Jump to content
Ott Kiivikas

Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

Recommended Posts

Ega palju pulsikella variante ei tea olevat, kas Nike või Polar, hea oleks küsida neilt, kes kinkisid kust kell osteti ja kui dokumendid on olemas saada teada kus garantiiremonti tehakse. Polari kelladega tegeleb A/S MEFO. Nikeiga saad ühendust nende peakontorist Pärnu mnt. 139 c 5 korrus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul nagu varem pulsikelladega kogemus puudub. ostsin siis endalegi hiljuti ühe odavamatsorti kella. ning jams selles et näit paned vöö ümber ja kella funksima. ning seistes pulss 80. siis teed äkki mimgi paar - viis sekki jooksuliggutusi. no ikka äkiliselt. ja kell näitab et pulss 208. siis järgmisel hetkel juba 95. suht imelik tundub minu arust. südamega küll kõik ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole seal midagi imelikku, kui sul tõuseb sel hetkel 208 peale, sest ta näitab seda, et kui jätkaksid samamoodi rahmeltamist terve minuti, siis teeks süda 208 lööki. Loogish ju, et sel hetkel ei põruta 80-lt 208-le:)

Esialgsele küsimusele lisaks veel nii palju vastuseks, et ära ise küll seal midagi jupsima hakka! Kui eelmise aasta lõpus kella ostsin, siis öeldi, et isegi patareid ei tohiks lasta kusagil suvalises kella paranduses vahetada, vaid viia MEFO-sse, sest vastasel juhul lihtsalt garantii kaob! (Mul Polari kell).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oot ma ei jaga hästi matsu välja. teed mingi reska vehmikimise ja pulls 208. tiba kõrge ju. mul peaks maks vapse 200 olema ainult. sul tõuseb siis ka mingi korraks sitaks kõrgele või. ma mõtlesin et kell paneb vigast. aparaat ise on muidu see polari F1 e. kõige odavam variant. kui ostsin siis toonitati jah et ise ei maksa mutrivõtmega sinna kallale asuda.

_________________________________________

ma pole matemaatikas kunagi tugev olnud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minuarust on Polari tooted mõtetult kallid. Sigma Spordi omasid müüakse tonnaga kus on funktsioone hulgi, Polari saad tonnaga kõige labasema.... A eks igaüks ise teab, võibolla on Polaril peale nime veel midagi mille pärast rohkem raha tasub välja käia :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmine kord vaata ringi ega mõni kodeeritud rihamga vant sul liiga lähedal ei ole .Kui see on nii siis on see üsna tavaline,et viskab midagi üle kahesaja pulsi näidu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rademar müüb SigmaSporti, ise kasutan.Nende hind lõpeb seal, kus Polar algab ja kvaliteet sisuliselt sama.Soovitan soojalt.

äkki saaksid täpsustada oma pulsikella mudelit (PC 14, 7, 3) ja mis hinnaga ostsid ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas sul rindkerevöö on ka olemas ? reegline peaks vist olema, sest kuidas muidu ta infi saab. kas vööl on patareid vahetatavad ? lugesin, et POLARi mudelitel tuleb patareide tühjakssaamisel uus vöö osta (nii 500 eeku).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda polar F5 müüakse ka anttilas(ca.1400 eek). endal samasugune olemas(küll mitte eestist ostetud), töötab korralikult. ja maha ta küll midagi ei võta, saalis (TTÜ) olevad masinad loevad kah polari vööd ja näitab sama, mis kellapeal.

Muudetud kasutaja Undionu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma eelneva Polari aadressil suunatud sarkasmi varjus natuke asjalikku inffi ka.

Pulsimõõtja- kui ei taha ilusa ja särava kaubamärgikese eest 1500 eeku maksta (ma eeldan, et pulsimõõtja normaalne turuhind võiks olla ca 500 eeku seega siit need kahetonnised hinnad tulevad), siis on võimalik leida töötavaid pulsimõõtjaid ka väga odava hinna eest. Minul on olnud 500 kroonine pulsimõõtja (G pulse vist on kaubamärk) mida müüvad koduextra poed oma tehnikaletis (siiamaani müügil, ma aegajalt ikka kiikan, et kas veel saab kui peaks vaja minema) ja üldiselt ma usun, et kui ta näitab 130 siis ka on 130 ja ükski kaubamärk seda fakti ei muuda.

Teine ja võimsama softiga (hakkab karjuma kui alla 45 löögi läheb jne- määrad ise progetavad jne) pulsikas maksis üleüldse 289 krooni ja tema ainsaks miinuseks pärast pooleteiseaastast kasutamist on see, et käis raisk vastu asfalti ja kriipis klaasi ära. Ostsin mingist kohast Kadaka Selveri taga mille nimi on Realiseerimiskeskus. Kaubamärk on TCM aga seda vist enam ei müüda seal.

Ma ei usu, et mõne kõvema firma kell mind paremini hapnikku omastama paneb või võistluspulsist kakskend lööki ära kaksab ja ma tahaks teada kui paljud tegelikult oma südame töökest üle arvuti interface pärast trenni ikka vaatavad (v.a hr Jaanson Pärnus)?

Seega- kui on vaja pulssi vaadata, siis saab hakkama 300-500 krooniga. Kui on vaja tunda ennast Inimesena... sky is the limit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutan Polarit 5-ndat aastat (Pacer-tootmises mudel enam pole ja pole ka mingi viimasepeal mudel aga sisaldab kõiki minu jaoks vajalikke asju, seega niipea välja vahetama teda ei hakka). 4 eelneva aasta jooksul olen korra vaid kellarihma ära lasnud vahetada (hakkas katki minema), kõik muu toimib (kaasaarvatud nn vöö), nii et väljaminekuid erilisi kellale polegi olnud. Igati rahul ostuga + tasemel teenindus Polari meeskonna poolt (kui midagi vaja, toovad sulle kohale, paigaldavad jne, ei pea kuskilt kontorit ise otsima)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kasutan polar m61 umbes aastakese nüüd ja vahepeal on sellega jama ka olnud. mingitel aegadel kaob joostes pulss ära ja siis tuleb jälle tagasi (sama viga on ühel sõbra m61 ka). õnneks juhtub seda suht harva nii et uut pole vaja osta. siiski need kes kaaluvad hetkel sama mudelit osta võiksid mõne alternatiivi valida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis nüüd endal ka huvi. Nimelt küsimus selline, et kas olete proovinud ujudes pulssi mõõta? Ma olen mitmeid kordi üritanud, nii kui vee alla panen, ei tööta. Veekindel kell küll ise, kuid mis sest veekindlusest kasu on kui vee all ei mõõda. Mark peaks olema vist Polar m31.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle veealuse pulsiga on üldse huvitav teema. Väidetakse, et kui su pulsinäit mõõteriistal on vee all ütleme 130, siis nö. norm tingimustes vastaks see 150 l/min. Numbrites võin eksida. Oskab keegi kommenteerida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt teadmiseks, kui keegi veel plaanib ujumistreeninguteks pulsikella soetada.

Ühesõnaga ostsin Polari pulsimõõturi ja vastupidiselt tootjainfole ta ujumiseks ikkagi ei sobi. Vee all kaob signaal ära ja tuleb tagasi alles siis, kui vöö veest väljas. Ujusin eile pool tundi järjest nagu hüljes, a kell pärast teatas, et ma olla ainult 86 kcal kulutanud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul oli pulsikellaga ujumas käies sama lugu, et pulsinäit kadus kogu aeg ära ning muud trenni tehes ei tahtnud ka vahel pulsinäit korralikult õigesti näidata, seega viisin garantiisse, kust selgus, et vöö oligi vigane ning sain endale uue vöö. Teise vööga enam ujumas käies pole küll mingit probleemi olnud, seega soovitan igaks juhuks lasta vöö üle vaadata. Ehk ka mingi väike viga küljes...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks nende pulsikelladega ole olnud selliseid jamasi s.t on ja tuleb veel. Kindlasti tutvuge poes enne ostmis, mis on lubatud, keelatud tootel mis Teid huvitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peale treeningute alustamist on minu suureks kurvastuseks kaal hoopis tõusnud, st 60lt 63le (pikkus 170) lohutan end sellega, et vb on kaal kasvanud lihasmassi tekkimise tõttu, sest lisaks aeroobsele teen ka jõusaali, nüüd siis on plaanis osta pulsikell, et trenni efektiivsemaks muuta. Millised soovitused kogenenumatelt? millist osta, mis firma, ise olen vadanud Polari WM21, samas mis vahe on sellel WM22ga? või oleks mõttekam osta tunduvalt kallim WM41/42?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×