle triitsa (minu meelest juba liig)

4. Mõned korrad 360 kraadi (näitab väga hästi oma kordinatsiooni olemasolu + hea ülevaade kõikidest hästi arenenud lihasgruppidest)

5. Viisakusavaldused žüriile

6. Klassikaline "Pulp fiction" (see on hetkeks ja äga kavalalt ära peidetud muu kava sisse)

7. 360 kraadi vasakule ja 360 kraadi paremale ja seda kõike vürtsitatud triitsa demomisega. IMO väga raske nii füüsiliselt, kui vaimselt.

8. Järjekordne varjatud "Pulp fiction"

9. Triits, kõht, jalg eest. Väga muljet avaldav poos.

10. Michael Jackson hüppelt. Läheb üle "Most muscular".

11. Grand finale - topeltbiits abivahendiga (mendiauto katusel).

Kirjutasin välja siis mõningad poosid, mida kasutada tulevikus vabakavas, noh, et oleks lihtsam. Minu jaoks jah natuke liiga palju punnitas triitsa, muidu võiks isegi anda 10 pointsi 10-st, aga tänu sellele võtan ühe punkti maha. Nii, et 9 punni mu poolt :rolleyes::rolleyes:.

Tuletas meelde seda kulturisti, kes oma vabakava demos samuti vabas looduses :

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×