Jump to content
k2tre

Võistlused

Recommended Posts

Tervist!!

Sooviksin teada, et kuna tulevad järgmised võistlused lamades surumises. Treeningu mahtu on juba kgunenud mõned aastad ja tekkis mõte, et läheks võistlema. Nii, et kuna ja kus toimuvad järgmised võistlused??

Oleksin väga tänulik kui annaksite mingise lingi või räägiksite enda kogemustest võistlustel. Kuidas jaotatakse gruppidess. üldiselt reeglitest ja asjadest mida peaks teadma osaleja kes läheb sinna esimest korda. Olen muidu 180 pikk ja kaal on hetkel -80 kg ja surun 110kg. (ilma sillata ja muidu vahenditeta.)

Olen tänulik kõiksuguse info eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada toimuvad Eesti Mv lamades surumises 16. mai ja toimumis koht Pärnu.

Eelmiste võistluste tulemusi on võimalik vaadata WWW.silbaum.net lehelt.

Ja täpsed võistlus juhend ilmub kindlasti mingiaeg enne võistlust fitnessi lehel uudistes.:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga tekkis selline küsimus, et vaatasin pilte eelmistest võistlustest ja kõik kasutasid silda, vööd ja surumissärki või trikood kas need on siis kohustuslikud???

Ma muidu oleksin lihtsalt maikaga läinud. aga kas see on siis üldse lubatud???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga tekkis selline küsimus, et vaatasin pilte eelmistest võistlustest ja kõik kasutasid silda, vööd ja surumissärki või trikood kas need on siis kohustuslikud???

Ma muidu oleksin lihtsalt maikaga läinud. aga kas see on siis üldse lubatud???

Sild, vöö ja surumissärk ei ole kohustuslikud. Sild annab surumisele väga palju juurde. Parem õpi seda, kui normaalselt suruda tahad. Vöö võib ka vajalik olla - eriti, kui sillaga surud. Surumissärk ei ole kohustuslik, aga annab surumisele juurde ja hoiab vigastuste eest.

Ühesõnaga - varustus on kasulik, kuid ei ole kohustuslik.

Võid minna maikaga, keegi ei keela. Aga konkureerida maikaga on väga raske.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sild, vöö ja surumissärk ei ole kohustuslikud. Sild annab surumisele väga palju juurde. Parem õpi seda, kui normaalselt suruda tahad. Vöö võib ka vajalik olla - eriti, kui sillaga surud. Surumissärk ei ole kohustuslik, aga annab surumisele juurde ja hoiab vigastuste eest.

Ühesõnaga - varustus on kasulik, kuid ei ole kohustuslik.

Võid minna maikaga, keegi ei keela. Aga konkureerida maikaga on väga raske.

Vaatasin eelmise aasta tulemuste järgi, et -75 kg oleksin tulnud 2 ja -82,5 kg oleksin vist kah tulnud 2 vähemalt tulemused näitavad seda aga kõike oleks võinud juhtuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noorte klassis?

Arvesta veel seda, et võistlustel on kindlad reeglid, mille järgi surutakse. Kang võetakse pukkidelt sirgetele lukustatud kätele, oodatakse ära kohtuniku käsklus, lastakse rinnale ja hoitakse rinnal liikumatult, kuni kohtunik ütleb "press". Siis surutaks kang üles sirgetele kätele ja lukustatakse. Kohtunik ütleb "pukkidele" ja siis paned kangi pukkidele. Kui sa varem pausiga surunud ei ole, siis arvesta sellega, et pausiga surud sa ilmselt vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noorte klassis?

Arvesta veel seda, et võistlustel on kindlad reeglid, mille järgi surutakse. Kang võetakse pukkidelt sirgetele lukustatud kätele, oodatakse ära kohtuniku käsklus, lastakse rinnale ja hoitakse rinnal liikumatult, kuni kohtunik ütleb "press". Siis surutaks kang üles sirgetele kätele ja lukustatakse. Kohtunik ütleb "pukkidele" ja siis paned kangi pukkidele. Kui sa varem pausiga surunud ei ole, siis arvesta sellega, et pausiga surud sa ilmselt vähem.

Trennis ma teengi lukustuse ja rinnal hoidmisega.!:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trennis ma teengi lukustuse ja rinnal hoidmisega.!:rolleyes:

Siis hästi, mine anna tuld! Ja liibuvad püksid varu omale. Need vajalikud, et kohtunikudel oleks võimali jälgida kas su tagumik tõuseb pingilt lahti surumise ajal või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on mingi teatud vanuse piirang? ise kavatsen minna veel enne 18 eluaastat kulturismi võistlustele ja i ole leidnud sellist asja et ei tohi,aga no eks see lamades surumine ole üks teine asi kah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas on mingi teatud vanuse piirang? ise kavatsen minna veel enne 18 eluaastat kulturismi võistlustele ja i ole leidnud sellist asja et ei tohi,aga no eks see lamades surumine ole üks teine asi kah.

Vanuse piirangut ei ole minuteada. Vanus on oluline seetõttu , et noortel, juunioridel ja seenioritel on eraldi arvestused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis hästi, mine anna tuld! Ja liibuvad püksid varu omale. Need vajalikud, et kohtunikudel oleks võimali jälgida kas su tagumik tõuseb pingilt lahti surumise ajal või mitte.

ma ei tea kas enam liibuvatest pükstest üksi abi on . Võimalik et peab olema trikkoo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas on mingi teatud vanuse piirang? ise kavatsen minna veel enne 18 eluaastat kulturismi võistlustele ja i ole leidnud sellist asja et ei tohi,aga no eks see lamades surumine ole üks teine asi kah.

Vana sa praegu siis oled? Võistled see aasta kulturismis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hetkel olen 15 ja kui saan 17 läen võistlustele

Nii kindel kohe. On sul mõni pilt oma praegusest vormist ka? Pikk oled ja palju kaalud nt? Palju rinnalt surud ja kükid ja jõutõmme jne.

Küsin ns huvi pärast...Võrdluseks sellega milline olin ise 15a :rolleyes: Aga jh kui tyli ei tee siis võiksid oma rekordid kaalu ja pikkuse nt üles kirjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii kindel kohe. On sul mõni pilt oma praegusest vormist ka? Pikk oled ja palju kaalud nt? Palju rinnalt surud ja kükid ja jõutõmme jne.

Küsin ns huvi pärast...Võrdluseks sellega milline olin ise 15a :rolleyes: Aga jh kui tyli ei tee siis võiksid oma rekordid kaalu ja pikkuse nt üles kirjutada.

Te võiksite isiklikke jutte, mis teemasse ei puutu, näiteks privaatsõnumite abil rääkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kergest materjalist liibuv trikoo on kohustuslik. Samuti jalanõud. Naised peavad kandma trikoo all T-särki või toestavat alussärki. Trikoo traksid käivad (surumis)särgi peale ja vöö omakorda trikoo peale.

Nõuetekohase varustuse puudumisel võistlejat katsele ei lubata.

Viimastel EMV jõutõstmises tehti viimast korda erand naistele. Mehed võistlesid kõik nõuetekohaste surumistrikoodega.

Treenerid, võistlejad ja võistkondade esindajad, palun arvestage sellega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kergest materjalist liibuv trikoo on kohustuslik. Samuti jalanõud. Naised peavad kandma trikoo all T-särki või toestavat alussärki. Trikoo traksid käivad (surumis)särgi peale ja vöö omakorda trikoo peale.

Nõuetekohase varustuse puudumisel võistlejat katsele ei lubata.

Viimastel EMV jõutõstmises tehti viimast korda erand naistele. Mehed võistlesid kõik nõuetekohaste surumistrikoodega.

Treenerid, võistlejad ja võistkondade esindajad, palun arvestage sellega!

tähendab,et liibuv pükstega enam ei tohi võistelda ja peab olema trikoo.Aga kas meestel võib olla trikoo all T-särk.ja kust sellist osta saab.Maadlus trikoo selleks ei sobi vist...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tähendab,et liibuv pükstega enam ei tohi võistelda ja peab olema trikoo.Aga kas meestel võib olla trikoo all T-särk.ja kust sellist osta saab.Maadlus trikoo selleks ei sobi vist...

Ei või liibuvate pükstega. T-särk võib olla juhul kui surumissärki ei kasuta. Topelt särki olla ei või. Maadlustrikoo võib olla. Trikoosid müüvad jõutõstmisvarustusega tegelevad firmad. See võib olla ka ise õmmeldud. Leia ainult sobivalt veniv kangas. Number peab olema sobivalt valitud. trikoo lotendada ei tohi.

Kui keegi tahab teada miks on selline nõue, siis esiteks peab koktunik nägema tuhara surumispingis oleku fakti ja teiseks ei pea kohalolijad esteetilistel kaalutlustel nägema surumispingil väljapunnitavaid paljaid kõhtusid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

surumissärki ma ei kasuta.Aga kui on lühikesed liibuvad püksid ja T-särk on pükste sees siis näeb kohtunik kenasti surumispingi oleku fakti ja keegi ei näe minu väljapunnitavat karvast kõhtu....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
surumissärki ma ei kasuta.Aga kui on lühikesed liibuvad püksid ja T-särk on pükste sees siis näeb kohtunik kenasti surumispingi oleku fakti ja keegi ei näe minu väljapunnitavat karvast kõhtu....

Reeglid on reeglid ja nii on, nagu enne kirjutati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TSITAAT(HEIKI67 @ 26 Mar 2009, 15:17)

surumissärki ma ei kasuta.Aga kui on lühikesed liibuvad püksid ja T-särk on pükste sees siis näeb kohtunik kenasti surumispingi oleku fakti ja keegi ei näe minu väljapunnitavat karvast kõhtu....

Reeglid on reeglid ja nii on, nagu enne kirjutati.

Nii see on jah.

Igaks juhuks selgitan, et need on rahvusvahelise jõutõste liidu, IPF-i kongressi vastu võetud reeglid http://www.powerlifting-ipf.com/Technical-Rules.50.0.html st. et neid reegleid ei ole välja mõtlenud mina, hr. EJL president ega Kihnu Virve, kellegi kiusamiseks.

Ei taha reeglite vajalikkuse üle vaielda, aga asjalikele küsimustele vastan küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×