Jump to content
Ott Kiivikas

Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

Recommended Posts

WM21 ja WM22 vahe, hmm - veidi kujundust ehk värv vist ainult. :)

See suhteliselt algne mudel. Kui disain sobib, siis on hea küll, kuigi minu arust võiks sarnase funktsionaalsusega pille ka veidi odavamalt saada. Endal mul Timex 1440 sports - maksis u 500, aga ostsin välismaalt.

Polari toodete kohta on viimase peal kodukas: Polari tooted Sporteris.

Sealt saab päris palju asjalikku infot nii nende mudelite kui ka muu asjasse puutuva kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
peale treeningute alustamist on minu suureks kurvastuseks kaal hoopis tõusnud, st 60lt 63le (pikkus 170) lohutan end sellega, et vb on kaal kasvanud lihasmassi tekkimise tõttu, sest lisaks aeroobsele teen ka jõusaali, nüüd siis on plaanis osta pulsikell, et trenni efektiivsemaks muuta. Millised soovitused kogenenumatelt? millist osta, mis firma, ise olen vadanud Polari WM21, samas mis vahe on sellel WM22ga? või oleks mõttekam osta tunduvalt kallim WM41/42?

Osta parem toitumiskava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nõus bohemianrhapsodyga. toitumine on kõige a ja o. ise naine ja 170cm, kui treenima hakkasin olin 53 kg ja rasvaprotsent 18%- eesmärk lihasmassi kasvatada. nüüd 58kg ja rasvaprotsent 13%. ei ole pulsikella kunagi kasutanud. Õige toitumine ja treeningprogramm on ka võimalikud ilma selle üleliigse kulutuseta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitaks küll kasutada pulsikella,on lihtsalt parem reguleerida treeningkoormust,aitab ennetada ületreeningu tekkimist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
peale treeningute alustamist on minu suureks kurvastuseks kaal hoopis tõusnud, st 60lt 63le (pikkus 170) lohutan end sellega, et vb on kaal kasvanud lihasmassi tekkimise tõttu, sest lisaks aeroobsele teen ka jõusaali, nüüd siis on plaanis osta pulsikell, et trenni efektiivsemaks muuta. Millised soovitused kogenenumatelt? millist osta, mis firma, ise olen vadanud Polari WM21, samas mis vahe on sellel WM22ga? või oleks mõttekam osta tunduvalt kallim WM41/42?

Ainult tavalisest aktiivsem füüsiline tegevus üksi suurendab sageli ainult söögiisu (näiteks kerge metsajooks, jalutamine või võimlemine). Selleks, et kaotada rasva ja võtta kaalus alla, tuleb ühendada füüsiline tegevus ja toidu kalorsuse järkjärguline vähendamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ka 170 pikk ja enne treenimahakkamist kaalusin 60, nüüd 62. Kaalu pärast ei muretse, sest katsudeski on tunda, et juurde on tulnud lihast, mitte pekki.

Pulsikell on hea asi, mul on Polar F11, see oskab koormustesti teha ja salvestab 12 viimast treeningut. Vahepeal saab tulemused laadida arvutisse, seal on Polari WebTraineri treeningpäevik, mis võtab tulemused kokku, seab uusi eesmärke ja sõimab esmaspäevahommikuti, kui eelmisel nädalal laisk olen olnud. :) Olen väga rahul oma kellaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Polar F6 puudub ainult koormustesti funktsioon,ülejäänud on samad,mis Polar F11 ja hind koos kättetoimetamisega on 1690 -.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Polar F6 puudub ainult koormustesti funktsioon,ülejäänud on samad,mis Polar F11 ja hind koos kättetoimetamisega on 1690 -.

Mina see vastu soovitaks osta Rademaris Sigama pulsikell pulsivööl saad patareisid vahetada seega ei ole mingisugust probleemi. Mul oli ka Polar M52. Patakad said tühjaks uusi ei olnud kuskilt võtta ja tuli soetada Sigma. Ise olen väga rahul ja hind oli ka odavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

x3 hr on baasfunktsionaalsusega kell. Hind on normaalne, välimus samuti.

Suunto firmale mingeid pretensioone ei ole. Suunto on tegija oma valdkonnas - kõik orienteerumisega seotud tooted: kellad, kompassid, gps...

Polarile oleks rohkem pretensioone - mingi vahe kippusid osadel mudelitel nupud küljest ära kukkuma kergesti.

Ise kasutan Timex-i kella, aga kui oleks kohe võimalus osta Polari või Suunto tippmudel, siis otsustaks viimase kasuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõlemad on mõttetud vidinad. tee tunde järgi

kuidas see käib

umbes nii näiteks et treenid kuni väsimuseni ja siis sunnid ka ennast veel vähe...

mingi enesetune peax nagu olema ju treenides

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõlemad on mõttetud vidinad. tee tunde järgi

kuidas see käib

umbes nii näiteks et treenid kuni väsimuseni ja siis sunnid ka ennast veel vähe...

mingi enesetune peax nagu olema ju treenides

aa

ma mõtlesin et mõtled tunde järgi kui ise katsud oma pulssi ja loed kuidagi sekundeid..

Otsid oma pulssi üles(kael või käsi), loed 10 sek lööke, ja korrutad 6-ga.

Muudetud kasutaja kaiv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liiga ebatäpne. Kui tahad korralikult aeroobset teha, siis pulsikell kulub ikka marjaks ära. Teine variant on see, et südamega mingid väiksed jamad, siis kah hea jälgida.

Mida sa vööanduri all mõtled? Rihm ümber kere saadab pulsikellale signaale ju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

enamus profisportlasi kasutab pulsikella treeningul ;) Suht hea abimees erinevates trennides, eriti jalgrattasõidus. Viitsimise korral võib treeningpäevikusse märkmeid teha keskmise ja maksmiumpulsi kohta, lisaks aeg ja enesetunne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuid jah, te kulturistid ei suuda ju 60m-gi kiiresti joosta, siis vist jah pole vaja.

Nii lolli juttu pole ammu kuulnud! Enamus kulturiste ja jõutõstjaid on head lühikese distantsi jooksjad!

Kas lühike maa on kuni 40m??

Pean ikka lühikeseks maaks vähemalt 100meetrini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No 100 meetrit ikka puhtad raualükkajad niiväga kiiresti enam ei jookse.

Olümpiatõstjad on kõige kiiremad, aga seda distantsil kuni 25 meetrit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×