Jump to content
helenk88

Magusasõpradele

Recommended Posts

Mida sööte magusaisu rahuldamiseks?

Ise söön magusaid puuvilju. Vahest ka šokolaadi (kakao sisaldus 99%).

Magusaisu tekib valest toitumisest e. vähesest rasvade ja valkude sisaldusest ja liigsest süsivesikute sisaldusest toidus. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magusaisu tekib valest toitumisest e. vähesest rasvade ja valkude sisaldusest ja liigsest süsivesikute sisaldusest toidus. :o

Rasvu söön küll piisavalt. Söön erinevaid pähkleid ja seemneid. Salatikastmetes on oliiviõli oluline komponent. Kala (Peamiselt lõhe) söön 2-3 korda nädalas. Liha söön ka iga päev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magusaisu tekib valest toitumisest e. vähesest rasvade ja valkude sisaldusest ja liigsest süsivesikute sisaldusest toidus. :o

Me oleme siin foorumis j6udnud vist sinnamaani, et keegi ei vaidlusta rasvade ja valkude allikate t2htsust. Sysivesikutega on t2pselt samamoodi. Kahjuks on sysivesikute allikad meil enamuses ylet88deldud, odavad ja halvad. (Odav ei ole automaatselt kyll halb...)

Kui me ei saa panna v6rdusm2rki rasva ja rasva vahele, ei saa me ka panna v6rdusm2rki sysivesiku ja sysivesiku vahele.

Investeerige oma kehasse :P Dividendid on kindlad tulema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Investeerige oma kehasse :o Dividendid on kindlad tulema.

... et kastis ilus välja näha ja teistel hea ära saata. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minul konkreetset magusaisu ei olegi ausalt öeldes

aga vahest ikka natuke sokolaadi tuleb süüa :o aga mitte nii et terve toidukorra asemel sööd tahvli sokolaadi, pigem toidukorra kõrvale nt 4 ruudukest sokolaadi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Magusaisu pole ma enda puhul täheldanud, kui millegi järele isutab, siis on see ema tehtud maksapasteet, hea sinihallitusjuust vms. Mees on mul aga šokolaadisõber, nädalavahetusel siis ikka teen talle erinevaid koogikesi, küpsiseid jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
... et kastis ilus välja näha ja teistel hea ära saata. :P

:o

....et kastini v6imalikult k6bus ja selge m6istusega olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magusaisu pole ma enda puhul täheldanud, kui millegi järele isutab, siis on see ema tehtud maksapasteet, hea sinihallitusjuust vms. Mees on mul aga šokolaadisõber, nädalavahetusel siis ikka teen talle erinevaid koogikesi, küpsiseid jms.

Meie peres vastupidi, mina olen hull magusasõber ja minu mees teeb mulle koogikesi aeg ajalt... jube hästi tulevad tal välja need :o Kuigi jah, vanaema tehtud maksapasteet ja hallitusjuust kuuluvad ka minu lemmikute sekka :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meie peres vastupidi, mina olen hull magusasõber ja minu mees teeb mulle koogikesi aeg ajalt... jube hästi tulevad tal välja need :rolleyes: Kuigi jah, vanaema tehtud maksapasteet ja hallitusjuust kuuluvad ka minu lemmikute sekka :)

Vaat, kui tore mees :D

Minu lemmikuks oli ysna pikalt kalamaks :rolleyes: Siis meeldib mulle veel l6hemari ja ka igatsugu muud kalamarjad :rolleyes:

Kui ma tahan 6htul m6nusat 2raolemist, siis ma ostan kanatiibu, tykeldan kolmeks, kookosrasva pannile, pruunistan neid 15-20 min keskmise kuumusega, tykeldan yhe suure chillikauna, neli kyyslaugukyynt, v2rsket rosmariini (olen pannud ka kurkumit ja vyrtsk88mneid) see k6ik pannile. V6tan kuumuse madalaks...ja hautan kogu kupatust, kana peab kondi kyljest h2sti 2ra tulema... Jamiiii...

Kui nyyd r22kida suhkrutest, siis s88n k6ike hooajalist ja piiramatult. Kui on maasikaaeg siis kilo p2evas ei ole mingi probleem. :rolleyes:

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaat, kui tore mees :)

Minu lemmikuks oli ysna pikalt kalamaks :rolleyes: Siis meeldib mulle veel l6hemari ja ka igatsugu muud kalamarjad :rolleyes:

Kui ma tahan 6htul m6nusat 2raolemist, siis ma ostan kanatiibu, tykeldan kolmeks, kookosrasva pannile, pruunistan neid 15-20 min keskmise kuumusega, tykeldan yhe suure chillikauna, neli kyyslaugukyynt, v2rsket rosmariini (olen pannud ka kurkumit ja vyrtsk88mneid) see k6ik pannile. V6tan kuumuse madalaks...ja hautan kogu kupatust, kana peab kondi kyljest h2sti 2ra tulema... Jamiiii...

Kui nyyd r22kida suhkrutest, siis s88n k6ike hooajalist ja piiramatult. Kui on maasikaaeg siis kilo p2evas ei ole mingi probleem. :rolleyes:

On tõesti tore mees mul :rolleyes: - lisaks magusatele asjadele oskab suurepäraselt soolaseid toite teha, kõige paremini tulevad tal välja vürtsised itaalia toidud :D Aga eelmine laupäev küpsetas näiteks ise saia :o Kõige selle jutu peale siin tuli mul nüüd kohutav magusaisu peale...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meie peres vastupidi, mina olen hull magusasõber ja minu mees teeb mulle koogikesi aeg ajalt... jube hästi tulevad tal välja need :rolleyes: Kuigi jah, vanaema tehtud maksapasteet ja hallitusjuust kuuluvad ka minu lemmikute sekka :rolleyes:

V6ikski teha yhe teema, kus me k6ik oma mehi kiidame :rolleyes: Ega mina ka kitsi ei oleks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On tõesti tore mees mul :rolleyes: - lisaks magusatele asjadele oskab suurepäraselt soolaseid toite teha, kõige paremini tulevad tal välja vürtsised itaalia toidud :rolleyes: Aga eelmine laupäev küpsetas näiteks ise saia :rolleyes: Kõige selle jutu peale siin tuli mul nüüd kohutav magusaisu peale...

mehed oskavadki üldjuhul paremini süüa teha. Lähenevad rohkem loominguliselt, teie matemaatiliselt. Aga kui naised kord vanaemaks saavad siis on nad automaatselt superkokad! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Klge tadid :rolleyes: olete teema kaaberdanud! Lameeee

Teemasse ka, Ise soon kuivatatud viigimarju ja joogiks rammus piim, monikord vahukoor kaneeliga ja muud kuivatatud marjad/puuviljad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×