Jump to content
renku

Tribulus

Recommended Posts

Oleneb, mida taotled tribulusega. Tribulus üksi ei toimi (oleneb vist siiski ka igast konkreetsest organismist), aga ühenduses muude toimeainetega on tal oma koht olemas. Ja mitte sugugi ainult kujutluslik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb, mida taotled tribulusega. Tribulus üksi ei toimi (oleneb vist siiski ka igast konkreetsest organismist), aga ühenduses muude toimeainetega on tal oma koht olemas. Ja mitte sugugi ainult kujutluslik.

no seksuaalsuse töstmiseks ma seda kasutada ei mötle,tahaks teada kas siis töesti selle tarbimise tagajärjel testosterooni taseme töus väljendub ka lihaskasvus ja mis keegi ise arvab sellest ainest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole seda 20-ndates kasutanud ja seetõttu ei tea, palju selles eas sellest abi on, aga mulle on sellest abi olnud. Kuigi ei tribulus ega miski muu AINE/pulber ei asenda arukat treeningut, tasakaalustatud toitumist ja piisavat puhkust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen 20a vana ja sõin oma pool purki ära 3-4x650mg päevas ja noh ei oskagi nagu öelda vist midagi nagu oleks aga arvan siiski et kujutan ette.

parandab kujutlusvõimet:D?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, kusjuures kreatiin, mesilasema toitepiim ja muus stuff mis kannatab panna keele alla, et see sealt kiiremini otse verre imenduks, enne mokatubakaga väiksed haavandid sisse ja kõik toimib hulga efektiivsemalt.

Proovige ja andke teada;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paremates mokatubakates pidid juba ka klaasikillud sees olema.. võtab igemed kenasti verele ja siis võib juba kõike manustada nii ... õlut ka palju parem juua .. laksib topelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
proovige panna enne trenni tribulust keele alla, tõmbab oleku päris ärevaks, mina muidugi panen veitsa ka pödrakanepit siis laksab paremini.

kuule see ikka suht jubeda maitsega....

no tõesti... kui sa just ärevuse all seda mõru maitset ei mõtle. :P

aga müts maha mehe ees kes suudab terve tribuluse suus ära leotada...

aga no ühe korra vast proovin ära kannatada....

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleks selline küsimus et mis asjad un purgeen ja tribulus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
To sdmartin:

Tribulus on minu teada aine mis tõstab testosderooni tootmist...aga purgeen?! kas see mitte kõhulahtisti polnud? :P

Kusjuures ikka oli küll!:wub: Ei kujuta ette eriti peale igat kangiringi WC-sse jooksmist!:wub::D

Muudetud kasutaja SiimN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Harilik kuradisarv (Tribulus Terrestris)

Eestis seda kahjuks ei kasva looduses. Aga jah kõik testo tõstjad seda ilmselt sisaldavad

ntx:

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...e02cf44e26c9ad9

A mul tekkis küsimus, kas peale küüslaugu on veel looduslike testo tõstjaid meil eestimaal saadaval?

Muudetud kasutaja Mesku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
A mul tekkis küsimus, kas peale küüslaugu on veel looduslike testo tõstjaid meil eestimaal saadaval?

Põdrakanep ehk? Võin järgi vaadata kohevarsti. Edit: ta mõjutab hormonaaltasakaalu, aga täpselt ei ole kirjas.

Muudetud kasutaja Kuup poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soviks tarkadelt nõu kas asi on ka sellise toimega ja mida hiljem arst ütleb. See puudutab Tribulust sisaldavaid tooteid mida Amazon pakub. Kas tooteid võib tarvitada rahumeelselt ilma hilisemate jamadeta. Siin peaks noori isasi olema küll!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×