Jump to content
Ott Kiivikas

Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

Recommended Posts

kus neid garmini kellasid müüakse üldse? tahaks oma silmaga vaatama minna. Ja siiski suunti t3c ja GPS PODi saab kokku alla 3000.- veidi. Seega ikka märgatavalt odavam, kui garmini tehnika. Kui aga keegi teab, et praegu on müügis mõni kasutatud seade hea hinnaga, siis andke aga julgelt teada B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles osas nõus, et Eestis on Garmini seadmed täielikud kirved ja ma ei näe tegelikult põhjust misk Garminit Suuntole eelistada (uurisin veidikene veebis).

Ise võtaksin samamoodi soodsama ilmselt, kuigi olen päris hard-core jooksja/orienteeruja. Hiljem softi vahendusel saad niikuinii oma teekonna arvutisse tõmmata ja analüüsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ostsin ära suunto t3c ja GPS podi. olen oma valikuga rahul. sain mõlemad väga hea hinnaga. väga katsetada pole saanud veel. GPS POD ootab ilmselt aega, mil saan väljas trenni teha. ehk saab varsti suusatama. sisruumides see asi väga ei toimi. aga kell ise on hea. ainult et kalortie arvestamisega on mul kahtlusi....hoidsin huvi pärast vööd peal 24h ja kalorikulu tuli kuskil 4700kcal, kuigi trenni see päev ei teinud. praegu teen siiski trenni ainult spordihallis ja saalis...ootan väga millal saan rattaga sõitma ja metsa jooksma nende vidinatega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest maiko122

Tere,

Tekkis siis plaan osta treeninguteks pulsikell, silm jäi peale Beurer PM60-nele. Tundus funktsioonikas ja stiilne.

Tahtsingi nõu küsida, et mis te arvate sellest või peaks silma millelegi muule peale viskama.

Ja kas see on meestele, vist peaks??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui disain meeldib ja rahakotile sobib, siis miks mitte.

Erilise funktsionaalsusega küll silma ei paista see mudel. Kõrgusemõõtja, kiirusemõõtja, ühenduvus arvutiga, vaheaegade võtmine - ei midagi sellist.

Kuna isiklik kogemus näitab, et sellise otsapidi "kosmosetehnoloogiasse" kuuluvate jubinatega on aegajalt ikaldusi, siis garantii kättesaadavus ja toimivus on minu jaoks väga olulised.

Mõtle välja, mida kellalt täpselt ootad ja võrdle konkurentidega (Suunto, Polar).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Öeldakse, et parem Canyon käes kui Polar katusel. Ma ei tea, mida selle all täpselt mõeldakse. Vast seda, et ajab asja ära, kuid parem oleks ikka Polari kell osta.

Äitäh olen mõelnud pikka aega juba pulsikella soetamie peale :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kellel rahaliselt kannatab, siis soovitaks Suunto't.

Meil koolis ka Polari kellad füüsiliste testide jaoks. Polar näiteks ei suutnud minu kursaõel lugeda pulssi välja. Proovis 5 Polari kella ja ükski ei lugenud. Tehti igasugu ime trike ka, ag miski ei mõjunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suunto pulsikellade hinnad algavad 1195´st kroonist ( http://www.matkasport.ee/msweb.nsf/pages/T...andmekompuutrid ). Niiet rahakotid kannatavad küll selle välja.

Kellel rahaliselt kannatab, siis soovitaks Suunto't.

Meil koolis ka Polari kellad füüsiliste testide jaoks. Polar näiteks ei suutnud minu kursaõel lugeda pulssi välja. Proovis 5 Polari kella ja ükski ei lugenud. Tehti igasugu ime trike ka, ag miski ei mõjunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suunto pulsikellade hinnad algavad 1195´st kroonist ( http://www.matkasport.ee/msweb.nsf/pages/T...andmekompuutrid ). Niiet rahakotid kannatavad küll selle välja.

Kasutasin aastaid Polari kella aga nüüd olen 2 aastat Suunto kasutaja. Parimat kella on raske leida. Odavate Polaritega on raske või peaaegu võimatu ainult enda pulssi lugeda näiteks rühmatreeningutes või rahvajooksudel. Loeb mitut vöörihma korraga. Kallimatega puudub kogemus.

Soovitan soojalt Suutno T6C koos treeningtarkvaraga.

Muudetud kasutaja ergon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen teema selle kohta, et kus pulsikellasid müüakse. Esimestena torkavad pähe Sportland ja Rademar.. ,aga neid kohti on rohkem ja võib-olla ka soodsamate hindadega. Otsisin netist ja poodidest pulsikellasid, mis maksavad umbes kuni 2000 krooni ja märkasin et mõnel kellal on ikka märgatav hinnavahe.

Ma tegin väikse nimekirja poodidest, mis müüvad pulsikellasid. Lisasin ka mõned näited kelladest hindadega. Kui leiate kuskil mu postitatud teemas vea või teate veel mõnda poodi siis ootan teilt postitust. Samuti ootan arvamusi neist näidetena toodud kelladest nendelt, kes on neid kellasid kasutanud (näiteks millisel kellal liiga ebamugav vöö või millisel kellal see vöö üldse puudub jne).

Elektroonika

Beurer PM40 999,00 kr

Beurer PM55 1599,00 kr

Beurer PM60 1599,00 kr

Vibupood

Beurer PM25 695,00 kr

Beurer PM40 995,00 kr

Euronics

Beurer PM15 599,00 kr

Beurer PM40 999,00 kr

Beurer PM55 1599,00 kr

Beurer PM60 1599,00 kr

PlussMiinu Elektroonika

Beurer PM40 999,00 kr

Beurer PM55 1599,00 kr

Beurer PM60 1599,00 kr

1pood

Beurer PM25 695,00kr

Beurer PM40 995,00kr

Beurer PM55 1595,00kr

Beurer PM60 1595,00kr

Valgusravi

BEURER PM60 1400,00 kr

BEURER PM80 1800,00 kr

BEURER PM40 850,00 kr

Sportland

SigmaSport Onyx Easy 1495,00 kr

SigmaSport Onyx Pro 1845,00 kr

Polar RS200 2215,00 kr

Rademar

Polar RS100 1590,00 kr

Polar RS200 2150, 00 kr

SigmaSport Onyx Classic 799,00 kr

SigmaSport Onyx Easy 900,00 kr

SigmaSport Onyx Pro 1699,00 kr

Suunto T1C 1499,00 kr

ET-Bike

Sigma Onyx Classic 599.00 kr

Sigma Onyx Easy 699.00 kr

Sigma Onyx Fit 919.00 kr

Sigma Onyx Pro 1179.00 kr

Sigma PC 15 570.00 kr

Hobisport

Sigma PC 15 EEK 570.00 kr

Suunto T1C EEK 1,425.00 kr

Matkasport

Suunto T1 1195 kr

Golfshop

Suunto T1 1199,00 kr

MinuPood

Canyon CNS-SW1 594,00 kr

Hawaii Express

Polari ja SigmaSport kellad

Muudetud kasutaja uskumatu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks kõikidele kellostjatele ära mainida, et mainitud hinnavahemikku jäävate kelladega on väikesed segadused. Nimelt on kellal pulsivöölt näidu lugemine raskendatud juhul kui läheduses on veel sarnaseid kelli. Nimelt loeb kell, siis mitut pulssi korraga ja tulemuseks on vale pulsilugem. Kallimatel kelladel see probleem puudub kuna kella ja vöö vaheline side on kordumatu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks kõikidele kellostjatele ära mainida, et mainitud hinnavahemikku jäävate kelladega on väikesed segadused. Nimelt on kellal pulsivöölt näidu lugemine raskendatud juhul kui läheduses on veel sarnaseid kelli. Nimelt loeb kell, siis mitut pulssi korraga ja tulemuseks on vale pulsilugem. Kallimatel kelladel see probleem puudub kuna kella ja vöö vaheline side on kordumatu.

kus juures enamus su jutust ei pea paika. suuntol on nii, et t1 on analoog sidega ehk kuskil ~30 erinevat sagedust, ehk tõenäosus 1/30, et sinu kõrval just jookseb ka inimene kellel on sama sagedusel kell. Mingil suurel jooksu üritusel võib see tõenäosus isegi täituda, aga sellel kellal on ka raadius, mis on kuskil 1-2m. Aga edasised mudelid t3,t4,t6 on kõik digitaal sidega see tähendab ~64 000 erinevat sagedust. Seega võib öelda, et isegi kuskil Londoni maratonil vaevalt keegi kedagi segama hakkab. Sigmadega kohta seda, et onyx seeriad on digitaal sidega. Polarite kohta täpseid mudeleid ei tea tuua. Analoog side pluss on see, et see levib ka vees ehk saab ujudes lugeda pulssi, digitaal sidega see pole võimalik. Need Beurerid vms kellad on saast, pigem osta juba Sigma ja siis kas Suunto või Polar. Viimased võrdsed ja maitse küsimus. Polar tundub lihtsam käsitseda, aga Suunto ütleb, et nende kasutajaliides on lihtne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×