Jump to content
tarmzz

Soodsad valgurikkad toiduained

Recommended Posts

www.kriisis.ee - näeb hetkel olevaid allahindlusi

See on tõesti väga hea sait, soovitan jälgida.

Ja üldse see teema on väga hea!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selveri UHHUU päevadel kuni 10.11.2010.

Valio Alma kodujuust 4% perepakk 380g - 16,90 eek.

100 g toodet sisaldab:

• Energiat - 460 kJ/110 kcal

• Valke - 16 g

• Süsivesikuid - 2,6 g

• Rasvu - 4 g

• Soola max 1%

Valio Alma rasvatu kohupiimakreem 400g - 11,90 eek

100 g toodet sisaldab:

• Energiat - 270kJ/64kcal

• Valke - 11g

• Süsivesikuid - 4,2g

• Rasvasisaldus - 0,1g

Muudetud kasutaja marti384 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alpenrose 0.1% kohupiim 200g paki ostsin täna, pole seda kunagi varem söönd. Segan piima ja nt vaniljesuhkrut sisse, proovin ära millalgi kuidas maitseb :rolleyes:

Ostsin muidugi sellepärast, et hind oli 6.40 (ei olnud soodukas)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaama turuhoones olen vahel leidnud soodsad värsked lõhelõigud - need on need rootsud, mis jäävad fileerimisest üle, aga liha on seal piisavalt, saab ahju pista ja nokitseda - nii head! Ainult 20 kr/kg.

Poodides olen neid rootsusid näinud suitsutatuna, ka alla 40 kr/kg. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea, kui väärtuslik see toit just on, aga ühed sellised parema väljanägemisega krabipulgad sisaldavad süskarit ja valku 10/10 ja rasva 0,3. Tasub kindlasti uurida, sest teistes krabipulkades on hulgi rohkem rasva.

Liha ja kana kõrvale üritan vahelduse mõttes süüa ka kala, eelistan Vici "Maitsev heeringafilee kerges kastmes", Süskar: 0,5, valk: 5,6 ja rasv: 5,7. Enamasti heeringas siiski õlis ja rasva u 4-5 x enam. Lisaks saab ntx Grossi poest suits lõhe fileed Cheepy, mis on üsna soodne ja täiesti söödav.

Grossi poes on regulaarselt allahinnatud liha, tihti küll minu jaoks liiga rasvast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siia võiks kirja panna ka head naturaalse piima allikad Tallinnas ja mujal urbaniseerunud keskkondades ? Haarasin Kaubamajast kiiruga 16 krooniga liitrise pudeli, tundub et see asi liigub aga kindlasti on paremaid kohti ja hindu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma loen et kõik ostavad kohupiima, 200g pakendid ja hinnad jäävad sinna 6-9 krooni vahele, aga miks keegi kohupiimakreemi ei osta? need 300g "tuutud" umbes 12.- pakk? või tuleb kohupiim odavam ja mõjub paremini?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma loen et kõik ostavad kohupiima, 200g pakendid ja hinnad jäävad sinna 6-9 krooni vahele, aga miks keegi kohupiimakreemi ei osta? need 300g "tuutud" umbes 12.- pakk? või tuleb kohupiim odavam ja mõjub paremini?

vaata tuutu koostist ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui satute säästukatesse, siis seal on alpenrose kohupiim 200g 6.40. süsivesik 3,5, rasv 0,1, valk 16,0.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis siis selline küsimus, et millistest valgurikastest toitudest saaks neid kiiresti imenduvaid valke kui kõrvale jätta kõik need Wheyd ja toidulisandid. Palju on siin räägitud kohupiimast kui aeglaselt imenduvast valgust, tahaks siis teada millised need kiiremad mida peale trenni süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selveris rasvata kohupiim 200g 8.1 Eek. Vaniljemaitselises valkusi 16,2. Tavalises oli 18g vist 100 kohta. Alma 380g kodujuust samuti selveris kampaaniahind 1.05 Euri. 100s 16g valkusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selveris rasvata kohupiim 200g 8.1 Eek. Vaniljemaitselises valkusi 16,2. Tavalises oli 18g vist 100 kohta. Alma 380g kodujuust samuti selveris kampaaniahind 1.05 Euri. 100s 16g valkusi.

eile just ostsin maitsetu, sama palju maksis ja valku oli tõesti 18g ja 1.5g süsivesikuid

rahulikult süües läheb alla küll ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis siis selline küsimus, et millistest valgurikastest toitudest saaks neid kiiresti imenduvaid valke kui kõrvale jätta kõik need Wheyd ja toidulisandid. Palju on siin räägitud kohupiimast kui aeglaselt imenduvast valgust, tahaks siis teada millised need kiiremad mida peale trenni süüa.

MUNA

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MUNA

Ühtlasi soovitan mitte osta odavaid mune a la säästu, old farmer vm. saast. Viimastega on kahel korral negatiivsed kogemused, haisevad imelikult ja ühes munas oli hakanud tekkima organism. Muideks Leedu paska ei soovita üleüldse kellelegi, olen ostnud ka Leedu külmutatud kala, milles olid ussid. Viimasel ajal ostan pigem kallimat ja söön vähem aga kvaliteetsemalt. Nopri asjad on head aga ilmselt saan neid ainult mina endale lubada, kuna ma ei jälgi väga rasva jm. sisaldust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühtlasi soovitan mitte osta odavaid mune a la säästu, old farmer vm. saast. Viimastega on kahel korral negatiivsed kogemused, haisevad imelikult ja ühes munas oli hakanud tekkima organism. Muideks Leedu paska ei soovita üleüldse kellelegi, olen ostnud ka Leedu külmutatud kala, milles olid ussid. Viimasel ajal ostan pigem kallimat ja söön vähem aga kvaliteetsemalt. Nopri asjad on head aga ilmselt saan neid ainult mina endale lubada, kuna ma ei jälgi väga rasva jm. sisaldust.

noh kui külmutatud, siis need ussid ammu surnud, ehk pole hullu midagi, ussid on üldjuhul head valgurikkad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selveris kuni 19.01.2011

Kohupiimapasta rasvatu (400 g) - 0,75 EUR

100 g toodet sisaldab:

• Energiat - 270kJ/64kcal

• Valke - 11g

• Süsivesikuid - 4,2g

• Rasvasisaldus - 0,1g

Kohupiimapasta 3% (400g) - 0,75 EUR

100 g toodet sisaldab:

• Energiat - 340kJ/82kcal

• Valke - 9,5g

• Süsivesikuid - 4,2g

• Rasvasisaldus - 3g

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×