Jump to content
anonymous86

Eat & Lose 3

Recommended Posts

Tahaks teada, kas nende tablettide söömisel on mõtet. Oma päevast karolite arvu püüan jälgida ning teen ka 2 korda nädalas trenni. Äkki on jälle mingi nn imevahend, mis tegelikult mitte midagi ei tee.?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks teada, kas nende tablettide söömisel on mõtet. Oma päevast karolite arvu püüan jälgida ning teen ka 2 korda nädalas trenni. Äkki on jälle mingi nn imevahend, mis tegelikult mitte midagi ei tee.?

Mina olen seda rasvapõletajat kasutanud viimased 2 hooaega... Siiani parim omasuguste seas, mida proovinud olen. Kindlasti toimivad igasugused lisandid väga individuaalselt, aga usun, et see on siiski kõige parem. Sellega võib kaasneda unetus ja ärevus, aga ka kehakaal kukub mõnusalt :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen seda rasvapõletajat kasutanud viimased 2 hooaega... Siiani parim omasuguste seas, mida proovinud olen. Kindlasti toimivad igasugused lisandid väga individuaalselt, aga usun, et see on siiski kõige parem. Sellega võib kaasneda unetus ja ärevus, aga ka kehakaal kukub mõnusalt :o

...aga vend v2hile v6ib raudnaelu ka sisse s88ta :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samuti julgen soovitada, toimib väga effektiivselt. Kuna tegu on termogeense rasvapõletajaga, siis parema enesetunde säilitamiseks olen võtnud ühe kapsli päevas ning see annab juba piisava tulemuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eat & Lose 3 on üks toode mille kohta ma olen üpris palju kuulnud et teda kasutatakse. Igatahes pidavat ta vähendama söögiisu mis on tavainimesele üpris tähtis pluss tal on ergutav toime et alakaloraazis energiat ikkagi oleks.

Kes veel ei tea siis Fitshop Eeden on ainuke kolmest Fitshopist mis ka Eiselti tooteid müüb niiet Lõuna-Eesti rahval on üpris lai sortiment toidulisandeid mille hulgast valida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm, peaks ka ära proovima, aga mul on kõrge vererõhk ja kõrge vererõhuga on see vastunäidustatud.

Et mis efekt tal siis on? Kas võiksin ära proovida ühe 90 tabletilise kuuri või mitte? Keegi teadjam võiks aidata, hommikuti võtan muidu vererõhu rohtu.

Tänud :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, peaks ka ära proovima, aga mul on kõrge vererõhk ja kõrge vererõhuga on see vastunäidustatud.

Et mis efekt tal siis on? Kas võiksin ära proovida ühe 90 tabletilise kuuri või mitte? Keegi teadjam võiks aidata, hommikuti võtan muidu vererõhu rohtu.

Tänud :o

Miks sa õiget toitumiskava ei taha, tulemus garanteeritud, kõrvaltoimeid ei ole ja boonusena saad selgeks tervisliku toitumise alused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, peaks ka ära proovima, aga mul on kõrge vererõhk ja kõrge vererõhuga on see vastunäidustatud.

Et mis efekt tal siis on? Kas võiksin ära proovida ühe 90 tabletilise kuuri või mitte? Keegi teadjam võiks aidata, hommikuti võtan muidu vererõhu rohtu.

Tänud :o

http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...1&textID=46

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×