Jump to content
knydo

USN LEUtec Anabolic Amino Acid 180 caplets

Recommended Posts

Tere ,et sai selline toode täna muretsetud,aga oleks vaja teada kuidas see toimib ja asja, siin inglise keeles suht vähe seletatud. Äkki keegi oskab nõu anda, mis võiks sellega koos võtta n. treeningu ajal jms :P

Toode siis siin .

http://www.bodyhut.com/usn_leutec_anabolic...80_caplets.html

Muudetud kasutaja knydo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere ,et sai selline toode täna muretsetud,aga oleks vaja teada kuidas see toimib ja asja, siin inglise keeles suht vähe seletatud. Äkki keegi oskab nõu anda, mis võiks sellega koos võtta n. treeningu ajal jms :P

Toode siis siin .

http://www.bodyhut.com/usn_leutec_anabolic...80_caplets.html

Directions for use:

On training days, take one serving (6 caplets) immediately before your workout. On rest days take one serving first thing in the morning. For extreme results, take 2 servings daily on training days.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Directions for use:

On training days, take one serving (6 caplets) immediately before your workout. On rest days take one serving first thing in the morning. For extreme results, take 2 servings daily on training days.

Jah saan aru kuidas võtta tuleb aga mul pole sellest toodest aimugi :P.. On see hea või halb , hind oli pea 1000 kr iirimaal, sellejärgi peaks hea olema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah saan aru kuidas võtta tuleb aga mul pole sellest toodest aimugi :P.. On see hea või halb , hind oli pea 1000 kr iirimaal, sellejärgi peaks hea olema :D

Vadakut ja süsivesikuid oleks saanud omajagu selle raha eest, see oleks mõttekam olnud ilmselt. Kindlasti pole see toode ka halb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sa selle üldse ostsid, kui sa ei tea midagi?

sest ma olen teisi proovinud.. proteiini ja kreatiini, Kui midagi ei proovi siis ei saa kunagi teada mis värk on, ma tean niipalju et need peaks head olema,aga mai tea täpselt kuidas need asjad toimivad või mis nad on täpselt,,, Sellepärast küsingi siin aga nagu näha siis teie ka ei tea sellest asjast midagi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sest ma olen teisi proovinud.. proteiini ja kreatiini, Kui midagi ei proovi siis ei saa kunagi teada mis värk on, ma tean niipalju et need peaks head olema,aga mai tea täpselt kuidas need asjad toimivad või mis nad on täpselt,,, Sellepärast küsingi siin aga nagu näha siis teie ka ei tea sellest asjast midagi!

Meid süüdistada pole mõtet, et me kõiki toidulisandeid proovinud pole. Tegelikult jätab meid suhteliselt külmaks ka see mis aineid sina tarbid. Soovitus on siiski selline, et endale selgeks teha toidulisandi mõjud ja kasutamine, alles siis on mõtet osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meid süüdistada pole mõtet, et me kõiki toidulisandeid proovinud pole. Tegelikult jätab meid suhteliselt külmaks ka see mis aineid sina tarbid. Soovitus on siiski selline, et endale selgeks teha toidulisandi mõjud ja kasutamine, alles siis on mõtet osta.

Ma üritangi hetkel uurida seda, mõtlesin et küsin siit alustuseks,ootan veel vastuseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sest ma olen teisi proovinud.. proteiini ja kreatiini, Kui midagi ei proovi siis ei saa kunagi teada mis värk on, ma tean niipalju et need peaks head olema,aga mai tea täpselt kuidas need asjad toimivad või mis nad on täpselt,,, Sellepärast küsingi siin aga nagu näha siis teie ka ei tea sellest asjast midagi!

Oled proovinud kreatiini ja proteiini kuid pole mõjunud? :D Need asjad ei mõjugi sulle nii plahvatuslikult. Pikema aja vältlel näed alles palju neist kasu on. Sinust on aru saada et kasutasid proteiini yks kuu, vaatasid, et ei funka ja enam ei kasuta :P . Ja ostad midagi sellist millest sa midagi ei tea ja mille kohta pole uurinud. Rikas poiss :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahet pole ju, las proovib, kui tahab. Tundub, et siin kirjutajatest pole keegi seda kasutanud ja ei oska konkreetse toote kohta midagi rääkida, muud midagi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Antud toote toimeained:

* L-Leucine-Ketoisocaproic Acid Calcium (Leutec™)

* Bioperine Piperine Blend

http://en.wikipedia.org/wiki/Leucine

http://www.bodybuilding.com/store/lleucine.html

http://www.slimirex.com/bioperine

Ei oska öelda, kas algajale on sellist suhteliselt spetsiifilist toodet vaja.

Leucine on üks aminohape, ehk siis üks valkude koostisosa. Seda saab igast loomsest valgust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah saan aru kuidas võtta tuleb aga mul pole sellest toodest aimugi :P.. On see hea või halb , hind oli pea 1000 kr iirimaal, sellejärgi peaks hea olema :D

Kas sa hindad tooteid hinna järgi? Esmalt ikka uuri mida sa ostad ja siis alles osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled proovinud kreatiini ja proteiini kuid pole mõjunud? :D Need asjad ei mõjugi sulle nii plahvatuslikult. Pikema aja vältlel näed alles palju neist kasu on. Sinust on aru saada et kasutasid proteiini yks kuu, vaatasid, et ei funka ja enam ei kasuta :P . Ja ostad midagi sellist millest sa midagi ei tea ja mille kohta pole uurinud. Rikas poiss :D .

Kui hakkasin kasutama kreatiini olid tulemused märgatavad (minujaoks) kohe peale esimest/teist nädalat:) Nüüd olen tarvitanud proteiini pea kuu.Tulemusi on aga jah...midagi naq üleöö jh ei tule:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sest ma olen teisi proovinud.. proteiini ja kreatiini, Kui midagi ei proovi siis ei saa kunagi teada mis värk on, ma tean niipalju et need peaks head olema,aga mai tea täpselt kuidas need asjad toimivad või mis nad on täpselt,,, Sellepärast küsingi siin aga nagu näha siis teie ka ei tea sellest asjast midagi!

Oled proovinud proteiini ja ütled, et see ei mõju!!! Sa mees tead ka üldse mida sa räägid? Proteiin on ainuke ehitusmaterjal, millest peaks su lihas üldse kasvama. Kas sa arvad, et purgi peal on kirjas ANABOLIC, et siis hakkab su keha tormiliselt kasvama? Eksid mees, tugevalt eksid. Tee tugevalt trenni, söö õigesti, peale trenni kasuta kindlasti proteiini+süsikad - kui seda reziimi suudad aastaid kannatada, siis hakkad ka tulemusi nägema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kallid sõbrad, ärge unustage tõsiasja ,et mitte ükski toidulisand ei kiirenda teie lihasmassi kasvu oluliselt, heal juhul abistab kergelt,lihaskasv oli,on ja jääb pikaks ja vaevaliseks protsessiks, harjuge selle mõtega :P Kõik need super-hüper-mega toidulisandid kasvatavad rohkem tootjate rahakotti kui Teie muskleid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kallid sõbrad, ärge unustage tõsiasja ,et mitte ükski toidulisand ei kiirenda teie lihasmassi kasvu oluliselt, heal juhul abistab kergelt,lihaskasv oli,on ja jääb pikaks ja vaevaliseks protsessiks, harjuge selle mõtega :P Kõik need super-hüper-mega toidulisandid kasvatavad rohkem tootjate rahakotti kui Teie muskleid :D

Nojah...seda küll:)Aaga paljud ei kasutagi neid ainult lihaskasvu kiirendamiseks...vaid ....et mugavam oleks:)...et lihtsamalt oma valke,süsikaid kätte saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui hakkasin kasutama kreatiini olid tulemused märgatavad (minujaoks) kohe peale esimest/teist nädalat:) Nüüd olen tarvitanud proteiini pea kuu.Tulemusi on aga jah...midagi naq üleöö jh ei tule:D

Ma ei saa aru kust tuli see jutt et proteiin ja kreatiin pole mõjunud, ma ütlesin et olen neid kasutanud, ja mitte kuu, mingi aasta enamvähem ja nad mõjusid küll väga hästi. Tahtsin midagi muud proovida nende pulbrite asemel ja ostsin ära ja küsisin siit et mis see on täpsemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled proovinud proteiini ja ütled, et see ei mõju!!! Sa mees tead ka üldse mida sa räägid? Proteiin on ainuke ehitusmaterjal, millest peaks su lihas üldse kasvama. Kas sa arvad, et purgi peal on kirjas ANABOLIC, et siis hakkab su keha tormiliselt kasvama? Eksid mees, tugevalt eksid. Tee tugevalt trenni, söö õigesti, peale trenni kasuta kindlasti proteiini+süsikad - kui seda reziimi suudad aastaid kannatada, siis hakkad ka tulemusi nägema.

Loe enne ikka korralikult läbi mis ma kirjutanun olen, keegi ple rääkinud et ei mõju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Antud toote toimeained:

* L-Leucine-Ketoisocaproic Acid Calcium (Leutec™)

* Bioperine Piperine Blend

http://en.wikipedia.org/wiki/Leucine

http://www.bodybuilding.com/store/lleucine.html

http://www.slimirex.com/bioperine

Ei oska öelda, kas algajale on sellist suhteliselt spetsiifilist toodet vaja.

Leucine on üks aminohape, ehk siis üks valkude koostisosa. Seda saab igast loomsest valgust.

Esimene teemakohane vastus... Tnx :P ex ma uurin siit siis .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Antud toote toimeained:

* L-Leucine-Ketoisocaproic Acid Calcium (Leutec™)

See on päris huvitavalt psüühikale mõjunud mõnedel inimestel. Mõnel depressioon ja mõnel eufooria.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neile kes veel siis ei teadnud... Saate ka natuke targemaks :P

• L-Leutsiin on üks vajalikumaid aminohappeid, mida inimese organism ise toota ei suuda.

• L-Leutsiin on üks tähtsamaid vältimatuid aminohappeid (BCAA), mis kaitseb lihast füüsilise koormuse ja dieedi ajal.

• Kiirendab rasvapõletuse protsessi.

• Sobib kõigile sportlastele.

Peperine - Aitab kaalu v2hendada ja vitemiine ja mineraale verre pumbata

*ehk siis annab vastupidavust ja aitab kaalu v2hendada.

Looduslik aine , pole mingi keemia vähemalt..

Võib selle teema nüüd vist lukku panna :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×