Jump to content
helenk88

Magusasõpradele

Recommended Posts

Sama siin. Sheik hakkab ka vastu , liiga magus. Sooviks lihamaitselist sheiki , ooeh kui hea see oleks

Ma tean, mida sa tunned:)

Ma ise eelistaks hapukurgi maitselist sheiki, kui see olemas oleks:) Yatesi banaani oma oli veel enamvähem, kuid Whey maasikas oli peale trenni nagu õudusunenägu. Aga enda jaoks lahendasin probleemi greibimahlaga, maasikas sobib sellega väga hästi ja võib öelda, et maasika-greibi sheiki võib isegi nautida. Aga siiski võiks olla sheikide maitsevalikutes midagi mitte nii magusat.

Aga teemasse: mesi kohupiimaga aitab alati! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oskab keegi öelda,miks on peale päeval magamist ülesärgates räme magusaisu? Magusaisu ja lisaks ka räme janu, vabalt võib purgi kondenspiima ära süüa 2 liitrit vett-mahla peale juues :P

Oskab keegi öelda,miks on see nii, või on see ainult mul nii? :P:huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskab keegi öelda,miks on peale päeval magamist ülesärgates räme magusaisu? Magusaisu ja lisaks ka räme janu, vabalt võib purgi kondenspiima ära süüa 2 liitrit vett-mahla peale juues :P

Oskab keegi öelda,miks on see nii, või on see ainult mul nii? :P:huh:

Ma magan võimalusel alati lõunat ja pole sellist asja täheldanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskab keegi öelda,miks on peale päeval magamist ülesärgates räme magusaisu? Magusaisu ja lisaks ka räme janu, vabalt võib purgi kondenspiima ära süüa 2 liitrit vett-mahla peale juues :P

Oskab keegi öelda,miks on see nii, või on see ainult mul nii? :P:huh:

Kas sa enne seda päevast magamist sööd korraliku söögi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Done and done ;) Sest võistlused on piisavalt lähedal :P

Aga ärajäämanähud on praegu... ja 3 snickersit on veel alles... OKOU :P

Ärajäämanähtude vastu võitlen sellega, et topin paar päeva järjest end korralikult aedvilju-pähkleid-liha-muna täis... paar päeva mööda, siis saab koguseid alandama hakata.

2ra loodagi, et olukord aastate m88dudes kergemaks l2heb. :huh: Mingi aeg taastusin ma juba j2rgmiseks hommikuks ning hang overit nigut polnudki.

Ameerika roosuhkrurohkus pani ikka sellise puraka, et l6petasin igatsugu k6igutamise, enne kui hilja.

Seal sugulaste ringkonnas diabeeti piisavalt ja ykski neist ei saa IKKA RATTALT MAHA...ma ei v6i... Siis tuli veel William Dufty Sugar Blues, kus k6ik oli nii samastatav ja 2ratuntav :)

J6udu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tean, mida sa tunned:)

Ma ise eelistaks hapukurgi maitselist sheiki, kui see olemas oleks:) Yatesi banaani oma oli veel enamvähem, kuid Whey maasikas oli peale trenni nagu õudusunenägu. Aga enda jaoks lahendasin probleemi greibimahlaga, maasikas sobib sellega väga hästi ja võib öelda, et maasika-greibi sheiki võib isegi nautida. Aga siiski võiks olla sheikide maitsevalikutes midagi mitte nii magusat.

Aga teemasse: mesi kohupiimaga aitab alati! :P

Apelsinimaitseline sheik on suhteliselt hea :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magusaisu tekib valest toitumisest e. vähesest rasvade ja valkude sisaldusest ja liigsest süsivesikute sisaldusest toidus. :rolleyes:

Samuti võib põhjuseks olla B-grupi vitamiinide puudus. Tavaliselt on just see peamine põhjus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On tõesti tore mees mul :rolleyes: - lisaks magusatele asjadele oskab suurepäraselt soolaseid toite teha, kõige paremini tulevad tal välja vürtsised itaalia toidud ;) Aga eelmine laupäev küpsetas näiteks ise saia :P Kõige selle jutu peale siin tuli mul nüüd kohutav magusaisu peale...

Kusjuures jah, mõned mehed on tõesti head kokad ja nendetehtud toitu , eriti veel, kui nad seda kenasti serveerivad, on lausa mõnu süüa... Miskipärst paljud neid meestest ise meeleldi süüa ei tee (no kui naine kodus, miks siis peaks ise vaeva nägema onju), kuigi oskuste poolest lausa peaks... Eriti kukuvad meespoolel vist kalad-lihad hästi välja, nagu mulje on jäänud.

Nii et mehed, õppige süüa tegema ja tehke seda, kasutage oma fantaasiat toidulaua rikastamiseks- naiste südamed lausa sulavad ja trennitulemused peaksid ka paranema, kui toit on end poolt mõnuga ja hästi valmistatud.

Mis magusasse puutub, siis isu kui sellist peal ei käi, kuid kookoselõhn ja maitse meeldivad, so ka asjad, mis seda sisaldavad (Bounty shokolaad näiteks :) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis magusasse puutub, siis isu kui sellist peal ei käi, kuid kookoselõhn ja maitse meeldivad, so ka asjad, mis seda sisaldavad (Bounty shokolaad näiteks :rolleyes: )

Kusjuures Dexalil on väga hea maitsega kookose-proteiinišoks :)

Muudetud kasutaja MõmmiLiis poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×