Jump to content
4Qlimax

Jaotus.

Recommended Posts

Jutt järgmine, kuna rind, säär, biitseps on minu mahajäänumad lihasgrupid hakkan neid 2 korda nädalas treenima. Kas selline jaotus on mõistlik, pakkuge paremaid variante kui neid on. Tänud :P

1.Rind/õlg/säär (esmaspäev)

2.Selg/biitseps (teisipäev)

3.Rind/triitseps (neljapäev)

4.Jalg/säär/biitseps (reede)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jutt järgmine, kuna rind, säär, biitseps on minu mahajäänumad lihasgrupid hakkan neid 2 korda nädalas treenima. Kas selline jaotus on mõistlik, pakkuge paremaid variante kui neid on. Tänud :P

1.Rind/õlg/säär (esmaspäev)

2.Selg/biitseps (teisipäev)

3.Rind/triitseps (neljapäev)

4.Jalg/säär/biitseps (reede)

Peaks sama metoodikat kasutama biitsal,Biits ei taha samamoodi kasvada kuigi jõudu on isegi tuema hakkanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jutt järgmine, kuna rind, säär, biitseps on minu mahajäänumad lihasgrupid hakkan neid 2 korda nädalas treenima. Kas selline jaotus on mõistlik, pakkuge paremaid variante kui neid on. Tänud :P

1.Rind/õlg/säär (esmaspäev)

2.Selg/biitseps (teisipäev)

3.Rind/triitseps (neljapäev)

4.Jalg/säär/biitseps (reede)

Ma arvan et kui sa tahad rinda ja biitsa 2 korda nädalas teha siis võiks olla nii et üks rinnapäev raske teine kerge näiteks E-raske N-kerge ja Biitsaga võiks nii et üks päev suured raskused ja väiksed kordused ja teine päev kergemad raskused rohkem kordusi.Ja säärt ma arvan mõtetu 2 korda nädalas teha.Lihtsalt tee säärt väiksemate raskustega ja aeglaselt et tunnetad kuidas lihas liigub.See on vähemalt minu loogika :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselt peab ka taastumine (toitumine ja magamine) paigas olema, sest muidu kõvasti vatti andes, võid peagi leida end ületreeningu küüsist.

Väga abistav kommentaar, ei oskanud ise arvatagi seda !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See et sa hakkad nüüd neid lihasgruppe mis on sul vähem arenenud rohkem treenima,pole midagi hullu.Ilmselt peaksidki rinnale ja teistele lihastele mis vähem arenenud on,rohkem trenn andma. 2korda nädalals on tavaline ja maksimaalne treenida üht lihasgruppi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×