Jump to content
PumaZ

Kõht kinni :(

Recommended Posts

Toores juurvili, linaseemned, (kala)õli, rohkelt vett + liikumine :blink:

(kala)õli, rohkelt vett + liikumine, need on mul täidetud vb ma söön vähe toorest juurvilja, kuigi jh kapsa ja porganid salatit saab igapäev söödud :/

Banaan on selline universaalne asi et see aitab pea kõikide seedeprobleemid puhul.

Kas banaan ei pane pigem just kõhtu kinni.

Muudetud kasutaja PumaZ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

looduslik laksatiiv on kiivi. Proovi - peaks mõjuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
looduslik laksatiiv on kiivi. Proovi - peaks mõjuma.

Kui mind kunagi see probleem vaevas, sõin hommikusöögi alla ühe koorega kiivi - mõjus. Ilma kooreta ei olnud nii tõhus.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu sõbral lööb kõhu nö vedelamax, kui ta mitu( umbes 3) actimelli ära joob, mulle ei mõju kui ma mitu olen ära joonud. Kuid proovi äkki sulle ka mõjub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitäh kõigile vastanutele, kõht on mul juba vaikselt korras :blink:

Kas läks ise korda või kasutasid mõnda soovitatud asja? Jaga infot, siis mõni teine teab ka proovida, kui peaks sama asi juhtuma mis sul :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Jartmok

Hommikune suits ja tass kanget kohvi võib samuti kergelt põhja ära viia.

Hea meel, et probleem lahendus. Sain isegi teemast palju hüva nõu mida enne ei teadnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on see nagu kella värk, et peale kohvi joomist pean 10mini pärast WC-sse minema. Kunagi proovisin, seedeprobleeme omamatta, Activiat(jogurt, mida reklaamitakse palju) ja kõht oli pikalt lahti. Ploomi mahl pidi muidu väga tõhus abimees olema. Ise pole eriti joonud, aga kuivatud mustad ploomid tõmbavad küll põhja alt, kui peaksin neid palju sööma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid puuvilju peaksid sa küll kõvasti sööma, et kõht lahti läheks.See nö. toimeaine seal on C-vitamiin.Puhtal kujul C-vitamiini suures koguses võtta oleks palju odavam ja efektiivsem ning võtab 100% kõhu lahti.Teisi negatiivseid kõrvalmõjusid tal ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisin mina ükspäev mõrusoola juua- pidi paari tunniga seest puhtaks tegema, tulemus oli hoopis see, et kaks päeva kõht paistes ja kinni, isegi zenna tee ei mõiganud :rolleyes: . Järgmisel hommikul tegin keefiri- banaani- kirsi sheiki blenderis pluss tass kanget musta kohvi ja kõik mured olid lahendatud :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks küsimus samal teemal. Minu puhul vähemalt kohvi aitab seedimisele kaasa,aga samas vererõhule annab tunda vahest.

Kas kofeiinivaba kohvi kah aitaks seedimisele kaasa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×