Jump to content
mark85

peopesad katki

Recommended Posts

Selline probleem et peopesad katki ja rakud, ära ka ei lähe kuidagi.

eriti kui jõutõmmet teha, kohvreid tassida vms tulevad kohe rakud lahti.

pikemat aega juba,oskab keegi nõu anda mis teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindad peaks aitama jah. Kui kasvabki mingi paksem nahk, siis ega see ilusam pole ma arvan.

Olen ehk siidikäpp aga enam ei kannata paljakäsi enam üldse treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindad peaks aitama jah. Kui kasvabki mingi paksem nahk, siis ega see ilusam pole ma arvan.

Olen ehk siidikäpp aga enam ei kannata paljakäsi enam üldse treenida.

Kui mees juba tõmmet ja kohvreid teeb sellise raskusega, et peopesad ära lõhu, siis ta vist peopesa esteetilist välimust niiväga ei ajagi taga.

Kui sa saad käed nii korda, et nad soolavett kannataksid, siis võiksid käsi soolvees leotada. Saad ruttu hea paksu naha. Nö. merekaru käed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mees juba tõmmet ja kohvreid teeb sellise raskusega, et peopesad ära lõhu, siis ta vist peopesa esteetilist välimust niiväga ei ajagi taga.

Kui sa saad käed nii korda, et nad soolavett kannataksid, siis võiksid käsi soolvees leotada. Saad ruttu hea paksu naha. Nö. merekaru käed.

soolavesi aitab sellega :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järelikult ainult trennist ei piisa,sest trennis saavad käed liiga suuri raskusi tõstes suure koormuse.Tuleb kätele rohkem kergemat rakendust leida trennist vabal ajal.Näitena pidevalt espandritega harjutades või midagi puude lõhkumis stiilis tegevusi.Eks see siidikäpalisus ongi selle põhjuseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on pea iga suurema tõmbe trenni järel käed ribadeks.

Aga selle vastu peaks aitama peopesade kreemitamine, et see käe naha pehmeks teeks. See sama paks nahk ongi põhjus miks käed puruks lähevad.

Muudetud kasutaja Rait Sagor poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on pea iga suurema tõmbe trenni järel käed ribadeks.

Aga selle vastu peaks aitama peopesade kreemitamine, et see käe naha pehmeks teeks. See sama paks nahk ongi põhjus miks käed puruks lähevad.

Jah, nüüd järele mõeldes on see küll veidi halb idee.

See minu nõuanne oleks kuskile kitarrifoorumisse küll nagu silmaauku sobinud muidu :o

Pehme nahk on vähem aldis katki minema jah. Töö juures on tolmu küll ja veel, siis sai iga õhtu kreemitatud et üldse tööd saaks teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline probleem et peopesad katki ja rakud, ära ka ei lähe kuidagi.

eriti kui jõutõmmet teha, kohvreid tassida vms tulevad kohe rakud lahti.

pikemat aega juba,oskab keegi nõu anda mis teha?

Enne kohvreid ja rasket tõmmet lõika rakud maha. Ajapikku harjuvad käed ära. Kindad unusta ära, muidu jäävadki käed hellaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne kohvreid ja rasket tõmmet lõika rakud maha. Ajapikku harjuvad käed ära. Kindad unusta ära, muidu jäävadki käed hellaks.

kindaid ei kasuta ammu juba. aga ega ei kisu küll eriti kääridega käsi nüsima hakkata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peopesad on alati peale seljatrenni villis, vahel ka peale kätetrenni (kindaid ei meeldi kasutada). Viimasel ajal olen youtubes kohanud käe ja kangi vahele asetatud (tavalist nõudepesu) käsna, on ehk keegi kasutanud või oskab öelda midagi selle kohapealt? Ideejärgi peaks haare parem olema, kuid kas ta ville aitaks ka vältida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×