Jump to content
Sign in to follow this  
Rebane

EKV 2009 - Ennusta ja võida! 3 täpsemini ennustanut saavad FitShopi 300 kroonise kinkekaardi

Recommended Posts

Noored

1.Lev Galjutin

2.Sander Kuusk

3.Raimo Tobreluts

4.Madis Valtu

Juuniorid -75

1.Maiko Kängsep

2.Maksim Zavertailo

3.Ostroglazov Anton

Juuniorid +75

1.Silver Sõrmus

Klassikaline kulturism -175cm

1.Imre Vähi

2.Ivo Pärle

Klassikaline kulturism +175cm

1.Taavi Koovit

2.Argo Vaible

3.Mihkel Jakobson

Mehed -80kg

1.Andrei Abrossimov

Mehed -90kg

1.Robert Matsuta

Mehed +90kg

1.Ott Kiivikas

2.Marek Liiva

Bodyfitness -163

1.Christina Alev

Absoluut:

Ott Kiivikas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

Lev Galjutin

Sander Kuusk

Madis Valtu

Raimo Tobreluts

Juuniorid -75kg

Ostroglazov Anton

Maksim Zavertailo

Maiko Kängsep

Juuniorid +75kg

Silver Sõrmus

Klassikaline Kulturism -175cm

Imre Vähi

Ivo Pärle

Klassikaline Kulturism +175cm

Taavi Koovit

Argo Vaible

Mihkel Jakobson

Mehed -80

Andrei Abrossimov

Mehed -90kg

Robert Matsutsa

Mehed +90kg

Ott Kiivikas

Marek Liiva

Bodyfitness -163cm

Vitaliya Dmitrieva

Janika Jürgenson

Kati Grabbi

Bodyfitness +163cm

Kelli Krichevitsus

Christina Alev

Natalja Song

Jaanika Saareleht

Tiina Porgand

Absoluut

Ott Kiivikas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

1.Sander kuusk

2.Madis Valtu

3.Lev Galjutin

4.Raimo tobreluts

Juuniorid -75kg

1.Maksim Zavertailo

2.Anton Ostroglazov

3.Maiko Kängsep

rohkem ei oska ennustada :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lev Galjutin VÕIDAB NOORTEST:) Ja juuniritest võidab Maiko Kängsepp...

Ma kaldun ka arvama, et Lev võidab...näinud teda küll ja küll milline ta on...vorm suht hea koolivennal :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

Lev Galjutin

Sander Kuusk

Madis Valtu

Raimo Tobreluts

Juuniorid -75kg

Ostroglazov Anton

Maksim Zavertailo

Maiko Kängsep

Juuniorid +75kg

Silver Sõrmus

Klassikaline Kulturism -175cm

Imre Vähi

Klassikaline Kulturism +175cm

Taavi Koovit

Argo Vaible

Mihkel Jakobson

Mehed -80

Ivo Pärle

Andrei Abrossimov

Mehed -90kg

Robert Matsutsa

Mehed +90kg

Ott Kiivikas

Marek Liiva

Bodyfitness -163cm

Vitaliya Dmitrieva

Janika Jürgenson

Kati Grabbi

Bodyfitness +163cm

Christina Alev

Kelli Krichevitsus

Natalja Song

Jaanika Saareleht

Tiina Porgand

Klassikaline kulturismi absoluut Taavi Koovit

absoluut Ott Kiivikas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

Lev Galjutin

Sander Kuusk

Madis Valtu

Raimo Tobreluts

Juuniorid -75kg

Ostroglazov Anton

Maiko Kängsep

Maksim Zavertailo

Juuniorid +75kg

Silver Sõrmus

Klassikaline Kulturism -175cm

Imre Vähi

Ivo Pärle

Klassikaline Kulturism +175cm

Taavi Koovit

Argo Vaible

Mihkel Jakobson

Mehed -80

Andrei Abrossimov

Mehed -90kg

Robert Matsutsa

Mehed +90kg

Ott Kiivikas

marek liiva

Bodyfitness -163cm

Kati Grabbi

Janika Jürgenson

Vitaliya Dmitrieva

Bodyfitness +163cm

Christina Alev

Kelli Krichevitsus

Tiina Porgand

Jaanika Saareleht

Natalja Song

Naiste Fitness

Naiste Kulturism

Loodan, et juhtus tapselt nii :);):D

ennustame kallid :P

Edited by toni89

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

Lev Galjutin

Sander Kuusk

Raimo Tobreluts

Madis Valtu

Juuniorid -75kg

Maiko Kängsep

Maksim Zavertailo

Ostroglazov Anton

Juuniorid +75kg

Silver Sõrmus

Klassikaline Kulturism -175cm

Imre Vähi

Ivo Pärle

Klassikaline Kulturism +175cm

Taavi Koovit

Argo Vaible

Mihkel Jakobson

Mehed -80

Andrei Abrossimov

Mehed -90kg

Robert Matsutsa

Mehed +90kg

Ott Kiivikas

marek liiva

Bodyfitness -163cm

Janika Jürgenson

Kati Grabbi

Vitaliya Dmitrieva

Bodyfitness +163cm

Jaanika Saareleht

Tiina Porgand

Kelli Krichevitsus

Christina Alev

Natalja Song

Juuniorite absoluut

Lev Galjutin

Bodyfitnessi võitja

Imre Vähi

Klassikaline kulturism mehed absoluut

Imre Vähi

Kulturism mehed

Imre Vähi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

Sander Kuusk

Lev Galjutin

Raimo Tobreluts

Madis Valtu

Juuniorid -75kg

Maiko Kängsep

Maksim Zavertailo

Ostroglazov Anton

Juuniorid +75kg

Silver Sõrmus

Klassikaline Kulturism -175cm

Imre Vähi

Klassikaline Kulturism +175cm

Argo Vaible

Taavi Koovit

Mihkel Jakobson

Mehed -80

Ivo Pärle

Andrei Abrossimov

Mehed -90kg

Robert Matsutsa

Mehed +90kg

Ott Kiivikas

Marek Liiva

Bodyfitness -163cm

Janika Jürgenson

Kati Grabbi

Vitaliya Dmitrieva

Bodyfitness +163cm

Christina Alev

Jaanika Saareleht

Kelli Krichevitsus

Natalja Song

Tiina Porgand

Juuniorid absoluut

Silver Sõrmus

Bodyfitness absoluut

Janika Jürgenson

Klassikaline kulturism mehed absoluut

Imre Vähi

Kulturism mehed

Ott Kiivikas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

1. Lev Galjutin

2. Sander Kuusk

3. Madis Valtu

4. Raimo Tobreluts

Juuniorid -75kg

1. Maksim Zavertailo

2. Maiko Kängsep

3. Ostroglazov Anton

Juuniorid +75kg

1. Silver Sõrmus

Klassikaline Kulturism -175cm

1. Imre Vähi

Klassikaline Kulturism +175cm

1. Taavi Koovit

2. Argo Vaible

3. Mihkel Jakobson

Mehed -80

1. Ivo Pärle

2. Andrei Abrossimov

Mehed -90kg

1. Robert Matsutsa

Mehed +90kg

1. Ott Kiivikas

2. Marek Liiva

Bodyfitness -163cm

1. Janika Jürgenson

2. Kati Grabbi

3. Vitaliya Dmitrieva

Bodyfitness +163cm

1. Christina Alev

2. Kelli Krichevitsus

3. Jaanika Saareleht

4. Natalja Song

5. Tiina Porgand

Juuniorid absoluut

1. Silver Sõrmus

Bodyfitness absoluut

1. Christina Alev

Klassikaline kulturism mehed absoluut

1. Imre Vähi

Kulturism mehed

1. Ott Kiivikas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

Lev Galjutin

Sander Kuusk

Madis Valtu

Raimo Tobreluts

Juuniorid -75kg

Ostroglazov Anton

Maiko Kängsep

Maksim Zavertailo

Juuniorid +75kg

Silver Sõrmus

Klassikaline Kulturism -175cm

Imre Vähi

Ivo Pärle

Klassikaline Kulturism +175cm

Argo Vaible

Taavi Koovit

Mihkel Jakobson

Mehed -80

Andrei Abrossimov

Mehed -90kg

Robert Matsutsa

Mehed +90kg

Ott Kiivikas

marek liiva

Bodyfitness -163cm

Vitaliya Dmitrieva

Kati Grabbi

Janika Jürgenson

Bodyfitness +163cm

Christina Alev

Kelli Krichevitsus

Jaanika Saareleht

Natalja Song

Tiina Porgand

Juuniorid absoluut

1. Silver Sõrmus

Bodyfitness absoluut

1. Christina Alev

Klassikaline kulturism mehed absoluut

1. Imre Vähi

Kulturism mehed

1. Ott Kiivikas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

1. Lev Galjutin

2. Sander Kuusk

3. Madis Valtu

4. Raimo Tobreluts

Juuniorid -75kg

1. Maksim Zavertailo

2. Ostroglazov Anton

3. Maiko Kängsep

Juuniorid +75kg

1. Silver Sõrmus

Klassikaline Kulturism -175cm

1. Imre Vähi

2. Ivo Pärle

Klassikaline Kulturism +175cm

1. Taavi Koovit

2. Argo Vaible

3. Mihkel Jakobson

Mehed -80

1. Andrei Abrossimov

Mehed -90kg

1. Robert Matsutsa

Mehed +90kg

1. Ott Kiivikas

2. Marek Liiva

Bodyfitness -163cm

1. Janika Jürgenson

2. Kati Grabbi

3. Vitaliya Dmitrieva

Bodyfitness +163cm

1. Christina Alev

2. Kelli Krichevitsus

3. Jaanika Saareleht

4. Natalja Song

5. Tiina Porgand

Juuniorid absoluut

1. Maksim Zavertailo

Bodyfitness absoluut

1. Christina Alev

Klassikaline kulturism mehed absoluut

1. Imre Vähi

Kulturism mehed absoluut

1. Ott Kiivikas

2. Imre Vähi

3. Andrei Abrossimov

Edited by koleman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

1. Lev Galjutin

2. Sander Kuusk

3. Madis Valtu

4. Raimo Tobreluts

Juuniorid -75kg

1. Maksim Zavertailo

2. Ostroglazov Anton

3. Maiko Kängsep

Juuniorid +75kg

1. Silver Sõrmus

Klassikaline Kulturism -175cm

1. Imre Vähi

2. Ivo Pärle

Klassikaline Kulturism +175cm

1. Argo Vaible

2.Taavi Koovit

3. Mihkel Jakobson

Mehed -80

1. Andrei Abrossimov

Mehed -90kg

1. Robert Matsutsa

Mehed +90kg

1. Ott Kiivikas

2. Marek Liiva

Bodyfitness -163cm

1. Janika Jürgenson

2. Kati Grabbi

3. Vitaliya Dmitrieva

Bodyfitness +163cm

1. Christina Alev

2. Kelli Krichevitsus

3. Jaanika Saareleht

4. Natalja Song

5. Tiina Porgand

Juuniorid absoluut

1. Maksim Zavertailo

Bodyfitness absoluut

1. Christina Alev

Klassikaline kulturism mehed absoluut

1. Imre Vähi

Kulturism mehed absoluut

1. Ott Kiivikas

2. Imre Vähi

3. Andrei Abrossimov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

1. Lev Galjutin

2. Sander Kuusk

3. Raimo Tobreluts

4. Madis Valtu

Juuniorid -75kg

1. Ostroglazov Anton

2. Maksim Zavertailo

3. Maiko Kängsep

Juuniorid +75kg

1. Silver Sõrmus

Klassikaline Kulturism -175cm

1. Imre Vähi

2. Ivo Pärle

Klassikaline Kulturism +175cm

1. Taavi Koovit

2. Argo Vaible

3. Mihkel Jakobson

Mehed -80

1. Andrei Abrossimov

Mehed -90kg

1. Robert Matsutsa

Mehed +90kg

1. Ott Kiivikas

2. Marek Liiva

Bodyfitness -163cm

1. Kati Grabbi

2. Janika Jürgenson

3. Vitaliya Dmitrieva

Bodyfitness +163cm

1. Christina Alev

2. Kelli Krichevitsus

3. Natalja Song

4. Tiina Porgand

5. Jaanika Saareleht

Juuniorid absoluut

1. Ostroglazov Anton

Bodyfitness absoluut

1. Christina Alev

Klassikaline kulturism mehed absoluut

1. Imre Vähi

Kulturism mehed absoluut

1. Ott Kiivikas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

1. Lev Galjutin

2. Sander Kuusk

3. Raimo Tobreluts

4. Madis Valtu

Juuniorid -75kg

1. Maiko Kängsep

2. Maksim Zavertailo

3. Ostroglazov Anton

Juuniorid +75kg

1. Silver Sõrmus

Klassikaline Kulturism -175cm

1. Imre Vähi

2. Ivo Pärle

Klassikaline Kulturism +175cm

1. Taavi Koovit

2. Argo Vaible

3. Mihkel Jakobson

Mehed -80

1. Andrei Abrossimov

Mehed -90kg

1. Robert Matsutsa

Mehed +90kg

1. Ott Kiivikas

2. Marek Liiva

Bodyfitness -163cm

1. Janika Jürgenson

2. Kati Grabbi

3. Vitaliya Dmitrieva

Bodyfitness +163cm

1. Christina Alev

2. Kelli Krichevitsus

3. Natalja Song

4. Tiina Porgand

5. Jaanika Saareleht

Juuniorid absoluut

1. Silver Sõrmus

Bodyfitness absoluut

1. Janika Jürgenson

Klassikaline kulturism mehed absoluut

1. Imre Vähi

Kulturism mehed absoluut

1. Ott Kiivikas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

Lev Galjutin

Sander Kuusk

Raimo Tobreluts

Madis Valtu

Juuniorid -75kg

Maiko Kängsep

Maksim Zavertailo

Ostroglazov Anton

Juuniorid +75kg

Silver Sõrmus

Klassikaline Kulturism -175cm

Imre Vähi

Klassikaline Kulturism +175cm

Taavi Koovit

Argo Vaible

Mihkel Jakobson

Mehed -80

Ivo Pärle

Andrei Abrossimov

Mehed -90kg

Robert Matsutsa

Mehed +90kg

Ott Kiivikas

Marek Liiva

Bodyfitness -163cm

Janika Jürgenson

Vitaliya Dmitrieva

Kati Grabbi

Bodyfitness +163cm

Christina Alev

Jaanika Saareleht

Kelli Krichevitsus

Natalja Song

Tiina Porgand

Juuniorid absoluut

Silver Sõrmus

Bodyfitness absoluut

Janika Jürgenson

Klassikaline kulturism mehed absoluut

Imre Vähi

Kulturism mehed

Ott Kiivikas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raporteerin.Aastate tagune juunioride raskekaalu meister Revalspordist koos vennaga on ka tulemas. Viimaste uudiste kohaselt on lubanud "Roadtripiga" ühineda ka Pullide Pull , Härgade Härg KJ Konsap.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakun:

Noored

1. Lev Galjutin

2. Sander Kuusk

3. Madis Valtu

4. Raimo Tobreluts

Juuniorid -75kg

1. Ostroglazov Anton

2. Maksim Zavertailo

3. Maiko Kängsep

Juuniorid +75kg

1. Silver Sõrmus

Klassikaline Kulturism -175cm

1. Imre Vähi

Klassikaline Kulturism +175cm

1. Taavi Koovit

2. Argo Vaible

3. Mihkel Jakobson

Mehed -80

1. Ivo Pärle

2. Andrei Abrossimov

Mehed -90kg

1. Robert Matsutsa

Mehed +90kg

1. Ott Kiivikas

2. marek liiva

Bodyfitness -163cm

1. Kati Grabbi

2. Vitaliya Dmitrieva

3. Janika Jürgenson

Bodyfitness +163cm

1. Christina Alev

2. Tiina Porgand

3. Kelli Krichevitsus

4. Jaanika Saareleht

5. Natalja Song

Naiste fitness absoluut: Cristina Alev

Meeste klassikaline kulturism absoluut: Taavi Koovit

Noored-juuniorid absoluut: Silver Sõrmus

Meeste kulturism absoluut: Ott Kiivikas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

1. Lev Galjutin

2. Sander Kuusk

3. Raimo Tobreluts

4. Madis Valtu

Juuniorid -75kg

1. Maksim Zavertailo

2. Maiko Kängsep

3. Ostroglazov Anton

Juuniorid +75kg

1. Silver Sõrmus

Klassikaline Kulturism -175cm

1. Imre Vähi

Klassikaline Kulturism +175cm

1. Taavi Koovit

2. Argo Vaible

3. Mihkel Jakobson

Mehed -80

1. Ivo Pärle

2. Andrei Abrossimov

Mehed -90kg

1. Robert Matsutsa

Mehed +90kg

1. Ott Kiivikas

2. Marek Liiva

Bodyfitness -163cm

1. Kati Grabbi

2. Janika Jürgenson

3. Vitaliya Dmitrieva

Bodyfitness +163cm

1. Christina Alev

2. Kelli Krichevitsus

3. Natalja Song

4. Jaanika Saareleht

5. Tiina Porgand

Bodyfitness absoluut

1. Christina Alev

Klassikaline kulturism mehed absoluut

1. Imre Vähi

Kulturism mehed

1. Ott Kiivikas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×