Jump to content
kristjan918

Kõhn olen, kuid söön ilusti.

Recommended Posts

Kuna täna alustasin, siis raskelt söömist siis hetkel olen jõudnud 3 portsjonit päeval ära süüa.

Hommikul:

2 muna, mitmevilja puder, piim ja 2 viilu leiba.

Lõunal: mitte midagi erilist, kuid vähemalt sai sisse aetud - kartulisalat, seljanka supp, 2 pirukat, ploomimahl.

Hilislõuna: 2koiba grillitud broilerit, frikadelli supp, 1kg Kirsi jogurtit, kohuke.

Ja siis eks näis, mis õhtul omale sisse ajan, üritan, siis saada et päevas oleks vähemalt 5 söögikorda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna täna alustasin, siis raskelt söömist siis hetkel olen jõudnud 3 portsjonit päeval ära süüa.

Hommikul:

2 muna, mitmevilja puder, piim ja 2 viilu leiba.

Lõunal: mitte midagi erilist, kuid vähemalt sai sisse aetud - kartulisalat, seljanka supp, 2 pirukat, ploomimahl.

Hilislõuna: 2koiba grillitud broilerit, frikadelli supp, 1kg Kirsi jogurtit, kohuke.

Ja siis eks näis, mis õhtul omale sisse ajan, üritan, siis saada et päevas oleks vähemalt 5 söögikorda.

Kuule päris korralikult mahub sulle sisse ju :P Selliste kogustega peaks kiiresti asi liikuma hakkama :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi no siis seljuhul väga hea :P) Terve päev kohe olnud hea olla, kõht on täiega täis ja üldse hea olla :D)

jogurtist saad korraliku koguse süsikaid ja valke ning rasvu juba kätte (sellest kilosest), et see on juba ühe toidukorra eest nagu :D odav ka veel pealekauba...Aga hakkab edenema sul juba, edu sulle :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna ma olen veendunud, et ma olen ektomorf ja seal on mainitud et pean puhkama kindlasti, siis küsiks kui tähtis osakaal sellel on?

Ning, kui ma lähen jõuka ja tunnetan et veidi tahaks kostitada kõhtu toiduga ja ostan šokolaadibatooni (Snickers,Mars,Twix jne.) siis millised on kõige kasulikumad või mis oleks kõige kasulikum osta mida näksida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhkamisel on väga suur osakaal, ole sa siis ektomorf või mitte.

Ei tea, kas šokolaad just kõige parem valik on, minu puhul on süsikatega sihuke nali, et löövad uimaseks ära.

Väga hästi toimib kostitamise puhul 300g või 400g kohupiimatoru, milles on muidugi ka süsikate osakaal suur, kuid millegi pärast see mind välja ei lülita, annab pigem rammu :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnel mehel on juba selline kont,et ei lähegi paksemaks.Kunagi nõuka ajal sõin kaalu saamiseks hapukoort ohtralt ja isegi mõjus.See oli lisaks normaalsele toitumisele.Nüüd on võimalusi rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Puhkamisel on väga suur osakaal, ole sa siis ektomorf või mitte.

Ei tea, kas šokolaad just kõige parem valik on, minu puhul on süsikatega sihuke nali, et löövad uimaseks ära.

Väga hästi toimib kostitamise puhul 300g või 400g kohupiimatoru, milles on muidugi ka süsikate osakaal suur, kuid millegi pärast see mind välja ei lülita, annab pigem rammu :rolleyes:

Peab tõdema, et täna ostsin Twixi ja Snickerist ning selletõttu pidin kõhutrennist loobuma, kuna kõht valutas nii jubedalt ja ebameeldiv oli olla. :/ Kohupiimatoru vist tõesti mõtekam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen ka ektomorf (174-55) aga no twixi/snickersi asemel võiks ikka mingit proteiinibatooni eelistada

need pole just küll parimad pärlid toidukorra asendamiseks

alustasin ka sellest nädalast tuimalt kodujuustu-kohupiima sisseajamisega + lisaks 4 korralikku söögikorda ja valgusheik nii trennipäeval kui ka vabal päeval

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi targem inimene võiks siis minulgi toitumise üle vaadata. Hakkasin pidama niiöelda toitumise päevikut, kuhu kirjutan võimalikult täpselt toidud ja kogused, mis päevas ära söön. Keha tüübilt olen täpselt sama, mis teemaalgataja, aga natuke pikem ja selle võrra ka raskem.

23. märts 2009

Hommikul 4 muna ja suur kausitäis putru mustikamoosiga ning tass kohvi kohvikoore ja suhkruga

Lõunaks sealiha sibula-seenekastmes koos kartuliga, suur hunnik salatit ja 2 piima.

Pärast kooli kella neljast pakk kohupiima koos 30g viinamarjasuhkru ja 30g hapukoorega 10%.

Kell 6 korralik praad. ahjukartulid kapsas seenekaste ja viinerid. suur klaas keefrit

õhtul kell üheksast veel 1 pakk kohupiima koos viinamarjasuhkru ja hapukoorega+ 2 juustuleiba

24. märts 2009

Hommikul 3 muna ja suur kausitäis putru mustikamoosiga ning tass kohvi kohvikoore ja suhkruga

Lõunaks hakkšnitsel riisi ja külmakastmega. Juurde hunnik porgandisalatit ja 2 klaasi piima.

Pärast kooli kella neljast pakk kohupiima koos 30g viinamarjasuhkru ja 30g hapaukoorega 10%

Kell 8 õhtusöök kausitäis hakkliha suppi, klaas keefrit ja 2 viilakat leiba.

Kell kümme veel pakk kohupiima koos viinamarjasuhkru ja hapukoorega. + 2 juustu-tomati-kurgi leiba.

25. märts 2009

Hommikul 3 muna ja suur kausitäis putru mustikamoosiga ning tass kohvi kohvikoore ja suhkruga

Lõunaks naturaalne šnitsel koos kartuli ja kastmega juures hunnik porgandisalatit. 2 klaasi piima

Pärast kooli kella neljast pakk kohupiima koos 30g viinamarjasuhkru ja 30g hapaukoorega 10%

Kell 6 kausitäis hakkliha suppi, nii 200g kalapulki ja 50g hapukoort 10%. juurde klaas piima ning 2 leivaviilu.

Õhtul kell 9 pakk kohupiimapastat.

26. märts 2009

Hommikul 3 muna ja suur kausitäis putru mustikamoosiga ning tass kohvi kohvikoore ja suhkruga

Lõunaks sealiha sibulakastmes juures hunnik kapsa/porganid/paprika vms salat. 2 klaasi piima

Pärast kooli kella neljast pakk kohupiima koos 30g viinamarjasuhkru ja 30g hapaukoorega 10%. Lisaks 2 juustuleiba ja 1 porgand

Kella kuuest sõin ühe singileiva ja 2 ahju hakklihapirukat. Käisin metsas ja vanaema oli kaasa pannud..

Kell 8 õhtusöögiks praetud räimed kartuli ja hapukoore/sibula/hapukurgi salatiga. Juurde klaas piima.

Kell kümme veel pakk kohupiima koos viinamarjasuhkru ja hapukoorega. Võibolla sõõn veel mõne juustuleiva, aga ei tea.

Ette tänades.

Unustasin lisada, et õhtusöögiks söön täpselt seda, mida juhtumisi ema teeb.

Muudetud kasutaja Supsti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi targem inimene võiks siis minulgi toitumise üle vaadata. Hakkasin pidama niiöelda toitumise päevikut, kuhu kirjutan võimalikult täpselt toidud ja kogused, mis päevas ära söön. Keha tüübilt olen täpselt sama, mis teemaalgataja, aga natuke pikem ja selle võrra ka raskem.

Ette tänades.

Unustasin lisada, et õhtusöögiks söön täpselt seda, mida juhtumisi ema teeb.

Hommikupuder mustikakisselliga, iga vahetund 0,25l jogurtit, õhtul keedukartuli asemel kartulipuder.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ÄRA MURETSE.

Ma olin 16-18 vahel 66kg, 21sena kaalusin 73kg, hetkel 25 ja kaalu 86. Pikkus kogu vahemikus olnud 178. Rasvaprotsent hetkel 13.

Usu mind, et sa tegelikult ei taha rasvane olla, sa tahaksid pigem ikka olla vormis, lihaselisem ja suurem koos jõu ja lihastega. Pekirulli elu pole lõbus, igasugused tervisemured hakkavad varakult kimbutama. Pealegi, kui sa sellises vanuses oled ülekaaluline, siis hiljem on alla võtta palju raskem, kui praaegu ilusasti trenni tehes hiljem veel lihast juurde ja juurde saada. Proovi lihtsalt aru saada, et lihas ei ole lumi, mis ühel hommikul hangedena lihtsalt maha sajab... ja isegi kui sajab, siis on ta järgmiseks päevaks ära sulanud (imetoidulisandite mõju ei kesta kuigi kaua). Lihase kasvamine võtab aega. Kui ühel hetkel trenni tehes märkad, et biitseps on märkamatult natuke suuremaks kasvanud, see ongi märk sellest, et teed õiget asja ning aasta, kahe, kolme pärast võibolla ei tunne vanade piltide pealt ennast äragi (kui see on muidugi su soov).

Toidu koha pealt soovitan soojalt ka jogurtit. Keskkooli ajal sõin mingi hetk iga päev koolist tulles kohe ära 1kg jogurtit ja ühe pätsi rosinasaia... u 1 kuuga lisandus päris korralikult - ka rasva. Samas hoia piimatoodetega ka mingitki piiri, väga üle ei tasu pingutada. Mina olen maa piima peal üles kasvanud ja hiljem jogurti, kohupiima, kohukeste jms fänn olnud, aga praeguseks on väike laktoosi (piimasuhkur) talumatus.

Edu!

Ja unusta need tüdrukud ära, kes ütlevad, et pigem rasvarull, kui kõhnem tüüp, nad lihtsalt sooviksid väga ülekaalulise sinuga hiljem abielluda ja jääksid ootama, kuni sa suurest rasvumisest kõikvõimalike liigese- ja südamehaiguste kätte kähku maha kärvaksid, et siis kogu su varandus endale saada! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haha, viimane lõik oli hea. Aga igastahes jah, hetkel joon ka jogurtit väga palju ,päevas kindlasti läheb 1kg ära, kuna nii maitseb see. Vahest ostan ka puuvilju kõrvale, ja eile näiteks sõin lõunasöögiks plovi, kanakoiba, 1kg jogurt, kohupiim banaanitükkidega(ise tükeldasin ära) ja kõht oli väga mõnusalt täis.

Tellisin eile endale ära ka Hera80 vadakvalgu pulbri, tean, et teile ei meeldi pulbrid aga lihtsalt hetkel rahaline seis hea ja mõtlesin, et tellin ära.

Kõike head!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära aja proteiini-süsivesikuid segamini kreatiiniga ja veel tähtsam dopinguga.

Proteiini ja süsikate pulber on toidukordade vahele ja enne-pärast trenni, et vältida lihaste kataboolset seisundit (lihaste nö näljarežiim, kui nad pole varustatud kasvuks/taastumiseks vajalike toitainetega. Paremini ei oska seletada.). Muud imet nad endas ei kujuta, kui et saad rohkem kaloreid... nagu sööksid rohkem (vajalikku kraami).

Kreatiini soovitaks võibolla 2-12 kuu pärast, oleneb su üldisest treenituse astmest. Kindlasti tutvu asjaga enne tarvitamist, muidu võib tervisejamasid tulla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna ei ole varem pulbreid tarbinud siis võite öelda ka kuidas kõige kasulikum neid proteiine tarbida?

Millega?Millal? kui tihti? jne :)

Enne trenni, peale trenni...:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei suur aitähh sulle :D)

Kas umbes nii, et kell 17.00 lähen trenni siis 16.00 võtan seda või vahetult enne trenni ja siis kohe peale trenni sisse?

Tean, et lollid küsimused aga tahan et kõik oleks täpselt perfektne :):D

Muudetud kasutaja kristjan918 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei suur aitähh sulle :D)

Kas umbes nii, et kell 17.00 lähen trenni siis 16.00 võtan seda või vahetult enne trenni ja siis kohe peale trenni sisse?

Tean, et lollid küsimused aga tahan et kõik oleks täpselt perfektne :):D

Enne trenni poolteist tundi või tund söö parem korralik kõhutäis ja pärast trenni võtta valk+süsikad pulbri näol.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui trenn hakkab kell 17.00 siis mingi 15.30 umbes söö kohupiima/kodujuustu..Ning peale treni kohe valgujook sisse niimoodi et valku 30gr ja süsivesikuid 60gr

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sain kaalule ja nädala möödudes -

Enne massilisamis perioodi, kaalusin ilusti ära - 62.6kg

Ning eile kaalule minnes kaalusin ma 66kg!

See näitab seda, et õige toitumine on aidanud ja kaalu tuleb ainajuurde, aga mis seal ikka täiega tuleb edasi panna..

Kuid kuna ma juba varem lihast treeninud ja eriti näha ei ole olnud, siis eile panin tähele, et kui ma varjus olen siis paistab lihas küll kena ja ilus, aga kui ma olen eredalaevalguse all näiteks, siis tundun nagu üks suur kont. Kas teil on ka nii ? Algajatel ma mõtlen just..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×