Jump to content
timo116

Rekordid alustades...

Recommended Posts

alustasin ss 3,5 aastat tagasi ja kaalusin 59,5kg

kükk 90

surumine 65

tõmme 130

praegused ilma varustuseta ja kaal 75kg

kükk 200

surumine 165

tõmme 250

praegused varustusega

kükk 265

surumine 200

Tõmme 280

Lisaksin siia ss ka oma esimese võistluse tulemused varustusega kaal oli 65kg

kükk 185kg

surumine 105kg

Tõmme 190kg

Muudetud kasutaja Aimar Kuusnõmm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
surumine 300kg

kükk 305kg

tõmme 260

kaal oli alustades mingi 70 ringis või vähem

paregu sis 142-143kg

Kui ma õigesti aru saan siis on need nagu varustusega rekordid?

Juhul kui nii siis äkki avaldad ka ilma varustuseta rekordid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

treeninud natuke üle 2 aasta, vanust 23

lamades surumine - enne 65, nüüd 120

kükk - enne u. 80, nüüd 150 (õigemini detsembris, praegu põlv korrast ära, ei saa kõiki kettaid peale panna)

jõutõmme - enne u 80, detsembris 165

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin jõusaaliga täpselt 1a ja 1kuu tagasi.

Alguses max raskusi ei proovinud,tegin ringkava üldise toonuse parandamiseks.

Esimene mille max raskust proovisin oli lamades surumine: 80 oli ta siis, nüüd 145

Jõutõmmet tegin esmakordselt juunis, siis tõmbasin 130kg, nüüd 250

Kükiga alustasin septembrist, esimene kord jõudsin 130x2ni, nüüdseks rekord 245, kuid see peaks hetkel alistuma, sest pehmete sidemetega trennis kükitud 225x3 viimaseks seeriaks.

Kaal kuskil 158kg ringis, alustades oli ta vast mõni 8-9kg rohkem. Vanust muidu 20

Muudetud kasutaja Tzaby poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma õigesti aru saan siis on need nagu varustusega rekordid?

Juhul kui nii siis äkki avaldad ka ilma varustuseta rekordid?

surumises pole rekordit proovinud ilma särgita 185x2 trenni lõpus. väike õla vigastus kimbutanud vahepeal. Arvan et sinna 200 kanti suruks

kükk peale 11 töö seeriat 240x2 .pole proovinud varustuseta rekordi peale kükkida

tõmmet teen ilma varustuseta :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin 2008 aasta alguses. pikkust 190cm , kaal 83kg

Kükk: arvan , et jäi 50 kanti, praegu 100

Rinnalt; alguses 50 , nüüd 85 (surusin selle septembris, hetkel loodan ,et 90-95 on ikka käpas

Jõutõmme: alguses üldse eiteind, nüüd tõmban 130 :/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aasta oli siis 1997 ja kükk 110 surumine 110 ja jõutõmme oli mingi 125kg vanus oli siis 30

praegused tulemused on ilma varustueseta kükk 180kg surumine 180kg tõmme 240kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lamades surumine oli 40 ja praegu 85.

Kükk oli umbes sama kuskil 40-50 ja praegu umbes 80.

Jõutõmmet ei tea, kuid praegu on 90-100, ma pole lihtsalt max raskusi proovinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lamades surumine 30kg. See oli kuskil 15 aastaselt. Praegu olen 18 ja aprilli lõpuks või mai alguseks peaks 100kg üles minema. Kaal 66kg hetkel.

jõutõmmet tegin esimest korda eelmine sügis ja siis tuli 100kg ära. Praegu pole tükk aega teinud kuna pole võimalust tõstevööd muretseda olnud ja treenin selga pukil praegu. Tõstmisvöö ost jäi ka selle taha, et tekkisid väiksed viperused pulsi maharahunemisega ja tuli osta puliskell(mis ei ole üldse odav asi). Aga kui vöö kätte saan, saab jälle hakkata jõu tõstmist tegema. Jõutõstmisega tekkis mul veel selline jama, et 90kg seeriad tehes ei jõua käed väga hoida kangi käes. Lihtsalt libiseb lahti viimastes seeriates. Tuleb vist hakkata haarde tugevust treenima.

Kükkiga alustasin alles aasta alguses. Siis tegin 45kg 4x8 pragu teen 60kg 4x8. Rekordit pole proovind.

Seda kahetsen küll, et jõutõmbega ja kükiga nii hilja alustasin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väärt teema! Minu sugusele algaja on jube positiivne näha et ka kõige tugevamad tegelased siin foorumis alustasid üsnagi sarnaste tulemustega mis mina : )

Alguses ongi tulemus natuke halvem :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
surumises pole rekordit proovinud ilma särgita 185x2 trenni lõpus. väike õla vigastus kimbutanud vahepeal. Arvan et sinna 200 kanti suruks

kükk peale 11 töö seeriat 240x2 .pole proovinud varustuseta rekordi peale kükkida

tõmmet teen ilma varustuseta :P

Mis sa arvad palju sa varustusega tõmbaksid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kükkinud olen 160x1 tõmmanud 150x5 ning surunud ilma särgita 105

sain just 17 ka :P

kui alustasin siis surusin mingi 50, kükki polnd teind ning tõmmet ka mitte, neid olen üle poole aasta teinud

Muudetud kasutaja J.R poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui alustasin, siis olin mingi 13,5 aastane ja surusin kohe üles 50 kg 3 korda ning kaalu oli 55 kg.....tegin paar kuud trenni, siis panin juba 75 kg üles ning kui neliteist sain surusin 85 kg. Siis kui sain 15, surusin 90kg 3korda...kaal oli 65 kg

Sades16 surusin juba 115 kg ja 4 kuu pärast surusin 130 kg....kaal 67 kg....Siis tuli 2aastat huvi kergejõustiku ja jooksuga rohkem tegeleda ja saades 18 surusin juba pärast paari kuud 145 kg ja kaal oli sel hetkel 73 kg. Siis tegin natsa veel erinevaid trenne(maadlus,korvpall,võrkpall jne) umbes 1 aasta ja kui kool oli lõpetatud kadus huvi kuna tuli töö ja teine kool ning koos sellega ka kadus huvi ja tekkis paus ca 2aastat. 2007 aastal juunis, millal sõjavägi sai läbi, tekkis uus huvi mul, sest sõjaväes sai paar kuud trenni teha ja läks 130 kg üles. Pärast seda hakkasin ka juba jalgu treenima ning uus tõsisem huvi saigi aastal 2008. veeruar alguse kus ma kaalusin juba 81 kg(enne sõjaväge 77 kg).....ja rinnalt surusin siis kohe 130 kg mängleva kergusega, kükki suutsin 140 kg ühe korra teha ja jõutõmme oli 205 1x.

Tegin siis trenni 3kuud ja rinnalt 155 kg ja hakkasin kükkimiseks tegema saksa mahutreeningut 10x10 alanevalt 3x3 2 kuud ja selle lõpuks kükkisin siis juba 160 kg ning jõutõmme oli 215 kg. Siis jälle paar kuud trenni ja 11.10.2008 sain rinnalt 160 kg, kükk 170 kg ja jõutõmme 235 kg.....sel hetkel kaalu juba 85 kg/vanus 22. 8 veebruar 2009 sain jõutõmbes 250 kg ning kaalu oli juba 89 kg....aa küki sain ka 190 kg peale aga paar kuud tagasi sain tehes 3x3 175 kg-ga vigastuse, sest jalg liikus natsa põlvest ette ja parańemine on alles tänasest alles taastunud enamvähem.

Treening toimub mul 4 korda nädalas kava järgi 2 lihasgruppi päevas. Toiduna kasutan arenguks mitmekülgset tavatoitu(kohupiima, mune jne). valku hakkasin kasutama 12.06.2008 ja olen siiamaani seda ära söönud 7 kg ca ning süsivesikuid 2 kotti, kreatiini 2 purki ( 1kg).

Loodan, et keegi sai mingi ülevaate mu tuimast jutust, mille treeningpäevikust visandasin:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin üle 5 ja poole aasta tagasi. Kaal oli siis u. 73 kg.

Rekordid olid siis:

lamades surumine 65 kg

kükk 130 kg (kuigi arvatvasti liiga kõrge võistlusreeglite kohaselt)

jõutõmme 160kg

Esimest korda võistlesin 2006. aasta veebruaris ja siis olid tulemused varustuseta sellised:

kükk 170 kg

lamades surumine 135 kg

jõutõmme 230 kg

Kaal oli selleks ajaks kõvasti suurenenud ja kaalusin u. 91 kg.

Hetkel võistlusrekordid varustusega

kükk 305 kg

lamades surumine 192.5 kg

jõutõmme 322.5 kg

Kaal u. 100 kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×