Jump to content
helenk88

Magusasõpradele

Recommended Posts

seda mis parasjahu poes silma jääb ja tundub ahvatlev.

siis natuke ikka maiustan.aga noh ega siis iga päev poest magusat kah ei osta, mingi nädalas korra

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Klge tadid :rolleyes: olete teema kaaberdanud! Lameeee

Teemasse ka, Ise soon kuivatatud viigimarju ja joogiks rammus piim, monikord vahukoor kaneeliga ja muud kuivatatud marjad/puuviljad.

Õigus jah. Magusaannuse saan kätte näit. meest, mida tee sisse segan. Aga kui keegi endalt tükiks ajaks magusaisu tahab võtta, siis soovitus: minge ostke suur(parem kui 2) Lioni sokolaad ja sööge need lõpuni ära. Peale sellist rõvedat kogemust ei taha te tükk aega magusat. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jäätist. Põlvi nõksuma panev nõrkus, müüksin kõik riigisaladused piisavalt hea jäätise eest maha.

Kui eriline enesehävituslik tuju tuleb, siis organiseerin endale ka lahtiselt müüdavatest kommilettidest ahvatlevamaid shokolaadikomme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jäätist. Põlvi nõksuma panev nõrkus, müüksin kõik riigisaladused piisavalt hea jäätise eest maha.

Kui eriline enesehävituslik tuju tuleb, siis organiseerin endale ka lahtiselt müüdavatest kommilettidest ahvatlevamaid shokolaadikomme.

Mul oli ka s6ltuvus nii suur, et selliseid j22tiseid nagu Egoist (eelistasin kirsi, rummi ja shokolaadi segu), l2ks mul kaks :rolleyes: ...kui ma ei eksi, siis need on liitrised :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oli ka s6ltuvus nii suur, et selliseid j22tiseid nagu Egoist (eelistasin kirsi, rummi ja shokolaadi segu), l2ks mul kaks :rolleyes: ...kui ma ei eksi, siis need on liitrised :rolleyes:

Mhm. Egoisti pole kahjuks enam leida eriti kuskilt, peab muude asjadega läbi ajama. Selle võrra on muidugi lihtsam, tihtipeale ei vaata letist lihtsalt midagi vastu mille peale inner fangirl kiljuma hakkaks ja võib kodus rahulikult kohupiima edasi järada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mhm. Egoisti pole kahjuks enam leida eriti kuskilt, peab muude asjadega läbi ajama. Selle võrra on muidugi lihtsam, tihtipeale ei vaata letist lihtsalt midagi vastu mille peale inner fangirl kiljuma hakkaks ja võib kodus rahulikult kohupiima edasi järada.

:rolleyes:

Tubli tydruk :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õigus jah. Magusaannuse saan kätte näit. meest, mida tee sisse segan. Aga kui keegi endalt tükiks ajaks magusaisu tahab võtta, siis soovitus: minge ostke suur(parem kui 2) Lioni sokolaad ja sööge need lõpuni ära. Peale sellist rõvedat kogemust ei taha te tükk aega magusat. :rolleyes:

Ma võix neid lioni shokolaade kas või 3 süüa ja soovitavalt valge shokolaadiga ja usu ma tahax ka järgmine päev seda sama shokolaadi. :rolleyes:

Kuid mulle meeldib tavaline vanilje jäätis ja siis ostan kirsikompotti. Panen jäätise kaussi ja valan kirsside ja kompoti vedelikuga üle- Oi kui hea see on, tekkis kohe isu.

Veel ole ka sellist asja teinud(õnneks väga harva), et lähen poodi saiakeste letti ja võtan sealt kõike, mis ahvatlev tundub ja lähen koju ning söön need põhimõtteliselt kõik ära või siis nii palju, kui tõesti kõhtu mahub ja kõrvale joon piima. Ja sellele järgneb süümekas -----> SUUR süümekas. :rolleyes:

Muudetud kasutaja Nana poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ntx rahuldasin enda magusaisu eile nelja Snickers Cruncheriga ja täna kaupsi saiakeste ja viie kohukesega. Nüüd kannatan suhkrupeavalu käes ja homme alustan dieeti;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ntx rahuldasin enda magusaisu eile nelja Snickers Cruncheriga ja täna kaupsi saiakeste ja viie kohukesega. Nüüd kannatan suhkrupeavalu käes ja homme alustan dieeti;)

cold turkey on parim...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
cold turkey on parim...

Ma tavaliselt teen nii jah. Kahju ainult, et seni pole avastanud meetodid, kuidas võistluste vahepeal puhtaks jääda;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tavaliselt teen nii jah. Kahju ainult, et seni pole avastanud meetodid, kuidas võistluste vahepeal puhtaks jääda;)

Ainus meetod on motivatsiooni leidmine. Kui vastus kysimusele miks on piisavalt veenev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ainus meetod on motivatsiooni leidmine. Kui vastus kysimusele miks on piisavalt veenev.

Ülla-ülla:) Loomulikult ongi asi selles, et pole piisavalt veenev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ülla-ülla:) Loomulikult ongi asi selles, et pole piisavalt veenev.

:rolleyes:

Ausalt 8eldes, ei taha ma teada, mis sind motiveerib snickersit s88ma :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu magusaisu sai mingiks ajaks (umbes homseni) nüüd sõrnikute ja sefiiritordiga rahuldet... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes:

Ausalt 8eldes, ei taha ma teada, mis sind motiveerib snickersit s88ma :rolleyes:

Viimase aja kehva toitumine -> Vaimselt kurnav päev -> langenud meeleolu -> Magusaiso obv :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu magusaisu sai mingiks ajaks (umbes homseni) nüüd sõrnikute ja sefiiritordiga rahuldet... :rolleyes:

...njaa, kui neist juba sõltuvusse satud, on väga raske loobuda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...njaa, kui neist juba sõltuvusse satud, on väga raske loobuda...

Sefiiritordist saaks vabalt loobuda: enda mäletamist mööda ei ole ise kordagi seda ostnud ja meheraasul keelasin edaspidi seda tuua... või muidu!!! :rolleyes:

Ja sõrnikuid annab õnneks madala süsivesikusisaldusega teha (ilma suhkruta ja jahu vähem panna) :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimase aja kehva toitumine -> Vaimselt kurnav päev -> langenud meeleolu -> Magusaiso obv :rolleyes:

Suletud ring, yks asi tingib teise.... Viimane aeg parandada oma enesetunnet ja astuda rattalt maha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suletud ring, yks asi tingib teise.... Viimane aeg parandada oma enesetunnet ja astuda rattalt maha.

Done and done :rolleyes: Sest võistlused on piisavalt lähedal :rolleyes:

Aga ärajäämanähud on praegu... ja 3 snickersit on veel alles... OKOU :rolleyes:

Ärajäämanähtude vastu võitlen sellega, et topin paar päeva järjest end korralikult aedvilju-pähkleid-liha-muna täis... paar päeva mööda, siis saab koguseid alandama hakata.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×